KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   9990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   parfümériák, patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 9990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nano, Módosítva: 2014. augusztus 29.

Lelőhely:   parfümériák, patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 9990 Ft

Osmoter™-rel, az AHAVA egyedülálló Holt-tengeri kivonatával dúsított arckrém. Különlegesen gazdag hidratáló és bőrtápláló anyagokban, mégis gyorsan felszívódik és hosszú időre visszaállítja a nagyon száraz bőr komfortérzetét. Ráncfeltöltő hatása mellett, használata bársonyosan puha és fiatalosan ragyogó megjelenéssel ajándékozza meg.

Érzékeny bőrre bőrgyógyászatilag tesztelt. Parabenmentes.

Ár: 9990 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

roziih

Korcsoport: < 18
2017. október 12.

Anyukámnak vettem ezt az arckrémet. Állítólag ekcémás bőrre is jó, de neki mégis irritálta, úgyhogy nekem adta. Elősször nagyon nem tetszett, fél év után kezdtem csak el rendszeresen használni. Átlagos krém, nem tud többet mint egy nivea arckrém. Az árát messze nem éri meg!!!

roziih
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 12.

Ritocska4real

2017. szeptember 28.

Először mintában jutottam hozzá, használtam és csodakrémnek tartottam. Aztán megvettem a normál kiszerelésű terméket, és akkora csalódás azóta, hogy el sem tudom mondani. Nem értem a mintában, mi volt! Alig várom, hogy elfogyjon! Még az illata is más. A minta illatáért teljesen oda voltam, ez meg határozottan rossz illatú számomra. Bőrszépítés sehol, noha a minta azt is tudta! Viszonylag gyorsan beszívja a bőröm, ez az egyetlen pozitívum, viszont a filmréteg az valóban érezhető után, ami engem nem különösebben zavar. Ettől függetlenül noha kombinált a bőröm nem zsírosít (pedig very dry skinre való ugyebár), viszont egy napra megfelelően hidratál. Elájulva azért nem vagyok. Ez egy X akták mintakrém-fejezet, az biztos. Viszont közelében sincs a korábban használt kedvenc hidratálómnak. Nem is értem minek próbálkoztam mással. Az ára a tudásához képest magas.

Ritocska4real
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Makk Zsuzsó

2014. november 26.

Ez tényleg a nagyon száraz bőrűeknek való, én arcra nem kentem. A hatása átlagos, viszont olyan ellenszenves az illata, hogy még egy ok, amiért biztos nem veszek ilyet.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 26.

csikosmatyas

2014. július 20.

Más márkás holttengeri krémet használtam, de ezt is ki szerettem volna próbálni. Száraz és érzékeny a bőröm, mégsem szívódott be, kb. 1 óra múlva úgy nézett ki az arcom, mint a mágikus henger, a levegőben lévő összes szöszt összegyűjtöttem azzal a furcsa ragadós filmréteggel amit csak arctonikkal tudtam végül leszedni.
Viszont mivel nagyon kedvesek voltak és gyakorlatilag a teljes termékskálájukból kaptam mintákat, egy ismertető prospektussal ezért 4 csillag. Másnak még jó lehet.

csikosmatyas
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 20.

Gudmundur

2013. július 2.

Mentsvar volt a tel legsotetebb, leghidegebb napjaiban, amikor a kozmetikusok hatrahokoltek a szaraz borom lattan. :-) Termekmintam volt belole, az iden - a teli idoszakban - lehet, hogy megveszem majd, mert tenyleg segitett.

Gudmundur
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 2.

ernestina

2013. június 7.

Egy tégellyel volt szerencsém elhasználni belőle. NAgyon finom, kellemes kis krém, sokáig érezhető hatással. Üdének éreztem a bőröm minden használat után. Rosszat nem tudok mondani róla, az egyik legjobb krém amivel találkoztam.

ernestina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 7.

boreee

2013. április 23.

Nem egy nagy szam, ennyi penzert meg egyenesen rablas. Hidratalgat, de nem elegge, simit, de nem elegge, nem lifitingel egy cseppet sem, rancfeltoltesre nem alkalmas szerintem (bar nincsenek rancaim, de a kis szarkalabakon sem segit). Ennel sokkal jobb eredmenyt felmutato kremek vannak szerintem ebben a kategoriaban. Olyan szemfenyvesztes szaga van, hogy holt-tengeri kivonat, hat az en borom nem ajult el tole.

boreee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 23.

Illa

2012. október 27.

Csodaszer!!! Imadom...

Illa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 27.

Csodaszer!!! Imadom...

Antioxidánsok: Alanine, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Alanine, Saccharide Hydrolysate, Urea, Caprylyl Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Alanine a I h

Szerves sav, melynek fontos szerepe van a sejtek energiaellátásában és DNS-ének védelmében. A bőrön alkalmazva nem  világos még, hogy mi a hatása, a CosIng besorolása szerint bőrjavító (skin conditioning).

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.