KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Afrodita

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2011. március 21.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

aranypáva

2015. december 9.

Az illata nagyon jó, de sok hidratálást nem vettem észre.

aranypáva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 9.

Az illata nagyon jó, de sok hidratálást nem vettem észre.

vargaiwu

2015. november 22.

Az illata elképesztően jó de tőlem csak 3csillagot kap mert ezen kìvül semmi.. nekem sajnos nem vált be.

vargaiwu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 22.

Noemie

2014. szeptember 6.

Már évek óta ezt használom (sokadik flakonnal). Még most, hogy extrém száraz lett a bőröm(terhesség) is elégedett vagyok vele. Az illata pedig isteni

Noemie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 6.

Evica

2013. november 17.

Én beleszerettem ebbe a testápolóba... Az ágyneműtől kezdve a ruháig minden beszívja az illatát, ami eszméletlen jó! :) Ultraszáraz bőrnek nem elég ez az ápolás, normál bőrökre ajánlanám.

Evica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 17.

dorus

2012. december 14.

Jééééézusom ennek milyen finom illata van! A hatása is jó, de amit kiemelnék az egyértelműen a mesés illat. Amióta bekentem a bőrömet, magamat szagolgatom, hogy mennyire fincsi :D

dorus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 14.

Josie

2011. szeptember 4.

Én is kozmetikustól vettem még régebben, valóban jól hidratál. Kellemes az illata, s az én páromnak is tetszik.:)

Josie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 4.

Amira

2011. július 27.

Kozmetikusomtól veszem mindig, nagyon jó!! Imádom az illatát!! Könnyű felvinni, gyorsan felszívódik és nagyon jó puha lesz a bőröm tőle!! :) A pasim is imádja az illatát!! Ha fürdés után ezt használom, mindig megjegyzi milyen illatos vagyok!! :)))

Amira
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 27.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, BHT, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.