KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Aesop

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mirrmurrka, Módosítva: 2018. január 23.

Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria
Kategória:   Ajakápolók

Vitamindús formula a száraz, érzékeny, cserepes ajkak hidratálására és puhítására. Szilikon- és paraffinmentes.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

mirrmurrka

2018. január 10.

Miután borzasztóan hajlamosak az ajkaim a kicserepedésre, szinte mindent kipróbáltam már. A krém állag elég szokatlan, de nagyon praktikus tud lenni, egyáltalán nem ragad, nem zsíros, könnyű és nagyon jó illata van.
Éjszaka és reggel használom, nekem bevált:)
A kiszerelése nem alkalmas rá, hogy a táskádba dobd, mert könnyedén megszalad a krém, ha megnyomódik. Inkább a piperepolcra való mindennapi használatra.

mirrmurrka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

Éjszaka és reggel használom, nekem bevált:)