KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alberto Balsam

Ár:   719 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heli, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. április 15.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Hajápolók

Normál és száraz hajra.

agica1989

2014. március 26.

Nagy samponpróbálkozós időszakomat élem és ezt a márkát már régebben is nézegettem. Az illata miatt ezt vettem meg, de olyan semmilyen volt és még a hajam is többször igényelte a hajmosást utána. Szóval kicsit sajnálom, de nekem nem jött be.

agica1989
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 26.

Nicole7

2013. április 21.

Kipróbálási alapon vettem meg és nem csalódtam. Valami fantasztikus illata van, amit száradás után is érezni és használata után könnyű kifésülni a hajat. Egyetlen hátránya, hogy gyorsan fogy.

Nicole7
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 21.

somodiedo

2013. március 24.

Eddig a málnás változatát használtam, az bejött. De ennek az illata elcsábított, ezt vettem meg a málnás helyett. De ez nem volt olyan jó vétel, nem mondom, hogy rossz, de a málnástól sokkal puhább a hajam, és azzal könnyebb kifésülni is. Ennek az állaga hígabb is, több kell belőle, és még így is küzd a fésű a hajamban.

somodiedo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 24.

Hidratálók: Glycerin, PEG-9
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!