KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Akoma Skincare

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erzsi73, Módosítva: 2011. július 11.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Remek hidratáló tulajdonságokkal rendelkező olaj.

Erzsi73

2011. július 1.

Ezt az olajat köröm erősítőnek szántam,de már mindenre használom :szempilla ápolásra (hosszabb,sötétebb,fényesebb),testápoló ként,hajfénynek,...
hamar felszívódó ,világos színű,enyhe uborka illatú. 60 ml/ 2300Ft.- vagy 125ml/ 4300 Ft.- (7,2 v. 14 Angol Font).

Erzsi73
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. július 1.