KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Al Haramain

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Creme Brulee, Módosítva: 2015. november 16.

Unisex illat

Fej jegy: sáfrány, geránium, citrom

Szív jegy: cédrus, szantál, rózsa, pacsuli

Alap: pacsuli, szantál, ámbra, amyris

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Creme Brulee

2015. december 15.

Hát, nem igazán gyűlnek a vélemények az Al Haramain parfümöknél, pedig szerintem megéri a kíváncsiskodást, akár azoknak is akik nem a brutál erős arab illatokért rajonganak. Mondjuk én éppen inkább azokat igyekszem levadászni, :) és lassan, de biztosan a véleményeim is közreadom, hátha valaki számára hasznos vagy érdeklődést felkeltő lesz.
Az Oudi például pont az "arabos" vonalhoz tartozik, nyilván már a neve is ezt sugallja. Lényegében oud, rózsa, rózsa és egy kis rózsa. :) Bővebben kifejtve: első szippantás az üvegbe még kifejezetten erősebb és vegyesebb képet mutat. Itt abszolút érzem az oud és a rózsa mellett például a szantált, a pacsulit, amit kicsit felfrissít a sáfrány és a citrusos jegyek. Bőrömre applikálva nekem valamennyire leegyszerűsödik és kevésbé lesz harsány (viszont ez nem azt jelenti, hogy az ereje és a tartóssága a nulla felé hajlana!) és átmegy egy enyhén talán szappanos rózsába oudos felhanggal, de semmiképpen nem lesz egysíkú. Elsőre is és idővel változva is szeretem, annál is inkább mivel rájöttem mennyire jól esik számomra a rózsát viselni. Most ősszel, télen pont valami hasonló finomságra vágytam.
Aki szereti az oudos, rózsás "arabos" jellegű illatokat szerintem ezzel nem lőhet mellé, pláne mivel ilyen áron hasonló kaliberű illatot én nem is ismerek. Amúgy alkoholmentes, 15ml-es, golyós (tehát nem löttyintős), attar parfümolaj, ami azt jelenti, hogy nagyon cuki marokba férős, táskába dobálós méret. Talán csak a kupak minőségét tudom megkritizálni, mert műanyag és nem tudom mennyire fogja jól bírni a strapát.
Unisexségéről nem tudok nyilatkozni, mivel csak magamon próbáltam, de parfümökben mindent lehet. :)

Creme Brulee
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 15.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Lyral, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene