KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Al Haramain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Creme Brulee, Módosítva: 2016. március 21.

Illatjegyek: yuzu, ibolya, nőszirom, citrom, jázmin, fű, szantálfa, menta, jácint, orgona, boróka, cédrus, mirha, pacsuli, borostyán, bergamott

Ár: 2300 , Eladó: fritz.aniko
Állapot: 15ml / 12 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, Budapesten

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

agica10

2017. május 23.

Sajnálom, hogy lepontozom, de nálam ezt érdemli. Elsôre azt mondtam, hû ez tetszeni fog! Aztán alakult rajtam, elôször mintha kellemes illatú szappanban hemperegtem volna, remémykedve vártam a folyatatást... Ami az volt, hogy eszembe jutatta a nagyvárosi dédnagyanyám szekrényének illatát - gondolom, a molyoknak nem jön be a Remember Me, de nekem se! Rajtam kis idô után se nem zöld, se nem friss, hanem egy púderes molyriasztó.
2 csillag az üvegért jár, csicsás, de a kis kupakban levô applikátort imádnám, ha valami jó illatot pepecselbetnék vele a bôrömre.
Csak kibontottam és egy icipicit tettem a csuklómra, még gondolkodom, hogyna gyereknek adjam vagy el... Kár érte, mert az üvegbe beleszagolva kimondottan kellemes, kipróbálásra csábító.

Érdekes, hogy a másik olaj, amit rendeltem, az elsôre taszított magamon, pedig kellemesnek tûnt - férfi borotvahabként tudtam volna elképzelni. Aztán alakult, kimondottan büdös lett, fél óra elteltével kezdett egy kellemes, meleg, pillecukros illattá válni - ez az Angel, úgyhogy az kap még nálam esélyt, hétköznapokra. Azért csábítani valami sokkal kifinomultabbal szeretnék.

Két Al Haramain kipróbálása után pedig azt a kövtkeztetést vontam le, hogy nem veszek többé arab parfümolajat - egy testpermet, mondjuk a Bodyshoptól vagy a L'occitane-tól kellemesebb viselet nyári hétköznapokra, európai parfümök között pedig sokkal izgalmasabb illatokat lehet találni alkalmakra, a hideg idôszakra.

agica10
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 23.

GNóri

2017. április 26.

Nem gondoltam volna, hogy arab parfümök között találni ilyen finom zöld illatot. Nagyon kellemes friss, citrusos-bergamottos parfüm, nem műanyag hatású, nem is erőszakos. Érdekes amúgy, hogy ennyi összetevő ellenére rajtam viszonylag egyszerűbb zöld illat. Sajnos rajtam olaj létére elég bőrközeli, ezért csak 4 csillag.

GNóri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

Pdrea

2017. március 29.

Ez valami csoda! Tartós, finom illat. Letisztult és mégis összetett. Ez a második parfümolajam, a télen használt sárga társát váltja a melegebb időben. Bár a csomagolása ennek sem tetszik, de kit érdekel a giccses külső, ha a belbecs ilyen tökéletes.

Pdrea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 29.

fritz.aniko

2017. január 12.

A citrusos és a zöld növényes jegyek tökéletesen eltalált harmóniája valami csodálatos egyedi illatot eredményez.
Annyira friss és zöld ez az illat, hogy néha, amikor megszagolom, legszívesebben beleharapnék. Herbás, citrusos illatával abszolút nyugalmat áraszt és biztonságerezetet ad. Semmihez nem tudnám hasonlítani.
Tartóssága szolid 3 óra, és végig bőr közelben marad. Üvegről nem szoktam véleményt írni, mert fiókban tartom a parfümöket, de ennek az üvege is valami csodás. Nehéz, minőségi és a külsőt annyira jól eltalálták, hogy remekül reprezentálja a belsőt is.

Update, a teljesség kedvéért: voltam parfümös találkozón és talán a legkedvesebb hozzáfűzni való vélemény az illathoz a 'ragasztó szagú' volt. Szóval levontam a következtetést: valaki vagy nagyon szereti, vagy elviselni sem tudja.

fritz.aniko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 12.

szilviakiralyno

2016. november 1.

UD:
Na, hát igazi kaméleon ez az illat, mégis működik ez hűvös időben is, főleg így ősszel.Új és újabb arcát tárja fel előttem. Keleties vonásai ilyenkor mutatkoznak meg, a cédrusfa stabilan tartja az illanósabb jegyeket, mint a menta, és a virágos fémes jegyei, de a pézsmás és mirhás jegyek is összeolvadva párolognak, így a gyantás és földes akkordokkal mégiscsak egy keleties illatról szól, ami az elmúlt 2 napban határozottan megpengette a lelki húrokat bennem, egyszerre tudott ellazítani és megnyugtatóan elringatni. Odavagyok az Al Haramain illataiért, rájöttem, sosem szabad egy próba után nyilatkozni, bár itt akkor is 5 pontot adtam és most is. Egyre szebb lesz ez az illat, olyan megfoghatatlan illatkompozíció, mely egyedi, és különös hangulatot képes teremteni. Üvegbe zárt üzenetek, és az arra hivatottak meglátják benne a gyönyörűséget. Olyan ez a parfüm, mint egy mint a szellő, ami két ember között közvetíti szívtől -szívig, szavak nélkül az üzenetet: "Ez vagyok én, emlékezz rám. Emlékezz... Soha ne felejts el, még ha az idő forgatagában messzire is kerülünk egymástól". Az illat ilyen. Képes lehet rá, hogy a legszebb pillanatokra emlékeztessen, mert ismeretlenül is ismerősen hat, így talán arra is alkalmas, hogy gyengéd nosztalgiával idézze fel az élet megélt emléket. Szép alkotás.

2016. augusztus 31.
Tavasszal rendeltem, amikor még hűvös volt, akkor nem mutatta meg a szépségét nem érvényesült az illat a bőrömön, mert érdekes módon az elején kicsit hűs az illat. Nem mondanám igazán keleties illatnak, mint ahogy az Al Haramain hirdeti, inkább virágos-fás, de egy leheletnyi kis kelet mégis van benne, főleg amikor a szívjegyek kezdenek kibontakozni.
Bergamottos-citrusos -virágos jegyekkel indul, de én a jácintot az orgonát, az írisz illatát nem érzem ki a kompozícióból, sem az elején, sem közben, de a leszáradáskor sem. Elképzelhető, hogy felolvadnak a többi jegyzet között, és ad nekik valami bársonyosságot. Jellemzően zöldes jegyek után, a mirha a cédrus és a borostyán mélységet, fásságot ad az illatnak, amitől így nyár végén határozottam kellemes illatot áraszt. Friss virágos és fás, kis fémes beütéssel, üdítő illat, gyógynövényes is, gondolom a borókának köszönhetően, de van valami megfoghatatlan vonzereje és szexissége is. Leszáradásakor én határozottan pézsmás és enyhén füstös jegyeket érzek, ettől válik egy picit édeskésebbé. Kontrasztokra épülő illat, igazából tökéletes nappali viselet, de főleg nyár végén ősz elején. Nincsenek drámák az illatban, nincsenek hosszas filozofálgatásra buzdító összetevők a parfümben és az illateredmény sem ilyen, de nem is jó, ha mindenben vélt vagy valós lelki tartalmat keresünk, kell ilyen illat is, ami csak azért létezik, mert kellemes, és finom. Diszkrét, tehát nem feltétlenül terjeng idegölően a környezet számára, de a használója igen kellemes és ápolt hatást kelt. Szóval jól sikerült alkotás.

szilviakiralyno
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 1.

UD:

2016. augusztus 31.