KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alora Natura

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: ágica, az összetevőket feltöltötte: Juji, Módosítva: 2014. december 26.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Tartalmaz:

• selymes shea vajat, mely a bőrápolás alapja
  • számos vitamint, bőrerősítő és hidratáló összetevővel táplálja a  bőrödet
  • mangóvajat: hidratál,  fokozza a rugalmasságot, javítja a mikrocirkulációt
  • jojoba olajat (viaszt), amely hidratálja, rugalmasan tartja, fiatalítja a bőrt, könnyen felszívódik
  • mandula olajat, mely a bőr felső rétegét hidratálja, puhítja, bársonyossá teszi
  • értékes virágok esszenciáit: bőrápoló és fiatalító neroli, levendula, ilang-ilang, pacsuli és geránium illóolajait

angelcare

2014. július 30.

Szemkörnyékre használom egy kis argán olajjal feltuningolva és nagyon hatásos.Időnként az egész arcomat bekenem, bár oda inkább a homoktövist és a teafa krémet használom.Nekem nagyon tetszik az illata is.Aki tart az ilyen balzsamok,shea vaj,olajok arcra kenésétől annak üzenném hogy bátran vágjanak bele mert nem bánják meg :). Én is úgy gondoltam hogy sosem fogok ilyen zsíros-olajos dolgokat az arcomra kenni ami amúgy is zsíros de remekül beváltak.A szárítás csak további zsírtermelésre ösztönzi a bőrt.Persze macerás meg nem szívódik be, de megéri a kellemetlenségeket higgyétek el.Kb. 1 éve csak manna és alora termékeket használva a zsíros,pattanásos és pattifoltos bőröm annyira rendbejött hogy már smink nélkül is megyek emberek közé,holott előtte még otthon is vakolatban jártam. Persze én is hámlasztok időnként.Még egy megjegyzés a végére:nagyon szeretem a mannát de az alora ugyanolyan jó viszont nem bombáznak napi x email-el és nem nyaggatnak az agresszív üzletpolitikájukkal. :)

angelcare
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 30.

Ency

2013. december 4.

Ezek a balzsamok nem arcra valóak hanem lábra , rendeltem egy gránátalmást de alig lehet kenni meg tiszta zsír az arcom ,hiába teszem vizes bőrre !!

Ency
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 4.

Nessy

2013. május 7.

Használom, legfőképp éjszaka, szemkörnyékre. Nagyon finom illata van, szinte bolti krém szerű, és jól is teszi a dolgát, simít, feltölt. Pattanásokat nem okozott, bár egész arcra általában a Teafás balzsamot használom, ami a tökéletes termék nekem eddig.

Nessy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil