KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Adidas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2011. április 10.

Kategória:   Tusfürdők

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

olisamsi

2017. augusztus 13.

Regen anya mindig ilyet vett nekem, kis szemcsei nagyon tetszettek, mert mindig is imadtam az ilyen tusfurdoket, es egyedi tipikus adidas illata van, ami kicsit cuki es kicsit sportos, de erzed hogy utana felfrissult vagy*^*

olisamsi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

demenyv

2017. május 29.

Nagyon finom az illata, kellemes a szemcseméret jól lehet vele radírozni

demenyv
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 29.

Nagyon finom az illata, kellemes a szemcseméret jól lehet vele radírozni

Mona29

2017. május 1.

Jaj, de szerettem egy időben! Nagyon sokat használtam! A radírozása szerintem alig érezhető, tényleg mindennapos. A bőrömet nem szárította, sőt a tusi (és persze egy jó testápoló) rendszeres használatával télen mindig nagyon szép volt a bőröm. Az illatát is nagyon szerettem. Lehet, hogy újraveszem, ha a mostani tusim elfogyott. :)

Mona29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 1.

csokibeka

2016. október 21.

Régen imádtam, az egyik kedvenc tusfürdőm volt, csak a radírozás miatt nem használtam naponta. Szerintem egyáltalán nem durvák a szemcsék benne, az illata is remek :)

csokibeka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 21.

MsKors

2016. július 11.

De jó ez a cucc! Régen nagyon sokat használtam, ezt vittem el a nyaralásra is aztán mindig az jut eszembe az illatról azóta is, hogy milyen jó volt. Újra is veszem ha már így eszembe jutott! Plusz a radírozás is pont jó.

MsKors
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 11.

guppi666

2016. július 9.

Nagyon szerettem jó pár évvel ezelőtt. Nagyon jó illata van, nekem a radírozás is megfelelő. Nem is értem miért nem vettem újra mostanában, de ezt pótolom!

guppi666
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 9.

Suri91

2016. május 17.

Ajándék csomagban kaptam, de nem tudtam elhasználni. A szemcsék annyira durvák benne, hogy teljesen szétkaristolták a bőröm. Kiszárított, viszketett a bőröm, csak egy hét aktív babaolaj használata mellett enyhült.

Suri91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

NeversaynotoPanda

2016. április 22.

Meg kiskoromban egy nyaralasra vittem el magammal, azota mindig eszembejut az a par nap balatonnal:) Nekem a radirozo szemcsei slegge durvak, de az illata karpotol..Igazi csajos sportos illat

NeversaynotoPanda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 22.

mmartina97

2016. január 28.

A csomagolása nagyon tetszik,szeretem az illatát.Nem szárítja a bőröm,kellemesen radírozza.

mmartina97
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 28.

spavanilly

2015. december 1.

Ajándékba kaptam. Nekem kellemes az illata, kicsit soknak érzem a radírozó szemcséket benne. Nem lett kedvenc, de jó terméknek tartom.

spavanilly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 1.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.