KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alfaparf

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 1390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gabi79, Módosítva: 2013. május 28.

Lelőhely:   fodrászkellékes, fodrász szakboltok, fodrászatok
Kategória:   Hajfestékek
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 1390 Ft

• Nem tartalmaz parafenilendiamint (ppd) egy még kíméletesebb formula érdekében
  • 0.7% ammóniatartalommal bír
  • Új gyümölcsös illat, amelyet kifejezetten úgy fejlesztettek ki, hogy még kellemesebbé tegyék vele a szolgáltatást.

Ár: 1390 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
Ár: 700.- , Eladó: aqvanistan
Állapot: félig teli, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten belül

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Mona01

2017. október 2.

Nem ajánlom senkinek. 10.31-es árnyalatot vettem,9%-os oxival, tőfestésre. Nagyon csalódott vagyok, 4 hét alatt gyakorlatilag teljesen kikopott. Iszonyú csúnya a hajam. Soha többet nem veszem meg, visszatérek a bevált drogériás hajfestékemhez. Egy pontot adok, de azt is kár.

Mona01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 2.

NemethHenrietta

2017. szeptember 30.

Uramjóisten! A 9-es árnyalatot vettem,3%-os oxival...konkrétan középbarna lett. Nagyon ajálnom hogy kopjon ki gyosan 9-es szőkére mert idegrohamot kapok...SOHA NE VEGYETEK ILYET!!

NemethHenrietta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

UnicornsOfLove

2017. szeptember 14.

Ilyen áron nem jobb mint egy drogériás hajfesték. Sőt. Egy 600-900 Ft-os Palette hajfesték simán kenterbe veri. Se szép színt nem tapasztaltam, se tartósságot. Tényleg iszonyat gyorsan fakul. Nem ajánlom.

UnicornsOfLove
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Makk Zsuzsó

2017. augusztus 30.

Fakulási versenyben ez a hajfesték vinné a prímet. 6-os árnyalatot próbáltam, mikor felkenem sötétbarna, aztán 3 hét múlva már műsárgásra fakult világosbarna lesz – fényviszonyoktól függően – némi művörös becsillanással. Egyszóval pont az, amit nagyon nem akartam látni. Szárítani ez is szárít, viszont az ősz szálakat jobban befedi, mint a dobozosok. Na mindegy, ezt is kipróbáltam. 3 és fél árnyalatnyi fakulás nekem nagyon sok.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

szmtunde

2017. augusztus 18.

Az 5.22-es lila árnyalatot vettem meg. A színe gyönyörű lila lett, ami sajnos pár mosás után ki is kopott :(
Nem rossz termék, csak kár, hogy az extrémebb színeket csak szinezőként keverik bele.

szmtunde
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Stella9

2017. augusztus 13.

Nem nagy szám, ahhoz képest meg drága. Elcseszett szőkített hajamra kentem fel egy 7-es natúr árnyalatot (az eredeti hajszínem is ez). Jó sötétbarna lett, ami hamar ki is kopott. Nem csak a szőkített, hanem a lenőtt részről is. Előbbi még érthető lenne, utóbbi viszont azt mutatja, hogy a festék egy kalap .... :)

Stella9
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

bbrilona

(!)
2017. augusztus 1.

Az eddigi legrosszabb hajfesték, amit használtam. Az ősz szálakat vegyesen fogja be, csípi a fejbőrt és elsárgul néhány mosás után a haj. Sürgősen váltanom kellene!

bbrilona
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 1.

fannikako

2017. június 28.

Mostanában 2 alkalommal használtam ezt a hajfestéket a rosegold-os árnyalatokból, 2őt is kipróbáltam, nem igazán fogja be úgy a hajamat ami a színskálán van illetve, 2-3 mosás után inkább csak sima szőkének mondanám a rózsaszín árnyalat szinte nem is látszik. Valóban kb. 1,5 hetente kéne vele festeni a hajat,hogy tényleg olyan legyen mint amit ígérnek. illetve mindenképpen ki kell teljesen szívatni előtte a hajat, nekem alapból szőke a hajam és alig fogta be azt is úgy,hogy a végét ki is szívattuk de sajnos a legelső festésnél ott sem értem el semmit vele.

fannikako
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 28.

Luiselotte

2017. június 11.

Amióta megjelent azóta ezzel van festve a hajam. Azt a színt hozza ami a skálán van 4- es és 5- ös között vagyok most , hosszú évekig 3-as volt .
Nem töri meg a végeket,nem csípi a fejbőrt és a szín tartós. Az ősz szálakat is jól fedi.

Update:Sajnos le kell pontozzam. Év eleje óta valahogy nem működik. Egy hét után már dobja is le a hajam a szín kopott lesz , egyáltalán nem tart és az ősz szálakat sem fedi rendesen. Nem normális, hogy 20-25 ezret otthagyok hajfestésre a fodrásznál és egy hét múlva fakó a hajam.
Több barátnőm is panaszkodott rá , hogy nem tartja a színt.
Palette de luxe- ra váltottam, csak a balayage frissítésre marad ez 3 havonta.

Luiselotte
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 11.

Több barátnőm is panaszkodott rá , hogy nem tartja a színt.
Palette de luxe- ra váltottam, csak a balayage frissítésre marad ez 3 havonta.

dori96

2017. március 26.

A medium violet ash blonde (7.21) árnyalatot használtam 2 alkalommal.
A fedésével nagyon elégedett vagyok
Gyönyörű hamvas színe lett, sehol a vörös árnyalat. Elsőre nagyon hamar kikopott, remélem másodjára jobban bírja majd.

Update: feladom, megint néhány mosás után eltűnt .1,5 hetente meg nem fogom festeni(kb addig bírja ki szépen).Más festék után nézek.

dori96
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 26.

A medium violet ash blonde (7.21) árnyalatot használtam 2 alkalommal.
A fedésével nagyon elégedett vagyok

Antioxidánsok: Erythorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A hialuron sav egy újabb formája, ami a gyártó állítása szerint kivételeses jó vízmegkötő tulajdonságokkal rendelkezik. 24 óra elteltével a hidratáló hatása állítólag a sima hialuronsav hatásának 5-szöröse.