KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Adidas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 2 990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: landi, Módosítva: 2011. október 3.

Vedd meg online: Akciosillat.hu, 2 990 Ft

Ár: 2 990 Ft, Eladó: Akciosillat.hu
Kapható 50 és 75 ml-es kiszerelésben is.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

tyutyu

2017. augusztus 10.

Csodálatos illat! régóta kerestem olyan parfümöt, ami szappanra és kicsit samponra emlékeztet :) púderes is, virágos! Szuper! Christina Aguilera Royal Desire parfümje volt rajtam hasonló illatú! De ez jobban tetszik!

tyutyu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Krin003

2017. április 21.

Sok-sok (ha pontos akarok lenni, 6) évvel ezelőtt használtam és az, hogy imádtam, nem kifejezés. Ajándékba kaptam, azóta már beruházok magasabb árkategóriás parfümökre, de újravenném, ha bár egy példányt is meglátnék belőle valahol..bárhol. De eltűnt, jó pár éve sehol nek találom. Valaki nem tudja esetleg, hol juthatnék hozzá?

Krin003
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 21.

Massiew

2016. október 26.

Szeretem az illatát, engem a hársfára emlékeztet :)

Massiew
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 26.

Szeretem az illatát, engem a hársfára emlékeztet :)

a.micskei

2014. július 16.

Imádom, most nemrég vettem. Nagyon kellemes, diszkrét púderillat, pont ez fogott meg benne. A kevesebb több. Ez visszafogott, de így sokkal nőiesebb, elegánsabb, jó hivatalos helyre, hétköznapokra, munkába, mindenhova..próbáljátok ki :)

a.micskei
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 16.

Kimi

2013. június 16.

Nagyon szeretem az illatát, de folyton eltűnik a polcokról ezért ha véletlenül látok valahol kapásból kettőt veszek :)

Kimi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 16.

kozlokova73

2013. február 27.

finom,nekem olyan naptej illatu. regebben hasznaltam,ez tetszett a legjobban az osszes kozul. Igaz sprey volt,de szerettem

kozlokova73
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 27.

Pampilla

2013. január 9.

Régóta vágytam rá,barátnőmtől megkaptam nemrég,reggeli futáshoz és feltöltődéshez fogom használni,csodás....

Pampilla
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 9.

szaniblue

2012. január 8.

Régen megvolt ez a parfüm. Én nagyon szerettem az illatát. (Pedig egyébként nem szeretem a virágos illatokat.) Az illata olyan virágos kicsit édes és friss illat. Csak a natural spray változata volt meg de az is nagyon tartós volt.

szaniblue
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. január 8.