KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alfaparf Salone The Legendary Collection Real Cream pH4 Újrastrukturáló Hajpakolás

Alfaparf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2014. november 6.

Lelőhely:   fodrászkellékes, fodrász szakboltok, fodrászatok
Kategória:   Hajápolók

A savas pH értékû (pH=4) újrastrukturáló maszk optimalizálja a haj fiziológiai pH-értékét. Tökéletes termék a hajápolás befejezéséhez, alkalmazása sérült hajon a legideálisabb, hiszen ceramid- és tejfehérje tartalmának köszönhetôen a termék szembeötlően javítja a haj sérült szerkezetét. A búzafehérje pedig testessé és lággyá teszi a hajat. Kiváló kezelést biztosító termék egy igazán legendás szalon számára!

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

czalexa

2017. március 28.

Száraz, töredezett hajra vásároltam meg, azt mondták ez maga a csoda.. Na hát kinek mi? Az illatán kívül semmi nem fogott meg benne, és az ára sem volt túl baráti. Messze áll a csodaszertől.

czalexa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

tothgeorgina

2016. november 11.

a fordrászom ajánlására vettem meg, nagyon jó hajpakolás
használata után a hajam puha, könnyen kezelhető és selymes lesz
a nagyon igénybevett és spőd hajat is szépen rendberakja, csak ajánlani tudom

tothgeorgina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 11.

a fordrászom ajánlására vettem meg, nagyon jó hajpakolás
használata után a hajam puha, könnyen kezelhető és selymes lesz
a nagyon igénybevett és spőd hajat is szépen rendberakja, csak ajánlani tudom

fennecfox

2016. június 21.

Kb. 5 éve nagyon tönkre tette egy szőkítés a hajamat és sírni tudtam volna, annyira sprőd volt az egész, és nyúltak a hajszálaim, mint a rágó...EZ A HAJPAKOLÁS MENETT MEG! Szépen helyrehozta a hajamat és 2-3 tubus után minden a régi volt. Csak ajánlani tudom mindenkinek, szívből! Én fodrász-kellékesnél tudtam beszerezni.

fennecfox
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 21.

edinalazar

2014. május 18.

Mivel gyorsan zsírosodik a fejbőröm ezért minden nap mosom a hajam, ebből következően a hajam vége (kb alsó 10 centi) viszont elég száraz. Ezt a hajpakolást heti egyszer szoktam szoktam használni (bár balzsamot egyébként is teszek a hajamra minden mosásnál), és mindig nagyon puha és selymes lesz tőle a hajam, egyáltalán nem érződik/látszik száraznak vagy igénybevettnek. Csak ajánlani tudom.

edinalazar
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 18.

HeyDorka

2013. december 1.

Semmi különöset nem tapasztaltam a használatánál. Egy átlagos hajpakolás, de nálam nagyon gyorsan fogyott. Az árát szerintem nem éri meg. Lehet jobbakat találni ilyen áron. Nem venném újra.

HeyDorka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 1.

esztii.kiss

2013. február 11.

Minden hajmosásnál használom, és nagyon bevált nekem.

esztii.kiss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 11.

Minden hajmosásnál használom, és nagyon bevált nekem.

Oraculum

2012. szeptember 2.

Drága termék,de selymes tapintásúvá tette a hajamat az olajjal együtt.
Festett, állandóan igénybevett hajam van, de szemmel láthatóan és tapinthatóan pozitívak a változások a használatát követően.

Oraculum
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 2.

Drága termék,de selymes tapintásúvá tette a hajamat az olajjal együtt.

Josie

2011. augusztus 29.

Festett, sérült hajra használtam. Nem rossz hajpakolás, szép fényes lett tőle a hajam, de sajna nagyon hamar zsírosodott a rendszeres használatot követően.

Josie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 29.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, PEG-8

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.