KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Aloive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: AshleeyTayloor, Módosítva: 2014. március 21.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Arclemosó gél bio Aloe Verával és olívával, valamint ásványi anyagokkal

Kíméletességét bőgyogyászati tesztek igazolják.

Kiszerelés: 100 ml

encimokus

2015. június 11.

449-ért vettem a DM-ben, ennyiért ajándék. Inkább a gél állagú arctisztítókat szeretem, Jól tisztít, kicsit valóban erős az illata. Nem csodaszer, de 4 csillagot megér

encimokus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 11.

palzsu

2015. március 3.

Szembe ne kerüljön, mert tényleg csíííp! Első használat után mintha apró kis tűkkel szúrkálták volna az arcomat. Mindenképpen kell utána gyorsan krém, különben szárított (ami szerintem természetes az alkohol miatt, hogy rendesen tisztító) Erős az illata, olyan igazi bio, amit én nem szeretek. Egyébként szépen tisztító. Nem lesz a kedvencem.

palzsu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 3.

Anada

2015. január 7.

biztos az is a baj, hogy tél van, de nekem szétszárította az arcom :(

Anada
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 7.

biztos az is a baj, hogy tél van, de nekem szétszárította az arcom :(

Trixi

2014. szeptember 17.

Akciósan vettem, 900 Ft körüli áron, nagyon kevés kell belőle, alig fogy. Jól tisztít, nem szárít, nem irritál. Tetszenek az összetevői, főleg amiatt vettem meg, és bevált.

Trixi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 17.

széna

2014. április 19.

azt leszámítva, hogy szétmarja a szemem, ha kicsit is belekerül, jó. jól tisztít, de ilyen áron (100ml 1200 ft) nem szeretném úgy érezni minden arctisztításkor, hogy útba van a szemem

széna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 19.

AshleeyTayloor

2014. március 16.

Szépen tisztít, én csak reggelre használom, este jobban szeretem a bőrradíros lemosókat. Nagyon szépek az összetevői, kevés is elég belőle és az illata engem a kaporra emlékeztet :) Teljesen meg vagyok vele elégedve. DM-ben 1200 ft.

AshleeyTayloor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 16.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Betaine