KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alfaparf

Ár:   3920 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: drivolis, az összetevőket feltöltötte: Balisto, Módosítva: 2016. február 24.

Lelőhely:   fodrászkellékes, fodrász szakboltok, fodrászatok
Kategória:   Hajfestékek

Jól kenhető, használata gyors és munka során nem csöpög. Egy különleges és kreatív szolgáltatás, amellyel szolgáltatási palettánkat bővíthetjük. A Jean’s Color fizikai hajszínező egyedi pigmentjeinek köszönhetően nem avatkozik be a haj szerkezetébe. A színező összetétele rendkívül kíméletes, nem tartalmaz ammóniát.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

clotinyourvein

2015. november 30.

Két színt próbáltam belőle, a magentát és a lilát. Mind a kettő szín nagyon szép, főleg a magenta, az egyszerűen verhetetlen más gyártók magentáival szemben, az egészen intenzív magentától a halvány babarózsaszínig lehet hígítani, és befogja a világosszőke hajat. Az egyetlen negatívuma a lilának annyi volt, hogy a Jóisten se tudta kiszedni belőle, se szőkítő, se pigment eltávolító, semmi. De ha hosszú távra tervez vele az ember ( nekem évekig volt teljesen lila a hajam ) akkor remek választás, noha én végül áttértem a directions plum-ra, de ha rózsaszín hajat szeretnék, biztos a Jeans color Magenta mellett döntenék :)

clotinyourvein
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 30.

Sabrinwa

2015. november 11.

Kedves wonderfooled és krsaniko!
Biztosak vagytok benne, hogy rendeltetésszerűen használtátok ezt a terméket? Mert egy ilyen viszonylag kíméletes összetételű termék nem fogja befogni az alap hajszínt, még ha az világos szőke is. És ez nem csak saját tapasztalat.
Nekem csak a hajam vége szines, és pontosan azért szinezőt használok mert szeretem váltogatni. A Pink és a lila a kedvencem és extra intezív a szine 5 mosásig utána fokozatosan halványodik. DE ! EGy nagyon fontos momentum ami a használati leírásban is ott van ! CSAK szőkített hajon működik.
Annó én is azt hittem megfogja a hajam, mert alapból szőke ,de leveti , sőt szürkés lilára fogta. aztán leszívtam és láss csodát ... tündöklően élén volt. El lehet gondolkozni :)

Sabrinwa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 11.

Kedves wonderfooled és krsaniko!

Carillon

2015. július 11.

A fodrászom ajánlotta balzsammal keverve.Nagyon jó hatást lehet vele elérni.A vörös haj kopik a leghamarabb a pigmentek miatt,úgyhogy nagyon hasznos mert telíti a színt és nem lesz tőle fakó a haj.Elég sokáig elég.Kiváló kiegészítő a következő hajfestésig :)

Carillon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 11.

MissCatastrophe

2015. április 30.

Nekem ez a termék vált be legjobban a színezők közül, pedig próbáltam már párat (drágábbat is, olcsóbbat is).
A színei közül a Pinket - ami kicsit pirosas pink-, a Magentát - lilás rózsaszín-, és a Purple -lila- használtam. A kedvencem a Pink. Balzsammal jól lehet higítani és nekem 6 hétig szépen tartja a színét (heti 1 hajmosás, hidegvíz + megfelelő hajápolók).

MissCatastrophe
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 30.

krsaniko

2015. március 16.

Ugyanaz a velemenyem, mint wonderfooled-nak.... A lilat vettem en is, megprobaltam szaraz es vizes hajon is, semmi nem latszik...nagyon rosszul esik, hogy megvettem 4000 forintert es meg csak egy lila csik sincs a hajamban... Hja, arrol nem is beszelve, h tenyleg MINDENT befog. A kadam raadasul szep kek lett tole (szoci panellos).

krsaniko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 16.

Pearl

2015. március 12.

Deep redet vettem meg, imádom:) gyönyörű színt ad a hajamnak:) jobb és kíméletesebb,mintha minden hónapban festeném sima hajfestékkel a hajam. Illata finom. Mindenképp újraveszem:)

Pearl
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 12.

wonderfooled

2014. szeptember 14.

Lehet nekem van egyedi hajam, nemtudom...de ez egy borzalom. PURPLE névre hallgató színt válaszottam....A tájékoztató igazán értelmezhető, de azt elfelejtették ráírni,hogy "Befog mindent, főleg a bőröd, de a hajadat nemfogja". És ezzel elis mondtam mindent. Felesleges pénzkidobás volt, ráadásul lila szín megközelítőleg sem található meg a hajamban,csak néhol pár vörös folt.Úgyhogy legalább 3szor moshattam hajat utána,hogy legalább a fejbőröm ne rikítson.
Soha többet nem veszek ilyet! :D

wonderfooled
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 14.

Soha többet nem veszek ilyet! :D

PurpleShine

2014. augusztus 31.

A szalonban ezzel dolgoztunk, a hatása elég tartós, bár attól is függ mennyire nyitott a haj kutikula szerkezete amire felvisszük..(elnézést, szakmai ártalom, megpróbálok érhetőbben fogalmazni:) Leginkább a vörös és a lila színt használtuk. Fizikai színező, csak a haj külső rétegére tapad, így nem roncsolja a már esetlegesen sérült hajszerkezetet, ez mindenképpen előny. Aki színt szeretne a hajába, ajánlom neki a Jean's Color árnyalatait!

PurpleShine
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 31.

danikafazik

2014. február 27.

nekem szerintem olyan 3 hét után jött ki majdnem teljesen a színe,de úgy, hogy nyaralni voltam közben, szóval a sós víz és a napfény betett neki rendesen. A pink árnyalatot használtam, és az általam próbált hajszínezők közül ez volt a legtartósabb eddig. Nagyon nagy adag úgyhogy sokáig elég, főleg, ha balzsammal hígítva használod. Viszont úgy világosabb a színe, de így lehet pl. pasztellszíneket csinálni :)

danikafazik
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 27.

gothmarypoppins

2014. január 9.

Muffinmonsuta: Hol találtál 3000 forintért? Lehet túl úri helyeken néztem, de 4000 alatt nem láttam. :(
A "Violet" színt használom a hajvégeimre, hetente-kéthetente frissítem. Gyorsan kopik, ezért -1 csillag. Az első héten szép lila, második héten élénk pink, amikor három hétig nem frissítettem, déluxe rohadt eper színű.
Általában bekeverem 1:1 arányban hajpakolással, így könnyebb felkenni, utána alufólia a hajvégekre, és legalább egy órán át fennhagyom, de volt hogy egy délutánon át ott szottyogott a fejemen. Az egy órához képest nem volt nagy változás az egy délután a szín tekintetében.

UP: Négyről háromra módosítok, mivel a hasonló Manic Panic sokkal tartósabb, kéthavonta elég frissíteni, nem kéthetente muszáj. Ráadásul a MP nem fogott meg semmit, de a Jeans Colour kispárnagyilkos volt.

gothmarypoppins
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 9.

Hidratálók: Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3