KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alfaparf Precious Nature Shampoo With Prickly Pear & Orange For Long & Straight Hair

Alfaparf

Ár:   3600 Ft és 7800 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Klau07, Módosítva: 2018. február 12.

Ár:   3600 Ft és 7800 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 1000 ml
Lelőhely:   fodrászkellékes, fodrász szakboltok, fodrászatok
Kategória:   Samponok

Simító sampon, ami hihetetlenül kontrollálja a hajat és rendkívüli kezelhetőséget ad az egyenes, hosszú hajnak. Formulája fügekaktusz-olajjal gazdagított, ami a hajat nagyon lággyá és könnyűvé teszi, és narancskivonatot tartalmaz, ami segít emelni a haj fényét.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

lucintaa

2018. március 13.

Nem egy rossz sampon. :)
Az illata nagyon finom, azért teljesen odavagyok. :D Híg az állaga, de iszonyatosan jól habzik, és szépen tisztít. A hajam utána selymes és fényes lesz. Nem zsírosít.
Ajándékba kaptam...és mivel nagyon drága, így nem hiszem, hogy újraveszem, mert annyira nem nyűgözött le. :) De egy flakonnal jó elhasználni.

lucintaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

Nem egy rossz sampon. :)

Klau07

2018. március 9.

A termékcsalád megnyerő maszkja után megvettem a sampont is. Valami olyat kerestem, ami SLS és egyéb károsító anyagoktól mentes, valamint simító hatású... végre megtaláltam! Ráadásul professzionális! Annyira jó az illata! *-* Szimpatikus ez a kapcsos zárójeles dizájn és nagyon szeretem ezt a zöld színt... :) Érdekes volt az olajos állag, de jól habzik. Tökéletesen tisztítja a hajat, a simító hatás is érvényesül. Puha a hajam tőle és kevésbé gubancos. A kisebb kiszerelést vettem meg, de legközelebb a litereset fogom!

Klau07
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 9.

Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.