Aldo Vandini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 7,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: polkadot, Módosítva: 2013. november 26.

Kiszerelés:   2 x 7,5 ml
Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A melegítő hatóanyagok rövid időn belül kitágítják a pórusokat, hogy az ásványi anyagokban gazdag gyógyiszap abszorpciós hatása kibontakozhasson. A feszesítő kenderolaj ápolja bőrét.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Fanba

2018. március 6.

elhasznaltam 2 tasakot vandini melytisztitoja utan teszem fel. Szepen hidratal egyebkent nem huzodik a böröm utana mar nem is kenem be az arcomat semmivel. Nem rossz termek de nyomaba sem er a melytisztito maszkjanak bar nyilvan mas a funkcioja is. Nem irrital, illatanyag van is van benne azert böven.Az illatanyag mentes maszkok ezerszer jobbak tisztabbnak es hatasosabbnak erzem a hasznalatukat.ezert csak 3*

Fanba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

cattitude

2018. február 5.

régebben próbáltam, a melegítő hatás nagyon jólesett, az arcom puhább lett, de ezen kívül radikális változást nem vettem észre a bőrömön.

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

Akshoy

2018. január 8.

Az egyik legjobb maszkom eddig. Tényleg melegít, érzem, hogy jobb a bőröm vérkeringése, puha lesz utána és nekem tisztábbnak is tűnik. Próbáltam más, melegítő hatású maszkokat is, de azok semmit nem tudnak ehhez képest. Igaz, hogy kicsit csíp, de közel sem annyira, mint egy AHA savas bármi. Egy ideig nem használtam, hátha lesz jobb, de most úgy tűnik, mégis ez a nyertes

Akshoy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

Mundow

2016. május 29.

Tetszik a melegítő hatás és az, hogy szép sima lett tőle az arcbőröm.

Mundow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 29.

Tetszik a melegítő hatás és az, hogy szép sima lett tőle az arcbőröm.

laracroft

2015. augusztus 25.

Nekem is sok volt, rajtam sem száradt, és engem is csípett. Legalább nem pattisodtam ki utána, de ettől még szerintem nem sokat ér. Ráadásul nagyon műanyag-szaga van. :(

laracroft
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

blilla91

2015. július 3.

Hűűha, hát hogy is fogalmazzak szépen. Nekem 4 adagra jött ki, pedig vastagon kentem magamra, hadd fogyjon csak, ha már kifizettem... Felvitel után csípett, de erre számítottam is, ez egy idő után elmúlik, majd mikor mosod le akkor újra csíp. Nem igazán akart megszáradni, pedig bőven hagytam rá időt (az egyik alkalommal másfél órát, kissé elkalandozott a figyelmem :$ ) Nos hatását tekintve nem vettem észre nagy változást... Ja de, hogy másnap kijöttek a pattik rajtam, pedig nem jellemző rám, inkább csak a mittesszerek... A balea fehér agyagos cinkes maszkja toronymagasan veri és még olcsóbb is sokkal... Soha-soha többet.

blilla91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 3.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Kaolin 0 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.