KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alfaparf

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 1390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gabi79, Módosítva: 2013. május 28.

Lelőhely:   fodrászkellékes, fodrász szakboltok, fodrászatok
Kategória:   Hajfestékek
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 1390 Ft

• Nem tartalmaz parafenilendiamint (ppd) egy még kíméletesebb formula érdekében
  • 0.7% ammóniatartalommal bír
  • Új gyümölcsös illat, amelyet kifejezetten úgy fejlesztettek ki, hogy még kellemesebbé tegyék vele a szolgáltatást.

Ár: 1390 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
Ár: 700.- , Eladó: aqvanistan
Állapot: félig teli, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten belül
goldgirl

2017. január 12.

8.1-sel (6%-os oxival) festettem a hajtövemet, plusz az onnan számított kb 5 centit, ami már előzőleg festve volt, de eléggé narancssárgásra kopott. Kicsit féltem, hogy sötét lesz, ahogyan előttem is írta már valaki, azonban meglepő módon nagyon jó lett a végeredmény, nem lett túl hamvas, szürke, viszont kioltotta a meglévő narancsos árnyalatot, olyan igazi természetes barna, eredeti hajszínemnek is mondható árnyalatot kaptam. A fakulása még ezután fog kiderülni, bár nekem más márka festékei is kopnak minden mosással.

goldgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

Kingus23

2016. december 5.

Szépen fedi az ősz hajat!

Kingus23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 5.

Szépen fedi az ősz hajat!

Seahorse82

2016. október 11.

Én a 6.3 gesztenye barnát vettem meg. Szerintem nagyon jó matéria, könnyű felkenni.
Hajmosás után szép csillogó színt kaptam. Számomra sokkal jobb, mint a drogériás társaik. A várt árnyalatot kaptam.
Megvagyok elégedve. Nekem abszolút nem marta a fejbőrömet.

Seahorse82
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 11.

Megvagyok elégedve. Nekem abszolút nem marta a fejbőrömet.

meguntam96

2016. október 6.

Nem egy csodaszer ez a festék..Nekem az illata kifejezetten nem tetszik, pedig annyira vártam festés utáni "illatot":(

meguntam96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 6.

bjnczk

2016. október 2.

Különösen nem nyerte el a tetszésem. A 100%-ban ősz hajat nem fedi az erre specializált festékei úgy, ahogy kellene. Állaga jó, viszont a haj könnyen magába cuppantja, így igényli a mennyiséget.

bjnczk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 2.

koirankeksii

2016. szeptember 1.

Előző festékem: Kallos KJMN 8.1+8.0 keveréke 9%-os oxival, eredmény -> 8as szín, durván répa vörös beütéssel. Nos a vöröst szerettem volna a hajamból kiütni. Már rég óta nézegettem az Alfaparf termékcsaládot (kerationos hajegyenesítésem is ilyen), 8.1-et választottam 6%-os oxival. Mondtam a boltban, hogy legyen 9, de erősködtek, hogy elég lesz a 6. Másfél doboz festéket használtam el a mell alatt érő, nagyon vékony hajamra, sok is volt, egy felet meg hagytam majd tőfestésre. 3300 Ft volt az egész. Már a várakozási idő alatt is néztem, hogy nagyon sötétedik a szín és nagyon megijedtem mert egy év volt mire elértem a 8-as színt... lemostam, habár egy kicsivel sötétebb az egész mint volt, a vörös teljesen eltűnt, és egy nagyon szép színt kaptam, nem is tudom mihez hasonlítsam, de nem hasonlít a skálán lévő 8-as árnyalathoz mivel sötétebb lett valamivel (valahogy ez már meg sem lep). Nagyon marta a fejbőrömet ->emiatt ill. a színeredmény miatt levonok 2 csillagot.

Update: nézegettem itt a hajszínemet tegnap óta és azt kell mondjam, hogy a 8-ashoz képest elég sötét... ezért levonok még egy csillagot mivel konkrétan egy teljes évembe került, hogy durvább szőkítés nélkül, fokozatosan 8-asra felhozzam a hajszínemet... úgyhogy baromi mérges vagyok mert egyrészt kb. egy 6-osra levitte az árnyalatot, másrészt erősködtek a boltban, hogy elég lesz a 6%-os oxi....

Update II: na visszanyomok egy csillagot mert 1-2 mosás alatt egész világos lett a színe :)

Update III: kb 4 mosástól teljesen kivilágosodott az egész, szép! + 1 *

Update IV: már csak tőfestést csinálok még ugyanazzal a 8.1 árnyalattal. Azt kell mondjam, hogy végre olyan színe van a hajamnak mint a skálán! Szép világos/sötétszőke

koirankeksii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

Update III: kb 4 mosástól teljesen kivilágosodott az egész, szép! + 1 *

edo328

2016. július 29.

Borzasztó... nagyon szárít, a világosbarna konkrétan feketébb mint bármely drogériás fekete festék. ahhoz képest, hogy nem színező szinte alig bír 3-4 hajmosást. Vörösesen, foltosan kopik. Vékonyszálú hajam van, olvastam valahol hogy ezt elvileg vastag szálú hajra "tervezték" így lehet én vagyok a hibás, de nekem semmit nem adott. Szárított, kopott, mű/paróka hatást csinált.

edo328
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.

czeale13

(!)
2016. július 28.

Nem igazán vagyok megelégedve, egyátalán nem fogta be a hajamat :(

czeale13
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 28.

Nem igazán vagyok megelégedve, egyátalán nem fogta be a hajamat :(

bugosgizi

2016. július 27.

Ettől a fajta festéktől elég sokat vártam. Mindenki nagyon el volt ájulva tőle. Nekem nem vált be. Marta a fejbőröm és még a hajamat se fogta be. Hozzá kell tenni hogy a szőke árnyalatokról van szó.
Mivel ismerősöm haját a piros színűvel festettem ami pedig tökéletesen fedett és tart és a szín is patent. Szóval én 3 pontnál többet nem ítélek neki. De remélem hogy bennem van a hiba és másoknak jó lesz. :)

Update: Barátnőmnél a lila szín is kipróbálásra került. Basszus az valami katasztrófa volt. Mindent úgy csináltunk ahogy kell, De a végeredmény egy vicc volt. A festék 40 perc után lemosásra került és a haján fél árnyalatnyi szín sem mutatkozott. Pedig eredetileg is szőke haja van és jól fel szokta venni a festékeket. Ez semmi... A haja és a fejbőre is durván össze lett marva.
Szóval mindent egybe vetve nagyot csalódtam a márkában és fodrász ismerőstől is vissza hallottam egy az ősz haj fedésében is elég gyenge teljesítményt produkált.
Érthető módon már csak két pontot kap a termék.

bugosgizi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 27.

Érthető módon már csak két pontot kap a termék.

AstroSue

2016. július 18.

ma kaptam meg a hajfestéket, de a rendelt 9%-os oxi helyett 12%-os érkezett (40-es volumen, ami nem tudom mit jelent, de a leírásban ehhez a festékhez 40-es kellett). amúgy is világosítva van a hajam, rá merjem tenni?

AstroSue
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 18.

Antioxidánsok: Erythorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az alkoholok csoportjába tartozó vegyület. Sok adalékanyag és enzim is jól oldódik benne. A többi glikolhoz hasonlóan vízmegkötő, hidratáló anyagként használt a kozmetikai iparban. Segít megőrizni a krém állagát (hogy a krém ne olvadjon meg nagy melegben, illetve ne fagyjon meg nagy hidegben) valamint segíti a többi összetevő beszívódását. Részletesebb információ a cosmeticscopon és a truthinagingen

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A hialuron sav egy újabb formája, ami a gyártó állítása szerint kivételeses jó vízmegkötő tulajdonságokkal rendelkezik. 24 óra elteltével a hidratáló hatása állítólag a sima hialuronsav hatásának 5-szöröse.