KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Al Haramain

Ár:   3530-6290 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   12 ml és 60 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Creme Brulee, az összetevőket feltöltötte: rata.sum, Módosítva: 2015. szeptember 3.

Ár:   3530-6290 Ft
Kiszerelés:   12 ml és 60 ml

Unisex illat

Illatjegyek: vanília, szantálfa, pézsma, pacsuli, ylang-ylang, málna, ámbra, jázmin, eper, barack, ananász, virágos tónusok, levendula, fahéj

Fújós! Al Haramain Sultan EDP
Ár: 1790 , Eladó: GNóri
Állapot: 10ml frissen fújva, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen, posta

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

leili

2017. november 13.

Számomra egy az egyben Avon Far away Infinity illata van... aki nem hiszi járjon utána. Ahogy az sem tetszett igazán soha, így ez sem. Nem tartom egy kifinomult orientális illatnak, egy cukorszirupos baklava jut róla eszembe, amit minden török gyrososnál lehet kapni és ezzel mindent elmondtam :) pedig én imádom az arab parfümöket.

leili
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

rocknrose

2017. október 29.

A vélemények és az illatjegyek alapján azt gondoltam, hogy nekem való illat lesz, de sajnos nem így történt. Félre értés ne essék, nem bántja az orromat, sőt, jó is, de nem illik hozzám. Tovább adom édesanyámnak, rajta jobban el tudom képzelni ezt az illatot (és tetszett is neki). A tartóssága jó, ebben a hűvösebb időben pedig nagyon szépen bontakozik ki. 5 csillagot már csak az ocsmány csomagolása miatt sem kap.

rocknrose
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

Lapo

2017. augusztus 26.

Talán nincs itt az ideje egy alapvetően őszre-télre szánt illatról véleményt írni, hiszen nem biztos, hogy azt mutatja ami valójában önmaga.. mégis.. muszáj volt.. beleszimatolva le kell írnom, hogy mennyire fantasztikus..minden szempontból:
Egyrészt az ára nincs 3000 Ft. Ennyiért a DM-ben sem lehet kapni még kommersz illatot sem, nem hogy egy ilyen unikumot.
A tartóssága olaj lévén kis túlzással napok kérdése és hatósugara tökéletes.. nem egy szende kis visszahúzódó illat, de nem is történik atomcsapás a viselője körül.
Maga az illat pedig egy nagyon egyedi és különleges, nők és (talán inkább) férfiak által szinte egész évben (de melegebb időben inkább csak esténként) hordható málnás, vaníliás és ananászos, elegáns illat némi fahéjjal és az arab származás lévén számomra meglepő módon CSAK EGY PICI rózsával.. Európai orr számára is nyugodtan hordható.. szerintem nagyon sok mindenkinek tetszene, csak nagyon kevesen ismerik.
Próbáljátok ki, akár csak egy minta erejéig..

Lapo
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Próbáljátok ki, akár csak egy minta erejéig..

GNóri

2017. május 10.

Update: sajnos a parfüm és az olaj nem igazán hasonlít...A notino-ról a parfümből rendeltem mintát (mert csak abból volt), majd megrendeltem az olajat, és sajnos köze sincs egymáshoz:( Az olaj szörnyen édes, nincs meg benne az a fátyolos, kesernyés gyógynövényes vonal, ami miatt a parfüm annyira tetszik.

Több Al Haramain illatot is rendeltem. Néhányat egyből teljes kiszerelésben, mert nem vészes az áruk, és jó véleményeket olvastam róluk. A Sultant azonban nem mertem teljes üvegesen megrendelni, szerencsére van belőle 1ml-s minta. Az illatjegyek alapján szinte kizártnak tartottam, hogy nekem tetszeni fog. Málna, eper, barack, ananász, fahéj...valami irgalmatlanul édes, giccses, tömény illatra számítottam.
Meglepetésemre ez az arab illat tetszett a rendelésemből a leginkább. Írta valaki korábban, hogy olyan szép illat, hogy sírni tudna. Na én is pont ezt érzem:) Állandóan kenegetem magamra a mintát, én szerelmes vagyok ebbe az illatba, komolyan mondom. Ő az egyik legszebb fűszeres illat, amit ismerek. Az alapja csodás, meleg, mély, fűszeres, füstös szantál és pacsuli, meghintve egy kis gyümölcsösséggel, és egy kis gyógynövényes-levendulás frissességgel. Nem túl fűszeres, nem túl édes, egyáltalán nem olyan 'közönséges bazáros', európai orrnak is teljesen befogadható. Egyszerűen tökéletes az összhatás. Tényleg olyan fátyolos, sejtelmes, egzotikus, és hihetetlenül nőies.

GNóri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

narcissus

2017. április 6.

Ez volt az első illatos olaj, amit megvettem. Azóta is használom, nagyon megszerettem.
Annyira tartós, hogy alig kell egy icipici belőle.Egy illat-orgazmus az egész, felsorolni is nehéz, miből tevődik össze, de zseniális! Unisexnek írják/ajánlják, de szerintem ez túl édes illat egy férfinek, szerintem... Fátyolos, egzotikus és gyümölcsös-virágos illatfelhő ölel körbe, ha egy picikét is felkensz magadra. Óvatosan a mennyiséggel! Négy csillagos.

narcissus
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 6.

Sundiboszi

2017. március 21.

Szerintem ez nem unisex, egyértelműen női illat és micsoda nőé! Igazán nagyasszonyos! Ha már Szultánnál tartunk egyértelműen nem a háremhölgyek ugranak be erről az illatról hanem Szultán első felesége! ;) Tudni kell viselni, nem egy bohókás illat!

Sundiboszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

Fancsaaa04

2017. március 15.

Maga a csoda!!!

Fancsaaa04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 15.

Maga a csoda!!!

Fancsaaa

2017. március 1.

Megint én és csak annyit hogy ebben az esőben igazi napsugárnak számít!!!

Up.: Hihetetlenül tartós!!!! Én általában a buszozások miatt hajnali 5kor fürdök meg a pipetta által adagolt olajban, és ezután egy cseppel frissítem 15 óra körül. Tegnap is ez történt és a csuklómon még mindig érezni. Napról-napra szerelmesebb vagyok ebbe a parfümbe. Alig várom hogy újabb olajait próbáljam ki az Al haramainnak.

Jaj igen. Ma kaptam meg mondjuk én a parfüm olajat rendeltem meg ami tényleg inkább női illat, nagyon vártam hogy hozza a futár. De nem voltam otthon ezért anyukám vette át. Tudtam ha ő azt mondja hogy jó illatú mert elég kényes az orra, akkor tényleg az lesz. Nem az a bazári parfüm, hanem finom édes, egzotikus, erotikus illat. Sokan írták hogy gyümölcsös (mert napokat olvasgattam utána) ettől féltem, de én nem érzem túl gyümölcsösnek pici epret érzek ki és hogy különleges illat. Nekem is az arab nők jutnak róla eszembe akik titokzatosak, különlegesek, és gyönyörűek. Körbe leng, nagyon tartós (de ezt meg uppolom), mindenki érzi körülöttem, tehát csak nagyon merész hölgyeknek ajánlom. Nem hétköznapi illat, igazi orientális. Tuti vissza térek hozzá és az Al haramain hivatalos rajongója lettem a mai naptól.
Ui.: Imáááááádom!!!!!!!💕

Fancsaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 1.

Megint én és csak annyit hogy ebben az esőben igazi napsugárnak számít!!!

Ui.: Imáááááádom!!!!!!!💕

aidanne

2017. február 25.

Irulva pirulva irom le eme sorokat... totalban nem ismertem Al Haramain illatait, es sajnos azert nem, mert ez nem volt veletlen.... tul sokat idoztem Angliaban ahhoz, hogy egy eletre megutaljam a "fatyolos" illatokat. Ha csak szova jerult, hogy arab, vagy keleti illatvilag, sajnos a rossz tapasztalataim miatt falnak rohantam.
Multheten azonban mindez mrgvaltozott! Egy nagyon kedves parfumos baratnomtol kaptam ezt a kis ekesseget ajandekba. Nagyon orultem neki nert elso illatolasra gondoltam tungli tangli illatnak jo lesz az!
Amikor este mar kicsit csendesedett korulottem minden magamra kentem, es vartam! Nagyon tetszett. Az elejetol kezdve a vegeig imadtam es imadom most is. Valamit azonban bem ertettem: (es itt lehet rajtam nevetni) az en orromnak a mai mainstream vonal tul gyenge, felhigitott, es nincs melysege, ezert sajnos vagy nem sajnos a niche kategoriat tartom elorebb vagy azon kozmetikumok illatait amik kizarolag termeszetes es nem szintetikus alapanyagokbol gyartanak parfumot! Viszont mivel nem ismertem Haramain illatainak besorolasat, nem ertettem hogy hogyan kehet vmi ilyen... hogy is mondjam" tiszta"... finom vagy nem finom illat az orrnak vagy az izlesunknek, de a minosege megkerdojelezhetetlen! Nem a legmagasabb kategoria, felreertes ne essek de nem is az a mu szintetikum ami a mostani parfum kinalatban megmutatkozik.
Aki szereti az edeset a gyumolcsot, es enyhen pudereset ( inkabb fatyolszeru lecsengese mintsem puderes) annak ajanlom szivbol! Csodaszep illat, es nagyon tetszik, hogy olaj es ekkora a kiszerelese. Szep! Es mas olajokra ezek utan Haramaintol nagyon de nagyon kivancsi leszek ❤️

aidanne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 25.

Katica13-D

2017. január 11.

Az itteni vélemények alapján döntöttem úgy még tavaly tavasszal, hogy márpedig nekem ez a Sultan azonnal kell. Nem is sokat hezitáltam, azonnal megrendeltem. Úgy voltam vele, hogy ezért az árért, nincs különösebb vesztenivalóm. Aztán megérkezett ő. Az első csalódásom: az üvegcse, kis hitvány műanyag, aranyozott foglalatban, tetején az ízléstelen műanyag "gyöngyöcskével". Nyilván nem vártam igazgyöngyöket, meg toronyórát láncostól... na de azért na. :)) Mindegy, úgy voltam vele, hogy ez legyen a legkevesebb. Úgyis az a lényeg, ami belül van. Gyorsan magamra is applikáltam a parfümöt és... atyagatya, mi ez a mű borzadály??? Hol van ebből a vanília, a szantálfa, a pézsma, az ylang-ylang, de főképp a jázmin??? Hol??? Én ebből az egészből csak egy erősen műanyag, fejfájdító, gyomorforgató, talán gyümölcsös izét éreztem. Bocsánat, de én nem ilyennek képzelem a mesés Keletet.
Na persze azt hittem, velem van a hiba, hiszen ahány értékelést én ehhez elolvastam, beleszámítva a kedvenc parfüm csoportos barátosnőimet (akiknek mindig nagyon adok a véleményére), ennyi orr csak nem tévedhet. Pedig de. :)
Néhány nappal ezelőtt a havi illatos összejövetelünkön, tettem vele még egy utolsó próbát, de sajnos a hatás most is ugyanaz volt. Finoman szólva, nagyon nem az én világom. :(

Katica13-D
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Lyral, Amyl Cinnamal, Farnesol, Cinnamyl Alcohol, Hydroxycitronellal, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Citral, Limonene, Amyl Cinnamyl Alcohol, Benzyl Cinnamate, Methyl 2-Octynoate, Cinnamal, Benzyl Benzoate

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!