KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Al Haramain

Ár:   6430 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fritz.aniko, Módosítva: 2016. december 28.

Fő illatösszetevők: agarfa, szantálfa, borostyán, pézsma, virágos jegyek

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

fritz.aniko

2017. január 12.

Az oud és a szantálfa a leghangsúlyosabb jegye.
A borostán és a pézsma kiegészítéssel egy kevésbé uniszex, inkább férfias illat jön létre.
Nagyon erős, hihetetlen tartósságú főleg az első órában.
Lehet, hogy európai orrnak annyira nem való, mert engem fojtogatott ez az erős, oudos- szantálfás kezdet.
Körülbelül 2-3 óra múlva 'csendesedett le' annyira, hogy viselhető legyen számomra.
El tudom képzelni, hogy van olyan ember akin jól működik, de sajnos nem én voltam.
Az üvege nagyon nehéz, minőségi és szép. Maga az illat minősége is kifogástalan, de ez nekem túl sok és túl maszkulin.

fritz.aniko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 12.

Az oud és a szantálfa a leghangsúlyosabb jegye.
Nagyon erős, hihetetlen tartósságú főleg az első órában.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Cinnamate, Farnesol, Amyl Cinnamal, Cinnamyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Amyl Cinnamyl Alcohol, Cinnamal

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.