KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Aldo Vandini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Szonya, Módosítva: 2013. július 15.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Szépítő eszközök

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

AKiss

2017. október 24.

Ó, ez igazi kis csodadolog :)) Még hogy hámlasztó krémek meg ilyen vegyszeres izék! Amikor a tenger megalkotja ezt a kis szuper dolgot, ami szépen eltávolítja az elhalt hámsejteket és ujjong a bőr (kivéve, ha túlzásba esek is mini sebeket dörzsölök magamra :)) )! Nem is tudom, hogy kb. 15 éve hogy találtam rá (a márka lehet, hogy nem ez volt), de azóta is örülök neki! Ebben az aldo vandinisben kettő van, egy darab évekig remekül működik, nem kopik (3-4 hetes használat mellett, mert azért nem nyúzom magam, csak mértékkel), megéri, megéri, megéri, sőt, semmi más hámlasztó ennyire nem éri meg, szerintem. Utána az ujjongó bőrt szépen bekenhetjük ápoló krémmel és meg is fiatalodtunk :) Sok-sok csillag jár neki, itt is a maximális :)

AKiss
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 24.

Sunrise

2015. március 21.

Jól lehet vele radírozni, eltávolítja az elhalt hámsejteket. Szárazon durva tapintású, a víztől azonban puhább lesz.

Sunrise
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 21.

Makk Zsuzsó

2014. december 30.

Évek óta ilyennel fürdöm, csak sajnos lutri, hogy épp milyet fogok ki: van, hogy kemény marad, hiába áztatom sokáig fürdés előtt. Az ingadozó minőség miatt négyes.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 30.

Szonya

2013. július 3.

A vékony korongok vízzel érintkezve felszívják magukat és nagyon puhává válnak, ugyanakkor érezhetően átmasszírozzák az arcot. Nekem a tág pórusaimra kiváló, szépen tisztítja a bőröm és hámlaszt is.

Szonya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 3.