KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Al Haramain

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rata.sum, Módosítva: 2015. február 1.

Fej: narancs, méz

Szív: liliom, rózsa, sáfrány

Alap: vanília, szantálfa, pézsma

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Zaynab

2015. december 31.

Nekem is megvan ez az olajos parfüm, de a doboza nélkül kaptam barátnőmtől és az üvege is más. Arany színe van és rubin színe van a tetejének (az én üvegemnek).
Én újabban az almát érzem ki az illatból. Kakaósnak, mandulásnak még sosem éreztem. Mézes-almásnak már igen.

Zaynab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 31.

jusztina78

2015. szeptember 1.

Különlegesen finom ,az üvege ,doboza csodálatos

jusztina78
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 1.

Különlegesen finom ,az üvege ,doboza csodálatos

rata.sum

2015. január 25.

Mivel most látom, hogy az fújós EDP-t már feltöltötték külön, ide az olajról írok.
Ezt az olajat két esetben keni magára az ember lánya: ha azt akarja, hogy felfalják és/vagy ha szeretne mosolyogva elaludni.
Melengető, odabújós, krémes-mézes-csokis-madulás illat, ami garantált nyálcsorgást idéz elő. Egyáltalán nem agresszív, kis hatósugarú, közepesen tartós "komfortolaj", a pulzuspontokra kenve diszkréten édeskedik az intimterünkben.
Ebben a hidegben számomra meghozta a nyarat. :)

rata.sum
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 25.

Ebben a hidegben számomra meghozta a nyarat. :)

Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Linalool, Citronellol, Coumarin, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Cinnamyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Eugenol, Benzyl Salicylate