KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ahava

Ár:   8290 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   parfümériák, patikák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 8290 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. szeptember 23.

Lelőhely:   parfümériák, patikák
Kategória:   Testápolás
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 8290 Ft

Holt-tengeri sók, természetes olajok és öregedésgátló Dunaliella alga tartalmánál fogva puhítja és a mélyebb rétegekben is hidratálja a bőrt.

Érzékeny bőrre bőrgyógyászatilag tesztelt. Parabenmentes.

Ár: 8290 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

corleona

2015. május 12.

Tömény testradír, egyszerre nehéz sokat magamhoz venni. Azért vettem meg, mert nagyon szeretem a Holt-tengeri kencéket, és tényleg, ennek is nagyon kellemes hatása van - bár megvallom őszintén, ez az első testradírom, úgyhogy nincs összehasonlítási alapom. Az illata paradicsomi, egy kicsit sem hasonlít más tengeri sót tartalmazó termékre, amit eddig használtam (arcradír, arcmaszk, krém stb.) - nem erőszakos, inkább szolid, de felteszem, azért a parfüm, mint összetevő, elég fontos helyen áll az összetevő-listában. Picit drágállom, de biztos jó időre elég lesz. (Én kuponosan vettem, így 25% lejött belőle.)

corleona
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 12.

Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.