KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Al Haramain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Creme Brulee, Módosítva: 2016. március 21.

Illatjegyek: yuzu, ibolya, nőszirom, citrom, jázmin, fű, szantálfa, menta, jácint, orgona, boróka, cédrus, mirha, pacsuli, borostyán, bergamott

fritz.aniko

2017. január 12.

A citrusos és a zöld növényes jegyek tökéletesen eltalált harmóniája valami csodálatos egyedi illatot eredményez.
Annyira friss és zöld ez az illat, hogy néha, amikor megszagolom, legszívesebben beleharapnék. Herbás, citrusos illatával abszolút nyugalmat áraszt és biztonságerezetet ad. Semmihez nem tudnám hasonlítani.
Tartóssága szolid 3 óra, és végig bőr közelben marad. Üvegről nem szoktam véleményt írni, mert fiókban tartom a parfümöket, de ennek az üvege is valami csodás. Nehéz, minőségi és a külsőt annyira jól eltalálták, hogy remekül reprezentálja a belsőt is.

Update, a teljesség kedvéért: voltam parfümös találkozón és talán a legkedvesebb hozzáfűzni való vélemény az illathoz a 'ragasztó szagú' volt. Szóval levontam a következtetést: valaki vagy nagyon szereti, vagy elviselni sem tudja.

fritz.aniko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 12.

szilviakiralyno

2016. november 1.

UD:
Na, hát igazi kaméleon ez az illat, mégis működik ez hűvös időben is, főleg így ősszel.Új és újabb arcát tárja fel előttem. Keleties vonásai ilyenkor mutatkoznak meg, a cédrusfa stabilan tartja az illanósabb jegyeket, mint a menta, és a virágos fémes jegyei, de a pézsmás és mirhás jegyek is összeolvadva párolognak, így a gyantás és földes akkordokkal mégiscsak egy keleties illatról szól, ami az elmúlt 2 napban határozottan megpengette a lelki húrokat bennem, egyszerre tudott ellazítani és megnyugtatóan elringatni. Odavagyok az Al Haramain illataiért, rájöttem, sosem szabad egy próba után nyilatkozni, bár itt akkor is 5 pontot adtam és most is. Egyre szebb lesz ez az illat, olyan megfoghatatlan illatkompozíció, mely egyedi, és különös hangulatot képes teremteni. Üvegbe zárt üzenetek, és az arra hivatottak meglátják benne a gyönyörűséget. Olyan ez a parfüm, mint egy mint a szellő, ami két ember között közvetíti szívtől -szívig, szavak nélkül az üzenetet: "Ez vagyok én, emlékezz rám. Emlékezz... Soha ne felejts el, még ha az idő forgatagában messzire is kerülünk egymástól". Az illat ilyen. Képes lehet rá, hogy a legszebb pillanatokra emlékeztessen, mert ismeretlenül is ismerősen hat, így talán arra is alkalmas, hogy gyengéd nosztalgiával idézze fel az élet megélt emléket. Szép alkotás.

2016. augusztus 31.
Tavasszal rendeltem, amikor még hűvös volt, akkor nem mutatta meg a szépségét nem érvényesült az illat a bőrömön, mert érdekes módon az elején kicsit hűs az illat. Nem mondanám igazán keleties illatnak, mint ahogy az Al Haramain hirdeti, inkább virágos-fás, de egy leheletnyi kis kelet mégis van benne, főleg amikor a szívjegyek kezdenek kibontakozni.
Bergamottos-citrusos -virágos jegyekkel indul, de én a jácintot az orgonát, az írisz illatát nem érzem ki a kompozícióból, sem az elején, sem közben, de a leszáradáskor sem. Elképzelhető, hogy felolvadnak a többi jegyzet között, és ad nekik valami bársonyosságot. Jellemzően zöldes jegyek után, a mirha a cédrus és a borostyán mélységet, fásságot ad az illatnak, amitől így nyár végén határozottam kellemes illatot áraszt. Friss virágos és fás, kis fémes beütéssel, üdítő illat, gyógynövényes is, gondolom a borókának köszönhetően, de van valami megfoghatatlan vonzereje és szexissége is. Leszáradásakor én határozottan pézsmás és enyhén füstös jegyeket érzek, ettől válik egy picit édeskésebbé. Kontrasztokra épülő illat, igazából tökéletes nappali viselet, de főleg nyár végén ősz elején. Nincsenek drámák az illatban, nincsenek hosszas filozofálgatásra buzdító összetevők a parfümben és az illateredmény sem ilyen, de nem is jó, ha mindenben vélt vagy valós lelki tartalmat keresünk, kell ilyen illat is, ami csak azért létezik, mert kellemes, és finom. Diszkrét, tehát nem feltétlenül terjeng idegölően a környezet számára, de a használója igen kellemes és ápolt hatást kelt. Szóval jól sikerült alkotás.

szilviakiralyno
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 1.

UD:

2016. augusztus 31.