KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alberto Balsam

Ár:   719 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heli, az összetevőket feltöltötte: pityepotya, Módosítva: 2012. október 19.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Samponok

Minden hajtípusra.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

CrazyKid

2017. február 7.

Hamarabb zsírosodik a hajam ezzel, pedig normálnak mondanám a sajátom. Az illata kinyomva nagyon mű, szerencsére nem tartós. Újabb csomagolásúm van, kissé más az összetevőlista is, de nem jobb. Én nem veszem újra, kicsit nehezen habzik még második mosáskor is.

CrazyKid
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 7.

kiszpiszok

2016. február 2.

A tubusból szagolgatva nagyon finom illata volt, de sajnos kinyomva már nem olyan, és nem is tartós annyira. Kicsit nekem mintha az előttem kommentelőkkel ellentétben inkább szárította volna a hajam. De egyébként nem rossz, egynek tényleg elmegy.

kiszpiszok
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 2.

Kori

2015. június 10.

'Ilyenem még úgysem volt" alapon esett rá a választásom, na meg persze a fantasztikus kókuszillata miatt, ami, mint később kiderült sajnos nem túl tartós. Hiába ajánlott minden hajtípusra, az enyémre nem tudott jó hatással lenni. Nálam hajmosás után fejbőrszárazságot, majd azt követően viszketést, másnapra pedig erős zsírosodást okozott. Egyetlen pozitívuma, hogy kiadós, kevés is elég belőle egy hajmosáshoz. Biztosan nem veszem újra.

Kori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 10.

KEAnna

2015. április 22.

Csodás kókuszos illata van. Szép fényt ad a hajnak. Jól habzik,kis mennyiség is elég belőle, viszont sajnos nekem gyorsan zsírosodott tőle a hajam.

KEAnna
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 22.

nagyrenii

2014. október 18.

A Tescoban kapható változatai közül ez a kedvencem. Nagyon finom kókuszos illata van, 1-2 napig még hajmosás után is érződik. Meg vagyok elégedve vele összességében. Már egy ideje használom a sampont, de mostanában gondolkozom rajta, hogy kipróbálom a balzsammal együtt is.

nagyrenii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 18.

Chi-Annie

2014. június 27.

Most le fogom húzni kissé az átlagát, én csak amolyan "egynek elment" samponnal gondolom, az elején még szívesen nyúltam hozzá ám pár mosás után amikor már ennek a hatását érezte már a hajam és nem a korábbiakét elkezdett egyre szárazabb lenni és egyre kifésülhetetlenebb, hajmosás közben is már érezni lehetett hogy nem lesz jó a tapintása.
Pl. olajos pakolások lemosására jó lehet hiszen elég olcsó és illatos ami szintén elkél utánuk, de rendszeresen biztos nem használnám szívesen. Emlékszem alig vártam hogy elfogyjon.

Chi-Annie
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 27.

lilapinkrúzs

2014. június 26.

Egyszerűen imádom amióta megvettem (a 400 ml-ért főként)... odáig vagyok az illatért amivel megajándékoz :) engem a rabjává tett a puha hajamnak tapintását azóta csodálom mióta harmadik alkalommal tisztítottam meg vele a hajam ha tehetitek vegyétek meg én tescoban vettem töredezett száraz hajra ez a legjobb elixír :)) !!!

lilapinkrúzs
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 26.

katica22

2014. február 18.

Nagyon jó kis sampon, nagyon finom kókusz illata van, ami sokáig kitart. Nagyon jó állaga van, jól habzik, viszont nekem gyorsan zsírosodott a hajam utána... :(

katica22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 18.

heno

2013. szeptember 1.

Igaz, hogy még csak egyszer használtam, de akkor jó illata volt, rengeteg habot csinált, szépen tisztított. Alapvetően zsíros hajam van, minden 2. nap este mosom, azt hittem, hogy mivel hidratáló sampon, zsírosítani fog, de nem teszi. Eddig teszi a dolgát, minden rendben van vele, a balzsamjával eggyütt meg is marad sokáig az illata. :))

heno
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 1.

zsófi84

2013. június 15.

Fú, jó nagy adag, kedvező áron. Az illata is szuper, bár nem érzem sokáig, de mások szokták, szóval ez is valamennyire tartós. Nekem nagyon rövid hajam van, és sűrűn vágatom, ezért nem igazán tudom megítélni, hogy hosszú távon milyen hatása van a haj állagára. Talán egy kicsit "keményebb" tapintású lett tőle a hajam. Alapból kamillás sampont használok, csak az épp nem volt :) Nem tudom, hogy újraveszem-e, de nem azért, mert rossz lenne. Akinek bejön a kókuszillat, annak nagyon ajánlom kipróbálásra!!

zsófi84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 15.

Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.