KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Al Haramain

Ár:   3530-6290 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   12 ml és 60 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Creme Brulee, az összetevőket feltöltötte: rata.sum, Módosítva: 2015. szeptember 3.

Ár:   3530-6290 Ft
Kiszerelés:   12 ml és 60 ml

Unisex illat

Illatjegyek: vanília, szantálfa, pézsma, pacsuli, ylang-ylang, málna, ámbra, jázmin, eper, barack, ananász, virágos tónusok, levendula, fahéj

FÚJÓSOK 10 ml - kevés hiánnyal
Ár: Leírásban , Eladó: kundus
Állapot: Leírásban , Helyszín: --, fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Timi01

2018. március 20.

Al Haramain kísérleteim utolsó darabja. Na, ő aztán tartós. A mindenit. Halvány fogalmam sincs, hogy mit érzek. Sok virágot túl sok mindennel, édes de fűszeres is, 3-4 óra múlva “tisztul le”, egyértelműen édes-virágos illat marad a bőrön. Érdekes de egyben kellemes illat, amit minden korosztályon el tudok képzelni. Valóban nagyon hasonlít a Noora-hoz. Szerintem a Sultan viselése nem korosztálytól függ, inkább típustól : hosszú hajú, érzéki, nőies nők illata. Tetszik még akkor is, ha magamon kicsit furcsa, idegen. Szerintem is abszolút női illat, férfiakon el sem tudom képzelni milyen lehet.

Timi01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 20.

Kedi81

2018. március 20.

Nagyon szeretem a fűszeres illatokat,így a sok jó vélemény miatt már nagyon kíváncsi voltam rá,mikor Nóri feltette eladásra le is csaptam rá,köszönöm szépen ezúton is!!!:-)
Igazi illatorgia,szinte pofon csap a sok-sok összetevő találkozása,nagyon-nagyon fűszeres,kicsit szúrós,de még belefér,nem bántóan,a gyümölcsös jegyek kellően letompítják,én még egy kis bőrt is kiérzek belőle,de szerintem az a levendula-fahéj találkozása adja,nagyon rafinált,szexis,extra nőies illat,én férfin nem tudom elképzelni,szerintem a tartóssággal se lesz probléma,örülök,hogy megismerhettem!!!:-)))

Kedi81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 20.

Verus1970

2018. február 19.

Szerintem sem unisex illat, kifejezetten nőies, nagyon édes és tartós. Egy üveggel már elhasználtam jöhet a következő:)

Verus1970
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 19.

leili

2017. november 13.

Számomra egy az egyben Avon Far away Infinity illata van... aki nem hiszi járjon utána. Ahogy az sem tetszett igazán soha, így ez sem. Nem tartom egy kifinomult orientális illatnak, egy cukorszirupos baklava jut róla eszembe, amit minden török gyrososnál lehet kapni és ezzel mindent elmondtam :) pedig én imádom az arab parfümöket.

leili
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

rocknrose

2017. október 29.

A vélemények és az illatjegyek alapján azt gondoltam, hogy nekem való illat lesz, de sajnos nem így történt. Félre értés ne essék, nem bántja az orromat, sőt, jó is, de nem illik hozzám. Tovább adom édesanyámnak, rajta jobban el tudom képzelni ezt az illatot (és tetszett is neki). A tartóssága jó, ebben a hűvösebb időben pedig nagyon szépen bontakozik ki. 5 csillagot már csak az ocsmány csomagolása miatt sem kap.

rocknrose
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

Lapo

2017. augusztus 26.

Talán nincs itt az ideje egy alapvetően őszre-télre szánt illatról véleményt írni, hiszen nem biztos, hogy azt mutatja ami valójában önmaga.. mégis.. muszáj volt.. beleszimatolva le kell írnom, hogy mennyire fantasztikus..minden szempontból:
Egyrészt az ára nincs 3000 Ft. Ennyiért a DM-ben sem lehet kapni még kommersz illatot sem, nem hogy egy ilyen unikumot.
A tartóssága olaj lévén kis túlzással napok kérdése és hatósugara tökéletes.. nem egy szende kis visszahúzódó illat, de nem is történik atomcsapás a viselője körül.
Maga az illat pedig egy nagyon egyedi és különleges, nők és (talán inkább) férfiak által szinte egész évben (de melegebb időben inkább csak esténként) hordható málnás, vaníliás és ananászos, elegáns illat némi fahéjjal és az arab származás lévén számomra meglepő módon CSAK EGY PICI rózsával.. Európai orr számára is nyugodtan hordható.. szerintem nagyon sok mindenkinek tetszene, csak nagyon kevesen ismerik.
Próbáljátok ki, akár csak egy minta erejéig..

Lapo
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Próbáljátok ki, akár csak egy minta erejéig..

GNóri

2017. május 10.

Update: sajnos a parfüm és az olaj nem igazán hasonlít...A notino-ról a parfümből rendeltem mintát (mert csak abból volt), majd megrendeltem az olajat, és sajnos köze sincs egymáshoz:( Az olaj szörnyen édes, nincs meg benne az a fátyolos, kesernyés gyógynövényes vonal, ami miatt a parfüm annyira tetszik.

Több Al Haramain illatot is rendeltem. Néhányat egyből teljes kiszerelésben, mert nem vészes az áruk, és jó véleményeket olvastam róluk. A Sultant azonban nem mertem teljes üvegesen megrendelni, szerencsére van belőle 1ml-s minta. Az illatjegyek alapján szinte kizártnak tartottam, hogy nekem tetszeni fog. Málna, eper, barack, ananász, fahéj...valami irgalmatlanul édes, giccses, tömény illatra számítottam.
Meglepetésemre ez az arab illat tetszett a rendelésemből a leginkább. Írta valaki korábban, hogy olyan szép illat, hogy sírni tudna. Na én is pont ezt érzem:) Állandóan kenegetem magamra a mintát, én szerelmes vagyok ebbe az illatba, komolyan mondom. Ő az egyik legszebb fűszeres illat, amit ismerek. Az alapja csodás, meleg, mély, fűszeres, füstös szantál és pacsuli, meghintve egy kis gyümölcsösséggel, és egy kis gyógynövényes-levendulás frissességgel. Nem túl fűszeres, nem túl édes, egyáltalán nem olyan 'közönséges bazáros', európai orrnak is teljesen befogadható. Egyszerűen tökéletes az összhatás. Tényleg olyan fátyolos, sejtelmes, egzotikus, és hihetetlenül nőies.

GNóri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

narcissus

2017. április 6.

Ez volt az első illatos olaj, amit megvettem. Azóta is használom, nagyon megszerettem.
Annyira tartós, hogy alig kell egy icipici belőle.Egy illat-orgazmus az egész, felsorolni is nehéz, miből tevődik össze, de zseniális! Unisexnek írják/ajánlják, de szerintem ez túl édes illat egy férfinek, szerintem... Fátyolos, egzotikus és gyümölcsös-virágos illatfelhő ölel körbe, ha egy picikét is felkensz magadra. Óvatosan a mennyiséggel! Négy csillagos.

narcissus
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 6.

Sundiboszi

2017. március 21.

Szerintem ez nem unisex, egyértelműen női illat és micsoda nőé! Igazán nagyasszonyos! Ha már Szultánnál tartunk egyértelműen nem a háremhölgyek ugranak be erről az illatról hanem Szultán első felesége! ;) Tudni kell viselni, nem egy bohókás illat!

Sundiboszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 21.

Fancsaaa04

2017. március 15.

Maga a csoda!!!

Fancsaaa04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 15.

Maga a csoda!!!

Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Lyral, Amyl Cinnamal, Farnesol, Cinnamyl Alcohol, Hydroxycitronellal, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Citral, Limonene, Amyl Cinnamyl Alcohol, Benzyl Cinnamate, Methyl 2-Octynoate, Cinnamal, Benzyl Benzoate

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!