Alfaparf

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gabi79, Módosítva: 2013. május 28.

Lelőhely:   fodrászkellékes, fodrász szakboltok, fodrászatok
Kategória:   Hajfestékek

• Nem tartalmaz parafenilendiamint (ppd) egy még kíméletesebb formula érdekében
  • 0.7% ammóniatartalommal bír
  • Új gyümölcsös illat, amelyet kifejezetten úgy fejlesztettek ki, hogy még kellemesebbé tegyék vele a szolgáltatást.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

nettas

2018. augusztus 16.

Nekem bevált. Korrektorokkal, pigmentekkel keverve ráadásul tökéletes eredményt lehet elérni.

nettas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Moni86

2018. május 26.

Szépek a színei. De nekem nem vált be. Törte a hajamat. Kb 2 évig festette a fodrász evvel. Nem volt szép a hajam tőle. Csípte a fejbőrömet is. Bár sokkal jobb mint a kallos vagy a többi párszázas festék. Revlont használok. Szebbek és kìméletesebbek az összetevői. Azóta sokkal jobb minőségű a hajam.

Moni86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

lexx

2018. május 22.

11.11-et szoktam használni 9-es vagy 12-es oxival. Mivel világosszőke az alap hajszínem, ezért nem szoktam a tövemet leszivatni (lehet hogy sok mindenki most full kreténnek néz). Gyönyörű fehéres-szőke hajszín az eredmény. 40 percet szoktam hagyni a tövemen, majd egy pici vízzel összemosom az alsó hajrészemmel is amit további 5-10 percig hagyok "pihenni". Hajmosásoknál szoktam hamvasítót használni, így megtartva a csibe sárga mentes szép színt! :)

lexx
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

koirankeksii

2018. április 5.

Előző festékem: Kallos KJMN 8.1+8.0 keveréke 9%-os oxival, eredmény -> 8as szín, durván répa vörös beütéssel. Nos a vöröst szerettem volna a hajamból kiütni. Már rég óta nézegettem az Alfaparf termékcsaládot (kerationos hajegyenesítésem is ilyen), 8.1-et választottam 6%-os oxival. Mondtam a boltban, hogy legyen 9, de erősködtek, hogy elég lesz a 6. Másfél doboz festéket használtam el a mell alatt érő, nagyon vékony hajamra, sok is volt, egy felet meg hagytam majd tőfestésre. 3300 Ft volt az egész. Már a várakozási idő alatt is néztem, hogy nagyon sötétedik a szín és nagyon megijedtem mert egy év volt mire elértem a 8-as színt... lemostam, habár egy kicsivel sötétebb az egész mint volt, a vörös teljesen eltűnt, és egy nagyon szép színt kaptam, nem is tudom mihez hasonlítsam, de nem hasonlít a skálán lévő 8-as árnyalathoz mivel sötétebb lett valamivel (valahogy ez már meg sem lep). Nagyon marta a fejbőrömet ->emiatt ill. a színeredmény miatt levonok 2 csillagot.

Update: nézegettem itt a hajszínemet tegnap óta és azt kell mondjam, hogy a 8-ashoz képest elég sötét... ezért levonok még egy csillagot mivel konkrétan egy teljes évembe került, hogy durvább szőkítés nélkül, fokozatosan 8-asra felhozzam a hajszínemet... úgyhogy baromi mérges vagyok mert egyrészt kb. egy 6-osra levitte az árnyalatot, másrészt erősködtek a boltban, hogy elég lesz a 6%-os oxi....

Update II: na visszanyomok egy csillagot mert 1-2 mosás alatt egész világos lett a színe :)

Update III: kb 4 mosástól teljesen kivilágosodott az egész, szép! + 1 *

Update IV: már csak tőfestést csinálok még ugyanazzal a 8.1 árnyalattal. Azt kell mondjam, hogy végre olyan színe van a hajamnak mint a skálán! Szép világos/sötétszőke

Update V: Visszajöttem lepontozni... egy hajkezeléstől felvilágosodott a hajam olyan 9-es árnyalatra, na mondom tök jó, megtartom, vettem 8.1+9.1 keverékét, eredmény ---> konkrétan középbarna haj, és szanaszét törte a hajam.........pedig 25 percig se hagytam rajta.

2018.04.05.: Az Update V. egy éve történt már, és AZÓTA sem jött rendbe a hajam, végleg szanaszét törte egy csomó helyen pedig azóta mással festem és csak a tövét

koirankeksii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

Update III: kb 4 mosástól teljesen kivilágosodott az egész, szép! + 1 *

Sundelion33

2018. február 14.

1 éve festem ezzel a hajamat, előtte hennával volt. Szépen át tudtam állni, két tubusnyit használok a derékig érő hajamra, a 8.43-ast és a 8.66i-t, 9%-os hidrogénnel. A kettő együtt nekem A tökéletes vörös. Megfelelő hajápolókkal együtt nagyon szép fényes, és sokáig tartja a színét. Következő festés előtt a színe egészen természetesbe megy át.
Az összetevői sem vészesek, a legtöbb közül talán kiemelkedően jó.

Szerk.: Sajnos nagyon szárít, és elég hamar kopik, ezért leváltottam.

Sundelion33
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 14.

Az összetevői sem vészesek, a legtöbb közül talán kiemelkedően jó.

Szerk.: Sajnos nagyon szárít, és elég hamar kopik, ezért leváltottam.

adrii182

2018. január 23.

Kb 3 éve használom a 11-es szőke árnyalatait, mindig dícsérik, hogy szép színe van a hajamnak, de igazából eléggé száraz és töredezett a festéktől. Félek váltani, mert nem akarok sárga hajat. Ha valakinek van jobb tippe, hogy mit kéne használnom, ne tartsa magában! :D

adrii182
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

bettuszkaaa

2018. január 19.

8.1 hamvas sötétszőke árnyalatát használtam. Sajnos nekem nagyon letörte és ki is szárította a hajamat. A színe szép volt eleinte, de nagyon hamar körülbelül 1-2 mosás után már eléggé lekopott és hamvasító mellett is besárgult, sajnos az én hajam utálta ezért csak ennyi pont.

bettuszkaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 19.

Aysel

2017. december 28.

Nagyon meg vagyok elégedve!A hajam leszőkítettem syoss lightenerssel (13-5)amitől narancssárga -citrom-foltokban még barna" lett.Mivel már tavaly februárban átestem egy káoszszőkítésen rutinosan mentem el fodrászkellékesbe.És esett választásom a 11.21-esre.9%-os oxyval.Én annak ellenére hogy platinum sorozat színe 1:1.5 arányba kevertem ki.Vagyis 60 ml festék+90 ml krémhidrogén.És gyönyörű fehérszőke lett a hajam a sárga részeken.A cirom színt teljesen kiütötte a hajamból.A lenövéseim is ezüstösek lettek.Vagy mondjuk akkor platinaszőkének.
A narancsszínt nem ütőtte ki.Mert ez inkább a sárgaság ellen hatásos.De így ezek után is olyan szép lett a hajam hogy azok a narancsos részek simán elfésülhetőek.

Aysel
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 28.

Makk Zsuzsó

2017. november 22.

Update: A napfény nagyon hamar hidegre teszi a színt, de mióta vége a nyárnak, már nem kopik olyan vacakul, bár világosodik kicsit így is. Viszont őszfedésben veri a drogériás dobozosakat.

Fakulási versenyben ez a hajfesték vinné a prímet. 6-os árnyalatot próbáltam, mikor felkenem sötétbarna, aztán 3 hét múlva már műsárgásra fakult világosbarna lesz – fényviszonyoktól függően – némi művörös becsillanással. Egyszóval pont az, amit nagyon nem akartam látni. Szárítani ez is szárít, viszont az ősz szálakat jobban befedi, mint a dobozosok. Na mindegy, ezt is kipróbáltam. 3 és fél árnyalatnyi fakulás nekem nagyon sok.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 22.

kvcszsoka

2017. november 22.

nem akarok csúnyát mondani, de középszürkére szerettem volna festeni a hajam végét, ezért a 6-os és 9-es árnyalatot kevertem (7-es épp nem volt a kellékesben). szépen befogta a szőkített részt, igaz, kékes lett, de jó színe volt. egy mosás után ki is ment, pedig ez állítólag tartós festék. a legszomorúbb az egészben, hogy a sötétbarna, majdnem fekete hajamat kiszívta világos rozsdaszínűre (igen a festék, nem szőkítettem azt a részt). szóval, nem, nem ajánlom.

kvcszsoka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 22.

Antioxidánsok: Erythorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.