KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Aldo Vandini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malvina, Módosítva: 2011. augusztus 17.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Testápolók

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Penge

2016. december 14.

Parfümhöz illő ,varázslatos keleti fűszer és édes lótuszvirág illata van, ami hosszú ideig körül leng, nagyon csodás érzés, megnyugtató, gyógyító. Hűtőben tároltam így nekem közel 3 évig jó volt.A menetnél lefolyó olaj cseppet mindig alkohollal töröltem le. Apropó, annyira magával ragadó ez az illat, hogy párszor a testápolómba löttyintettem ,elkevertem és ezzel kenegettem be magam.

Penge
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 14.

Kathy

2015. július 7.

Maga a mennyország annak, aki szereti a különleges orientális illatokat! Masszázshoz egyszerűen kifejezhetetlenül fantasztikus!

Kathy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 7.

MissNickole

2013. január 12.

Az illata valami fantasztikus, semmihez sem hasonlítható. A bőr nem lesz ragacsos tőle, masszázsolajnak kiváló, nem fog ragadni az ágynemű mert kis idő után a bőr beszívja. Nagyon jó termék 10 pontot adnék ha lehetne. Ami nekem nem tetszett, hogy ha 1 év alatt nem használod el megavasodik, tehát csak az vegye meg aki valamelyest rendszeresen használja.

MissNickole
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 12.

Rekissima

2012. július 22.

Nagyon finom illata van, kitűnően táplál, és nagyon sokáig elég. Nagyon szeretem.

Rekissima
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate