KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Afrodita

Ár:   735 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: selena0lela, Módosítva: 2014. január 28.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Samponok

Természetes fokhagymakivonatot tartalmazó samon hajhullás ellen.

Rendszeres használata segít erősíteni a haját, csökkenti a hajhullást, fényes és egészséges kinézetűvé teszi a hajszálakat.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

pzsofia

2015. augusztus 11.

Ne ijesszen meg senkit az, hogy fokhagymás, nagyon jó illata van! Emellett az ára is szuper a kiszerelés nagyságához képest. És ezzel be is fejeztem a pozitív véleményeket, ennyit ért a két csillag. Nekem szörnyen szárította a hajamat, alig tudtam kifésülni hajmosás után, mosás közben pedig úgy éreztem, hogy teljesen összeragad tőle a hajam. Egyszer fodrászom is vett ilyet, nem győzött csodálkozni, hogy milyen rosszul viseli a hajam ezt a sampont. A hajhullással sem csinált semmit, sőt, mivel nehéz volt fésülködni utána, talán még több is kijött. Próbáltam a mézes változatás is, az se jobb. Még egy kicsi és elfogy, utána pedig soha többet! Sajnálom, hogy nem jött be, pedig szimpatikus terméknek tűnt, szeretem az Afrodita holmikat, remélem másnak jobban beválik! Aki bevállalja, keressen mellé egy jó balzsamot is.

pzsofia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 11.