KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alicia da Silva

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: falatka18, Módosítva: 2016. április 3.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ecsetek

zdiana

2017. március 6.

Finom puha szőrű ecset, nekem nem hullik a szőre egyáltalán. Szeretem.

zdiana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 6.

Finom puha szőrű ecset, nekem nem hullik a szőre egyáltalán. Szeretem.

falatka18

2012. november 8.

Az elején nagyon hullatta a szőrét. Aztán ez abba maradt. A szőr hullatás miatta csomó ideig nem használtam. De most újra elő vettem, és megszerettem.

falatka18
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 8.