KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Adidas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: landi, az összetevőket feltöltötte: jane_doe, Módosítva: 2012. január 4.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

bettina28

2016. december 15.

Anno ajándékba kaptam, elhasználtam de néha tetszett az illata, néha nem éreztem magaménak. Az összetevőlistája borzalmas, ma már végképp nem érezném magaménak az illatát. Túl friss hozzám, jobban szeretem a gyümölcsösebb, édesebb illatokat.

bettina28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 15.

Smoonstyler

2015. április 1.

Imádtam,kár,hogy már nem gyártják...

Smoonstyler
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 1.

Imádtam,kár,hogy már nem gyártják...

oszibarack

2013. június 10.

Nem nagy szám, de finom, vidám, nyári illat:)

oszibarack
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 10.

Nem nagy szám, de finom, vidám, nyári illat:)

grosesaxl

2013. május 27.

Finom illata van,de nekem nem a kedvencem. Strand után használom nyáron,szerintem kimondottan arra való. Igazi "nyáfílingem" van tőle :) Ja,és szinte filléres...

grosesaxl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 27.

katalinmyy

2013. május 8.

Nem a kedvenc illatom, de rossznak nem rossz :) elhasználni, azért elhasználom. kicsit mondjuk lehetne tartósabb is.

katalinmyy
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

TimiK

2013. április 30.

Imádom, az egyik kedvenc parfümöm! Finom illata, ha a bőrömre fújom, akkor pár óra hosszat érezni az illatát. Valahogy jobb kedvvel indulok el ha magamra fújom, akárhová is megyek :D
Ha kapható lenne, akkor vennék újra természetesen.

TimiK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 30.

Ha kapható lenne, akkor vennék újra természetesen.

somodiedo

2013. április 14.

Nekem a testpermet változata volt meg, valamilyen internetes játékon nyertem. Elhasználtam, de mikor elfogyott nem vettem meg magamnak. Egyébként nem volt rossz, de nem lett kedvenc.

somodiedo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

Cintii

Korcsoport: < 18
2013. március 29.

Imádom ezt a parfümöt.Folyton ezzel fújkálom magam. Az illata tényleg csak pár óráig tart,de ettől függetlenül IMÁDOM.Tuti újravenném. 5/5*

Cintii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2013. március 29.

Vadkuku

2013. január 29.

Édes illat, nyárra való munkába járós parfüm. Az illata nem tart ki túl sokáig. Én szeretem.

Vadkuku
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 29.

pittypötty

2012. július 28.

Nekem ez nagy csalódás volt, nem ilyen illatra számítottam :-(
Ott áll a polcon, nem bírom elhasználni...

pittypötty
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 28.

Nekem ez nagy csalódás volt, nem ilyen illatra számítottam :-(
Ott áll a polcon, nem bírom elhasználni...

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.