KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Afrodita

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: schvabdiana, Módosítva: 2017. augusztus 6.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Pihentető masszázst tesz lehetővé, mely pozitív hatással van az egészségre, és selymes érzést nyújt. Nem hagy zsíros érzetet a bőrön. 100% természetes olajat tartalmaz. Parabén-, paraffin-, szilikon- és tartósítószer-mentes.

tonic

2017. október 21.

Nem ismertem ezt a márkát,de amikor masszázsolajat kerestem,ezt találtam szimpatikusnak a drogériában. Szép a csomagolása is.Isteni illata van, nagyon jó érzés masszírozáshoz és tetszenek az összetevői! Biztosan fogok még venni.

tonic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 21.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract

Rozmaring kivonat. Paula Begoun szerint bár anitoxidáns hatása van a bőrre, a benne lévő aroma komponensek irritáló hatással lehetnek a bőrre. A CosIng frissítő, tonizáló összetevőnek kategorizálja.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!