KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alkmene

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: helgus96, Módosítva: 2016. augusztus 29.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Arctonik ausztrál teafaolajjal. Különösen gyengéden és kíméletesen tisztítja az érzékeny és problémás bőrt. Allantoinnal és panthenollal frissíti és üdíti a bőrt. Parabének, szilikonok és ásványi olajok nélkül készült.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Tekka

2018. június 2.

Kicsit több mint egy évig is szerette a bőröm, még a kozmetikusom ajánlotta, de aztán egyik napról a másikra szörnyen kiszáradt az arcom (kétlem hogy ettől de inkább váltottam, bár kicsit ez is szárít szerintem), így máshoz kellett folyamodnom, de amíg használtam akkor elégedett voltam, többször is újravettem. Annyi talán hogy a használata után a homlokom mintha hamarabb fényleni kezdett volna mint amúgy, de nem tudom biztosra mondani hogy ez a tonik hatása volt.

Tekka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 2.

Ardanky

2018. február 26.

Tisztít,tonizál,hidratál. Tonizálásra teljesen alkalmas, mivel szárít én is kifényesedtem tőle. Pattanásokra vettem nagyon szépen lehúzta őket. De emellé nyilván kell arckrém. Tapasztalataim szerint, mindhez kell, mert ha szárit a bőr faggyút kezd termelni,szoval hidratálás mellett teljesen jól megállja a helyét. Ár arány értékben,ez a legjobb tonik a boltiak közül,számomra.

Ardanky
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

LauraDorina

2016. december 23.

Nyugtatja valóban a bőrt, tisztít, de olajos lesz tőle a bőröm, nagyon fénylik. Pattanástalanító hatásról is ír, eddig nem vettem feltétlenül észre a közreműködést, de nem egyből fejti ki semmi sem a hatását. Még próbálkozom vele. Az illata nagyon tetszik.

LauraDorina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 23.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Lactic Acid, Sodium Lactate, Urea, Sodium PCA, Propylene Glycol, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.