KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Africa Organics

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Samponok
Vedd meg online a Naurel.hu-n 2690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. április 17.

Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Naurel.hu, 2690 Ft

Afrikai organikus marula olajos sampon rooibos kivonattal, valamint üde fodor- és borsmenta illattal mindennapos használatra.

A különleges natúr sampon normál és zsíros hajúak számára ideális, habzó komponensei felidézik a hagyományos samponok előnyeit, ugyanakkor nem tartalmaz mesterséges adalékanyagokat, mentes a parabénektől, ftalátoktól, SLS-től, SLES-től. 100%-ban természetes, 97%-ban organikus összetevőkkel.

Ár: 2690 Ft, Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Krémmánia Kedvencek a -től
bbkriszta

2017. május 23.

rendesen tisztít de gyorsan fogy és drága

bbkriszta
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 23.

rendesen tisztít de gyorsan fogy és drága

hessviky666

2016. augusztus 12.

Eddig Khadi sampont használtam, ami rendben is volt, azonban magas ára miatt gondoltam kipróbálok valami újat. Erre esett a választásom, szimpatikus volt, hogy egy literes kiszerelésben is elérhető. Egyenlőre 40 ml-t rendeltem kipróbálni, fel is avattam. Először is a flakonja volt számomra új, nem az a megszokott műanyag, inkább papír forma. Szépen kivitelezett, igényes csomagolás.
A sampon remek illatú, azonban meglepően jól habzik natúr sampon lévén. Elég egyetlenegy csepp is belőle, ami szintén szimpatikus volt számomra, felhigítva remekül tisztít. Egyenlőre negatívumot nem tudnék mondani, talán kicsit lehetne benne több olaj az összetevői között. Még tesztelem, ha beválik megrendelem a literes kiszerelést is.

Update: egy csillagocskát sajnos le kell vonnom. A 40 ml 4 hajmosásra volt elegendő. Sajnos kicsivel gyorsabban zsírosodik a hajam, mint eddig, illetve az alkohol nem igazán tetszik az összetevők között. Lehetne benne több hatóanyag. Az illata nagyon rendben van, az elvártnál sokkalta jobban habzik.

hessviky666
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

bingus86

2016. május 30.

Ez is rendben van,ahogy a "család" többi tagja.Érzem,hogy jó a hajamnak,közben a környezetre is tekintettel van!

bingus86
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 30.

aivil

2015. május 27.

Annyira untam már a samponomat és valami különlegesre vágytam, amikor rátaláltam erre a marulás változatra. Őszintén szólva még életemben nem hallottam a maruláról, de olvastam róla, hogy Afrikában már régóta használják és szeretem az egzotikus dolgokat, pláne, hogy nem tartalmaz vegyszereket. Kicsit tartottam attól, hogy az állaga vagy az illata nem lesz kellemes, mert párszor már befürödtem bio termékekkel. De nem! Kellemes volt. Puha és könnyen kezelhető lett a hajam. Felbátorodtam és rendeltem hajkondicionálót is belőle, majd beszámolok az élményeimről.

aivil
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 27.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Glycerin, Sclerocarya Birrea Seed Oil

Lásd denaturált alkohol.

A CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban illatanyagként használt.