KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ahava

Ár:   6650 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   parfümériák, patikák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 6650 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fenolia, Módosítva: 2014. augusztus 29.

Lelőhely:   parfümériák, patikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 6650 Ft

Osmoter™-rel, az Ahava egyedülálló Holt-tengeri kivonatával dúsított, ásványokban gazdag, Holt-tengeri iszapot tartalmazó, finom szemcséjű arcradír. Bőre puha, tiszta és ragyogó lesz tőle.  Érzékeny bőrre bőrgyógyászatilag tesztelt. SLS és SLES mentes. Parabenmentes.

Ár: 6650 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

arze

2016. január 2.

A szemcsék jól radíroznak, kellemes, puha tapintású lett a bőröm utána. Nekem az illata tetszett, tényleg olyan volt mint a Holt-tenger melletti iszap.

arze
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 2.

ernestina

2013. június 7.

Ajándékba kaptam. Mivel nincsenek bőrproblémáim, ezért csak hébe-hóba használom. Valóban kellemes tapintású, puha lesz tőle a bőröm, jó érzés a használata. Nagy varázslat nem történt, szeretem.

ernestina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 7.

vds

2013. május 16.

én is hasonló véleménnyel szolgálhatok: használat után nagyon puhának és tisztának érzem a bőröm, nem "üt ki", de nem is használ úgy, mint más termékek (itt konkrétan a kémiai hámlasztókra gondolok). nem fogom újravenni, egyrészt a 2 piros pötty miatt, másrészt ár/érték arányban nem éri meg.

vds
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 16.

Fenolia

2012. szeptember 6.

Elhasználtam egy tubussal, jól teljesített, a szemcsék alaposan radíroztak. Simának, puhának és rendkívül tisztának éreztem utána a bőröm. Nem szárított, nem irritált. Viszont csodát nem tud. Egyszerűen nem ér ennyit, mert akkora extrát nem nyújtott.

Fenolia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 6.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Alkoholok: Ceteareth-20, Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Ceteareth-20, Cetearyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Ethylhexyl Palmitate, Glyceryl Stearate, Ethylhexyl Hydroxystearate, Glycol Stearate, Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: Cocamide MEA, Sodium Trideceth Sulfate, Ceteareth-20, Cetearyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Hexylene Glycol, Glyceryl Stearate, Glycol Stearate, Cetyl Alcohol
Tisztítószerek: Cocamide MEA, Sodium Lauroamphoacetate, Sodium Trideceth Sulfate, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Disodium Lauroamphodiacetate, Hexylene Glycol, PEG-100 Stearate, Glycol Stearate, Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Isopropyl Alcohol, Ethylhexyl Palmitate
Tartósítószerek: DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Methylisothiazolinone

Nem szabványos INCI név. Jelentése víz ásványokkal.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Kókuszolajból előállított gyengéd tisztítószer, felületaktív anyag, habképző és sűrűség szabályozó. Samponokban is gyakran használt hajkondícionáló és elektromos töltődést megakadályozó anyagként.

Holt-tengeri iszap. Magas ásványi anyag tartalma miatt számos jótékony hatása van szervezetünkre. Ahogy azt számos tudományos igényű munka megállapította (néhányat találunk pl. itt) a holt tengeri iszap megfelelő koncentrációban kisimítja a ráncokat, és feltölti bőrünket különféle, főként szervetlen anyagokkal, amik segítik sejtjeinek kiegyensúlyozott működését.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2