KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alfaparf

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 1390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gabi79, Módosítva: 2013. május 28.

Lelőhely:   fodrászkellékes, fodrász szakboltok, fodrászatok
Kategória:   Hajfestékek
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 1390 Ft

• Nem tartalmaz parafenilendiamint (ppd) egy még kíméletesebb formula érdekében
  • 0.7% ammóniatartalommal bír
  • Új gyümölcsös illat, amelyet kifejezetten úgy fejlesztettek ki, hogy még kellemesebbé tegyék vele a szolgáltatást.

Ár: 1390 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
Ár: 700.- , Eladó: aqvanistan
Állapot: félig teli, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten belül
dori96

2017. március 26.

A medium violet ash blonde (7.21) árnyalatot használtam 2 alkalommal.
A fedésével nagyon elégedett vagyok
Gyönyörű hamvas színe lett, sehol a vörös árnyalat. Elsőre nagyon hamar kikopott, remélem másodjára jobban bírja majd.

Update: feladom, megint néhány mosás után eltűnt .1,5 hetente meg nem fogom festeni(kb addig bírja ki szépen).Más festék után nézek.

dori96
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 26.

A medium violet ash blonde (7.21) árnyalatot használtam 2 alkalommal.
A fedésével nagyon elégedett vagyok

horvathne1985

2017. március 21.

11.00- val festem a hajamat. Nagyon szép szőke lesz a tövem. Elég jól marja a fejbőrömet amit nagyon utálok abban a fél órában,de a szépségért meg kell szenvedni szó szerint -:) Párszor elhatároztam hogy váltok másikra amelyik nem ennyire erős,de mindíg visszatértem ehhez mert ettől a legvilágosabb a hajam.

horvathne1985
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

Sundelion33

2017. március 3.

1 éve festem ezzel a hajamat, előtte hennával volt. Szépen át tudtam állni, két tubusnyit használok a derékig érő hajamra, a 8.43-ast és a 8.66i-t, 9%-os hidrogénnel. A kettő együtt nekem A tökéletes vörös. Megfelelő hajápolókkal együtt nagyon szép fényes, és sokáig tartja a színét. Következő festés előtt a színe egészen természetesbe megy át.
Az összetevői sem vészesek, a legtöbb közül talán kiemelkedően jó.

Sundelion33
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 3.

Az összetevői sem vészesek, a legtöbb közül talán kiemelkedően jó.

a12smuk

2017. február 13.

566I az árnyalat,az én hajamra tökéletesen bevált,fodrász festi.Ezt a festéket elméletileg vastagszálú hajra ajánlják,nos nekem az van,de még 40-es volumennel is elcsodálkoztak rajta,milyen sötét a hajamon,mert az alapszínem sötétbarna.
A fejbőrömet nem csípi,viszont a hajat szárítja,ez tény.Nekem ez nem baj,mert legalább kitolhatom vele a hajmosást.Mivel extrém rövid hajam van,így max. 4 hetente full festés,de szerencsére nem viseli meg különösebben a hajamat.Kopni átlagosan kopik,nem foltosodik,viszont a napsütést, UV-t ez sem nagyon szereti,sajnos,mint a legtöbb piros árnyalat:-(
Összességében én szeretem,bevált,megtartom,amíg meg nem unom.:-)

a12smuk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 13.

Összességében én szeretem,bevált,megtartom,amíg meg nem unom.:-)

koirankeksii

2017. február 12.

Előző festékem: Kallos KJMN 8.1+8.0 keveréke 9%-os oxival, eredmény -> 8as szín, durván répa vörös beütéssel. Nos a vöröst szerettem volna a hajamból kiütni. Már rég óta nézegettem az Alfaparf termékcsaládot (kerationos hajegyenesítésem is ilyen), 8.1-et választottam 6%-os oxival. Mondtam a boltban, hogy legyen 9, de erősködtek, hogy elég lesz a 6. Másfél doboz festéket használtam el a mell alatt érő, nagyon vékony hajamra, sok is volt, egy felet meg hagytam majd tőfestésre. 3300 Ft volt az egész. Már a várakozási idő alatt is néztem, hogy nagyon sötétedik a szín és nagyon megijedtem mert egy év volt mire elértem a 8-as színt... lemostam, habár egy kicsivel sötétebb az egész mint volt, a vörös teljesen eltűnt, és egy nagyon szép színt kaptam, nem is tudom mihez hasonlítsam, de nem hasonlít a skálán lévő 8-as árnyalathoz mivel sötétebb lett valamivel (valahogy ez már meg sem lep). Nagyon marta a fejbőrömet ->emiatt ill. a színeredmény miatt levonok 2 csillagot.

Update: nézegettem itt a hajszínemet tegnap óta és azt kell mondjam, hogy a 8-ashoz képest elég sötét... ezért levonok még egy csillagot mivel konkrétan egy teljes évembe került, hogy durvább szőkítés nélkül, fokozatosan 8-asra felhozzam a hajszínemet... úgyhogy baromi mérges vagyok mert egyrészt kb. egy 6-osra levitte az árnyalatot, másrészt erősködtek a boltban, hogy elég lesz a 6%-os oxi....

Update II: na visszanyomok egy csillagot mert 1-2 mosás alatt egész világos lett a színe :)

Update III: kb 4 mosástól teljesen kivilágosodott az egész, szép! + 1 *

Update IV: már csak tőfestést csinálok még ugyanazzal a 8.1 árnyalattal. Azt kell mondjam, hogy végre olyan színe van a hajamnak mint a skálán! Szép világos/sötétszőke

Update V: Visszajöttem lepontozni... egy hajkezeléstől felvilágosodott a hajam olyan 9-es árnyalatra, na mondom tök jó, megtartom, vettem 8.1+9.1 keverékét, eredmény ---> konkrétan középbarna haj, és szanaszét törte a hajam.........pedig 25 percig se hagytam rajta.

koirankeksii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

Update III: kb 4 mosástól teljesen kivilágosodott az egész, szép! + 1 *

goldgirl

2017. február 9.

8.1-sel (6%-os oxival) festettem a hajtövemet, plusz az onnan számított kb 5 centit, ami már előzőleg festve volt, de eléggé narancssárgásra kopott. Kicsit féltem, hogy sötét lesz, ahogyan előttem is írta már valaki, azonban meglepő módon nagyon jó lett a végeredmény, nem lett túl hamvas, szürke, viszont kioltotta a meglévő narancsos árnyalatot, olyan igazi természetes barna, eredeti hajszínemnek is mondható árnyalatot kaptam. A fakulása még ezután fog kiderülni, bár nekem más márka festékei is kopnak minden mosással.

Update: Több, mint egy hónapja történt a festés, kopottabb, mint frissen, de nem már az első mosás után, mint más festéknél, hanem hetek alatt folyamatosan, viszont nem kopott narancssárgára. Marad az 5 csillag.

goldgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 9.

Luiselotte

2017. január 28.

Amióta megjelent azóta ezzel van festve a hajam. Azt a színt hozza ami a skálán van 4- es és 5- ös között vagyok most , hosszú évekig 3-as volt .
Nem töri meg a végeket,nem csípi a fejbőrt és a szín tartós. Az ősz szálakat is jól fedi.

Luiselotte
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 28.

Kingus23

2016. december 5.

Szépen fedi az ősz hajat!

Kingus23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 5.

Szépen fedi az ősz hajat!

Seahorse82

2016. október 11.

Én a 6.3 gesztenye barnát vettem meg. Szerintem nagyon jó matéria, könnyű felkenni.
Hajmosás után szép csillogó színt kaptam. Számomra sokkal jobb, mint a drogériás társaik. A várt árnyalatot kaptam.
Megvagyok elégedve. Nekem abszolút nem marta a fejbőrömet.

Seahorse82
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 11.

Megvagyok elégedve. Nekem abszolút nem marta a fejbőrömet.

meguntam96

2016. október 6.

Nem egy csodaszer ez a festék..Nekem az illata kifejezetten nem tetszik, pedig annyira vártam festés utáni "illatot":(

meguntam96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 6.

Antioxidánsok: Erythorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A hialuron sav egy újabb formája, ami a gyártó állítása szerint kivételeses jó vízmegkötő tulajdonságokkal rendelkezik. 24 óra elteltével a hidratáló hatása állítólag a sima hialuronsav hatásának 5-szöröse.