KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Al Haramain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Creme Brulee, az összetevőket feltöltötte: Alice88, Módosítva: 2017. október 13.

Illatjegyek: citrusok, vanília, ananász, virágos tónusok

A krém összetevőlistája ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

bal26

2017. október 12.

bár az Al Haramain honlapja uniszex illatként kategorizálja, de szerintem ez inkább női illat. Nagyon édes, ananászos gourmand jellegű, de van benne egy kis csavar, ami kiemeli a szirupos tündibündi csajos illatok közül: és ez a musk. Az első pár perc után szépen, finoman kibontakozik és végig megmarad az a pézsmaillat, amitől egy kicsit arabos fílingű lesz, és ami ebben az esetben abszolút pozitívum. Mintha egy minőségi bazársorra tévedtünk volna. A hatótávolsága nem túl nagy, de a praktikus golyós kivitelezésnek köszönhetően annyit adagolunk magunkra, amennyit nem szégyenlünk, így a tartóssága tulajdonképpen végtelennek mondható. Az üveg szép, a doboz jópofa, az illat egyszerű, de valahogy mégis komfortos és különleges egyszerre. Aki szereti és bírja az édeskés illatokat, bátran próbája ki!, remek áron beszerezhető. Nőknek 0-99 éves korig ajánlott, de fiatal fiúk is jól járhatnak vele!

bal26
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 12.

Alice88

2017. szeptember 11.

Na kérem,ez a SZERELEM!!!!!Első arab parfümöm,de biztosan beszerzek még az Al Haramain illatokból párat.Határtalanul nőies,virágos,gyümölcsös,édes,fűszeres,bőrös...és fél óránként más különlegesnél különlegesebb arcát mutatja.Volt egy pillanat amikor a Black Opiumot juttatta eszembe,de neeem...megtévesztett... ez a parfüm (YSL szeretlek és bocsi) sokkal több...rafináltabb,egyedibb...nyilván nem a ma népszerű cukorka vonal kedvéért gyártott designer lötyi.Lehet érzi mennyire szeretem és viszontszeret,azért játszik olyan gyönyörű akkordokat a bőrömön,hogy bárki széllel szemben megérzi és már jön is a kérdés,hogy mi ez a fantasztikus illat..(volt olyan férfi aki közölte,hogy legszívesebben azonnal hanyatt döntene :D )Azonban VIGYÁZNI KELL VELE,nem mindenkin működik.Anyukámnak rajtam tetszett,viszont mikor kipróbálta egyenesen fejfájdítónak nevezte.
Aki szeret kísérletezni és szereti az erőteljes mégis nőies illatokat,annak teljes szívből ajánlom! 💋

A gyártó oldalán a következő illatjegyek vannak feltűntetve:

Fej:bergamott,mangó,szilva
Szív:rózsa,jázmin,ylang-ylang
Alap:vanília,cédrusfa,szantálfa,borostyán,pézsma

Alice88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

A gyártó oldalán a következő illatjegyek vannak feltűntetve:

Fej:bergamott,mangó,szilva
Szív:rózsa,jázmin,ylang-ylang
Alap:vanília,cédrusfa,szantálfa,borostyán,pézsma

Vvera

2017. augusztus 1.

Kicsi a bors, de erős! Ez jutott legelőször eszembe! Engem magával ragadott, teljesen szerelmes lettem a kis üvegcsébe, a csomagolásba és megmondom őszintén, hogy nem ilyen finom illatot vártam, azt hittem egy kicsit füstösebb, mélyebb lesz és nem...és ezt jó értelemben mondom. Meglepődtem, hogy arab olajhoz képest, mennyire divatos illatvilág rejtőzik az üvegcsében. Bár az illatjegyek között nincs feltüntetve, de az én bőrömön határozottan gyöngyvirágos illatot érzek vaníliával és citrusokkal keverve. Nagyon elnyerte a tetszésem és az, hogy ilyen intenzív és tartós, az teljesen lenyűgözött. Imádom, hogy ilyen pici. Maximális pontszám!

Vvera
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Katica13-D

2017. január 19.

Hú, de nagy bajban vagyok én az Al Haramain illatokkal! Hirtelen felindulásból azonnal megrendeltem a Sultan-t és ezt, a Million-t. Az üvegeik mesések, az illatjegyeik alapján imádnom kellene őket, DE: számomra van bennük valami gyomorforgató, émelyítő, fejfájdító... brrrr!!! Hosszú ideig próbálkoztam, hátha megszeretem őket, de ezek szerint nem az én világom, ez a fajta illatvilág. Annyira sajnálom!

Katica13-D
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 19.

sugarcane

2016. december 13.

Tegnap, első benyomás nem volt túl kellemes vele kapcsolatban, mert éreztem benne egy kellemetlen mellékzöngét.
Ezt a furcsa jegyet ma már nem észleltem és egy egész kellemes, gyömölcsös-vaníliás illat bontakozott ki rajtam, amelyet őszi/téli viseletre tudok csak elképzelni, melegben sok lenne.
A tartósságára sem lehet panasz, bár nem tart ki egész nap.
Szóval, nem rossz, pláne ezért az árért. Sőt.

sugarcane
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 13.

A tartósságára sem lehet panasz, bár nem tart ki egész nap.
Szóval, nem rossz, pláne ezért az árért. Sőt.

fabyen

2016. október 17.

Az illatjegyek alapján azt gondoltam, hogy micsoda vásárt csinálok én ezzel a kellemes illattal de sajna nem jött össze. Az én bőrömön sajnos nem bontakozott ki sem a citrus, sem a vanília sem pedig az ananász. Helyette valami nagyon-nagyon halovány, állott sörre emlékeztető illat "bontakozik" ki a bőrömön.
Szóval, ha valaki keresne egy eladó példányt, én szívesen átadom a sajátomat!

fabyen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 17.

Szóval, ha valaki keresne egy eladó példányt, én szívesen átadom a sajátomat!

powys

2016. augusztus 3.

Nála viszont fel kell javítanom kicsit az átlagot,nekem egyelőre a White Oud mellett ő a kedvencem.Finom citrusos,gyümölcsös karamell,meleg ámbrás alappal.Nagyon tetszik,mert már-már gourmand illat,mégsem tömény fejfájdító édesség.
(Tízszeres áron sokkal hitványabb,kommerszebb illatok léteznek a piacon,ennyi pénzért ez igazi ajándék.)

powys
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 3.