KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Adidas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: landi, az összetevőket feltöltötte: edzsu, Módosítva: 2013. október 13.

Ár: 1000 Ft/db + postaköltség , Eladó: boszilvi
Állapot: képen látható mennyiségek, Helyszín: Debrecen, fizetés: átvehető személyesen Debrecenben, vagy előreutalás után a vevő költségére postázom

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

niki994

2013. október 12.

Az utolsót találtam a polcokon kb 1 évvel ezelőtt, az illata nem nagyon tartós de nagyon bájos kis illata van örülök hogy megvettem , sajnos azóta sem látok ilyet ...

niki994
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 12.

szivoszal

2013. március 13.

imádom az illatát. sajnos én már nem találok sehol sem ilyet. még az előzőmből van egy kicsi és mikor beleszagolok akkor emlékek jönnek elő. de tényleg nem tartós :(

szivoszal
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 13.

kisizé

2013. február 2.

Csak azt tudom mondani amit az előttem szólók, kellemes, friss illat de nem tartós sajna :( ezek után mindenki mérlegeljen, hogy megéri-e megvennie

kisizé
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 2.

Nikoletta

2012. november 24.

finom illata van, de sajna egyáltalán nem tartós:(

Nikoletta
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 24.

finom illata van, de sajna egyáltalán nem tartós:(

juccjucc

2012. szeptember 20.

A dm-ben találtam múltkor 1899Ft-ért,megszaglásztam és bejött:)Nagyon friss,üde illata van de annyira nem tartós.

juccjucc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 20.

cica01

2012. augusztus 30.

Első "gyerekkori" parfümöm, azóta is imádom, friss könnyű illata van :) Az Adidas parfümök közül ez a kedvencem :) Mindig van egy üveggel a szekrényemben :)

cica01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 30.

boxa

2012. július 30.

Az illatát kedvelem, főleg nyáron, mert friss és nem olyan nehézkes mint a némely parfüm, viszont nem tartós.

boxa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 30.

kvitta.girl

2012. július 5.

akit érdekel,most 1000 ft a rossmannba 50 ml! Én vettem rögtön,ennyiért bűn otthagyni:D

kvitta.girl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 5.

csodaorszag.inwonderland

2012. június 20.

Ajándékba kaptam, de nagyon ellett találva imádom a vibrálóan friss gyümölcsös illatát, kicsit lehetne tartósabb de az árát teljesen megéri.

csodaorszag.inwonderland
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 20.

barbee77

2012. április 13.

Hasonlóan a többi Adidashoz,ez sem a legtartósabb,de olyan üdítően friss illata van,miért újra fogom vásárolni :D

barbee77
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 13.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Benzophenone-3, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Methyl 2-Octynoate
Színezékek: Fd&C Yellow 6 Aluminum Lake, Red 33 Lake / CI 17200, FD&C Yellow 5 Aluminum Lake, CI 60730
Tartósítószerek: BHT

Színezék. Lilás piros.