KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ahava

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   parfümériák, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bibione, az összetevőket feltöltötte: monni, Módosítva: 2014. augusztus 29.

Ár:   10 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Bőrregeneráló éjszakai arckrém. Normál és száraz bőrre. Osmoter™-rel, az Ahava egyedülálló Holt-tengeri kivonatával dúsított, ásványokban gazdag éjszakai arckrém. Édesmandula kivonata, jojóba-, avokádó és búzacsíra olaja lassítja az öregedés tüneteinek kialakulását. Hidratáló, tápláló és ráncsimító hatása mellett az arckrém segíti a sejtek regenerációját.

Érzékeny bőrre bőrgyógyászatilag tesztelt. Parabenmentes.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

stylo

2017. november 1.

Ajándékba kaptam, azóta többször újra vettem, annyira bevált.
A zsíros, problémás bőröm átalakult. Sokkal rugalmasabb és egészségesebb. Úgy tűnik, eddig nem a saját börömnek megfelelő kozmetikzmokkal próbálkoztam. Mindenből mindig a zsíros bőrre valót vettem, ami úgy kiszárított, hogy nem győzte a bőröm kompenzálni.
Aki hasonló gondokkal küzd, tehet egy próbát.
És még az illata is jó.

stylo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 1.

Ajándékba kaptam, azóta többször újra vettem, annyira bevált.
Aki hasonló gondokkal küzd, tehet egy próbát.
És még az illata is jó.

panelli

2017. augusztus 23.

Az első és eleddig egyetlen éjszakai krém, amitől nem tocsog a T-zónàm reggelre a faggyútól. Màr az illata sokat ígért:nem tolakodó, kellemes, amit elalvàs előtt is szívesen érez az ember. Hipergyorsan beszívódik, reggelre teljesen ki vagyok simulva akkor is, ha extra stresszes napom volt. A minap kissé megkapta az arcom a nap, reggelre ezt is kivàlóan helyrehozta. Csak ajànlani tudom, nekem nagyon bevàlt!

panelli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

Botyika

2016. augusztus 21.

A terhességem alatt szereztem be ezt a krémet, mert kombinált bőröm kiszáradt és valami olyasmit kerestem, ami főleg természetes összetevőket tartalmaz. Kifejezetten meglepődtem a hatásán. Az én bőrömmel a legtöbb krém vagy nem csinált semmit vagy szörnyen kifényesedett, akármit is ígért a gyártó, úgyhogy nem voltak illúzióim. Este arctisztítás után bekenve, kicsit zsírosít, és felkenve kicsit olyan, mintha vizes lenne a krém, de reggelre szépen felszívódik és érezhetően puhább, egységesebb tónusú a bőröm. Így terhesség után is használgatom, bár azóta ismét a tág pórusokkal és a kombinált bőrrel küzdök, de így is jól teljesít, hogy nem a bőrtípusomnak megfelelőt használom, sőt mintha a pórusaimat is összehúzná kicsit. A többi terméket is ki fogom próbálni, hátha nem csalódon.

Botyika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

svekits

2015. január 27.

A kozmetikusom ajánlotta száraz, vízhiányos bőrömre, mikor a bőröm már olyan csúnya, kiütéses volt, hogy a falat kapartam. Néhány nap alatt teljesen elmúltak az ekcéma-szerű kiütések, és szeretem, hogy utána szép puha a bőröm. Viszont annak ellenére, hogy a kiütéseket hamar legyőzte, a száraz bőrömmel alapvetően még mindig nem nagyon tud mit kezdeni.

svekits
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 27.

Ágica99

2012. szeptember 27.

Csak akkor, ha ajándékba kapom. Kicsit nehezek a krémek, de alapvetően kedvelem az Ahava termékeket. Fontos számomra, hogy egyetlen termék se bántsa a bőrömet.

Ágica99
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 27.

Alice83

2012. június 30.

Emlékszem egyszer vettem mert ajánlották h kombinált bőrre milyen csudajó..hát igen én is bedőlök néha a gyógyszerész néniknek, de nem bántam meg azért..na szóval tényleg hidratál ez fix, összetevői nem az igaziak, de aki ezen túlteszi magát akkor annak ott a másik negatívum h pattanásképző illetve rajtam az volt, de elképzelhető h csak a benne lévő az illatanyag hozta ki...az állaga könnyű, szinte zselés, hűsít és könnyen terül..smink alá ideális, abszolút működik rajta az alapozás..ezért 4 *, de figyelhettek volna jobban az összetevők "tisztaságára"..

Alice83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 30.

ruszi

2012. június 29.

Szerintem is remek kis krem ez, csak kar hogy sok narancs osszetevoje van. Tenyleg lehet hasznalni kombinalt boron is es taplalja, szepiti a bort.

ruszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 29.

monni

2011. szeptember 27.

Én is ajándékba kaptam:-) és igaz, hogy száraz és normál bőrre ajánlják, de az én kombinált őrömnek is tökéletesen megfelelt. Gyorsan felszívódik, reggelre szépen kisimítja az arcbőrt. Előfordult, hogy nappal is ezt használtam.

monni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 27.

Mademoiselle Rita

2011. április 19.

Én szintén ajándékba kaptam a terméket egy izraeli barátomtól. A termékcsomagban volt nappali krém, iszapos maszk arcra és bőrradír, valamint iszappakolás. Az iszappakolást kivéve minden terméket használtam, és összességében pozitív véleményem van az Ahava termékeiről, de ugyanúgy mint más Holt-tengeri sókat tartalmazó kozmetikum, inkább a száraz bőr ápolására alkalmas. Kellemes illat és lágy állag, azonnal felszívódik, nincs zsíros utóérzet. Fogyasztói áruk kicsit magas hazánkban. Eltekintve a maszk összetevőitől, szerettem a termékeket.

Mademoiselle Rita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. április 19.

Bibione

2010. október 29.

Regenerál

Ezt a kozmatikum családot ajándékba kaptam.Akkor még nem ismertem az Ahava kozmetikumokat.
Egy kicsit tartottam tőle,de egy próbát megért.A bőrregeneráló éjszakai krém a kedvencem.Este felkenem és a Holt tengeri kivonatot tartalmazó bársonyos állagu krém reggelre csodát tesz száraz arcbőrömmel.
Érzékeny bőrüek is használhatják.Egyetlem hibája van csupán,hogy egy kicsit drága. Hajni

Bibione
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. október 29.

Regenerál

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Saccharide Isomerate, Caprylyl Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2