KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

alouette

Ár:   299 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   70 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nanna21, Módosítva: 2018. augusztus 27.

Kiszerelés:   70 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Extra puha törlőkendők, a bőr különösen finom tisztítására.

• aloe vera kivonattal
  • hidratáló hatású
  • bőrsemleges pH
  • alkoholmentes
  • parfümmentes

A Német Allergia és Asztma Szövetség (DAAB) által tesztelt és ajánlott termék.

Kiszerelés: 70 db

Poptie

2018. augusztus 30.

Irtó gagyi. Büdös, nem elég nedves, túl kicsi a kendő. Takarításra (portörlésre) próbáltam elhasználni, de még ahhoz is gagyi, túl könnyen szakad és túl kicsi.

Poptie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Csutak

2018. július 12.

Ahhoz képest, hogy parfümmentes, elég büdös volt most, hogy elővettem a táskámból. Már a megvételkor sem volt túl jó illata (talán ezért is árazták le a debreceni rossmannban?), de most egyenesen büdös volt. Ki is vágtam a kukába azonnal.

Csutak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

Moni86

2018. május 26.

Én szeretem nagyon. Meglepően olcsó a zewa-hoz képest. Megfelelő a méret. Nincs illata. Tényleg szenzitív. Pont elég nedves. Nem szakad. Nem szöszösödik. Otthon mindig van. Nem olyan környezetszennyező mint a popsitörlő.

Moni86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

zdoreebaba

2018. február 28.

Teljesen illatmentes, sok kiszerelés, sokáig jó! Nekem nem olyan, mint egy popsitörlőkendő. Kicsit csalódott vagyok miatta. Nincs jól átitatva, kemény a papír. Bár időközben rájöttem, hogy ez nem popsitörlőkendő, hanem toalettpapír nedvesítve. Így elnézem neki, de akkor sem jön a finom illatú Facelle és a Nivea bármely popsitörlőjének közelébe. Olcsó volt, kipróbálni megérte megvenni. Átlagtermék.

zdoreebaba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 28.

orsipanka

2018. február 2.

Előtte a kamillás volt (valószínűleg egy régebbi kiadásban). Ahhoz képest erősebb, nem szakad. Viszont "összement " a csomag, az újabb kiszerelésben már csak 60 db van. Egyébként teszi a dolgát, nem irritál, furcsa, hogy teljesen szagtalan.

orsipanka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 2.

dunaimano

2018. január 20.

Hát nekem nem lett a kedvencem... Kuponnal vettem, nagyon jó áron. Az anyaga kellemesen puha, viszont kicsit talán vékony, és icipicit szakadós (nem annyira, de sajnos előfordult már). Szerintem túl nedves kicsit. Igazából illata nem nagyon van, de néhány használat után mégis van valami kellemetlen szaga, ami engem kifejezetten zavar. Lehet a jó ára miatt fogok még venni, de annyira nem hatott meg ez a termék.

dunaimano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 20.

anetta.filip

2017. december 8.

Gondoltam kipróbálok egy ilyet, ha már annyira fillérekért hozzàm akarjàk vàgni.
Papír alapú lapocskàkat tartalmaz, nekem nem szakadt szét, méretével sincs bajom. Törlőkendőanyag szaga van, amúgy illatanyagmentes. Összetevői rendben, mégis kicsi irritáció NÉHA nálam előfordult. A zárórésze viszonylag hamar megadta magát, és sztrájkolt, nem akart ragadni, ettől függetlenül az utolsó lap is megfelelően nedves volt.

anetta.filip
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 8.

Makk Zsuzsó

2017. november 6.

Valóban néha beszakad (ugyanis ez papír, hogy wc-be dobva könnyebben elbomoljon), de azt az egy mozdulatot, amire kitalálták, tökéletesen végre lehet vele hajtani. Aztán meg úgysem teszem el emlékbe, szóval ez a fogyatékossága nem zavar.
Nem érzek rajta semmi zavaró illatot, kellően nedves, nem irritál, jól tisztít, frissít.
Végre egy wc-be dobható törlőkendő!

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 6.

Végre egy wc-be dobható törlőkendő!

Zaynab

2017. november 6.

Update:

Most vettem észre, hogy ebből a nedves toalettpapírból van egy másik csomagolású kiadás is, ami nem 70, hanem 60 darabos és majdnem kétszer akkora, mint ez a mini 70-es.

Mivel legutóbb ezt a 60 darabosat hoztam haza, így erről is ide írok véleményt. Az első véleményemet a kicsiről írtam (amit pár hete vettem), ami a képen látható 70-es feliratú csomagolásban volt.

Pros and cons.

Pros:

- a 60 darabos csomagban található papírok nagyobbak mint ezek.
- a másik csomagolású papírok erősebbek és sem kivételkor, sem használatkor nem szakadtak el eddig.
- annak is van szaga, de csak akkor érződik, ha nagyon közel emelem az orromhoz.
- vastagabbnak tűnik mint a 70 csomagosbeliek, dombornyomott, kellemes emiatt használni.
- bele lehet dobni a wc-be és le is lehet húzni, mert lebomlós.
- a csomag lényegesen nagyobb mint ez a termék, de még elfér egy női táskában, tehát magammal tudom vinni.
- ennek visszaragad a zárószalagja.

Cons:

- az összetevő(k) illata.
- nehéz kivenni a legfelső papírt, főleg anélkül, hogy ne húzzak ki mindjárt egy csomó összehajtott másik lapot is vele.
- néha nehéz kivenni a felső lapot, mert körömmel kell kaparni a kinyitott lyukon át, hol kezdődik az új behajtott nedves lap, hogy levehessem a csomag tetejéről.

A nagy csomag sokkal de sokkal jobban tetszik, mint a kicsi.
A nagyot ténylegesen tudom használni, míg a kicsi szinte azonnal elfogyott és szakadt is jobbra-balra.

Én azt ajánlom az engem olvasóknak, hogy inkább a nagyobb kiszerelést vegyék meg, mert igaz, hogy tíz lappal kevesebb van benne, de ez szerintem megtérül, mert ezek a nedves lapok valóban használhatóak. Inkább legyen hatvan nagy lapunk, amiből az összeset el tudjuk használni, mint 70 szakadós, nem?

Mivel az új termékkel most meg vagyok elégedve és az a termék ennek a másik verziója (és a 60 laposnak nincsen még KM oldala), ezért írtam ide és megemelem a korábbi pontozásomat is.
A két termék átlaga egy hármas, ami igazából egy gyenge négyes, mert ez a 60 darabos tényleg sokkal jobb!

- - - -

(Első vélemény: 2017. 11. 01.)

Megvettem én is.
Hol is kezdjem a hibák felsorolását? (Megválaszoltam a saját kérdésemet.)

- szaga az van, csak parfümanyag nincsen benne.
- nagyon vékony.
- kicsi.
- könnyen szakad, már a kézben is, akár kivételkor.
- nálam pont akkor nem nagyon akart visszaragadni a csomagolás amikor már fogytak a kicsi nedves törlőkendők is.
- egy wc használat alkalmával nálam máris elment a csomag kb. fele és egy törléskor kb. 3 darabot kellett összefognom, hogy talán akkor már elég vastag hogy ne szakadjon, de az se volt jó.
- kuponnal is csak egy százassal volt kevesebb, mint a teljes ár (ami 300 Ft, a kuponnal csak 200).

Hasznos-e?

- szerintem csak minimálisan hasznos, mégpedig azért. mert a babatörlőkendővel ellentétben ez a wc-be beledobható és lehúzható.
- takarításkor vagy valamilyen kosz eltávolításakor talán jól jöhet, vagy tv, esetleg pc screen letörlésekor, mert ahhoz oké ez a méret és ott nem zavaró, hogy szakad és milyen a szaga.

Nagyon jó lenne egy olyan nedves törlőkendő, ami elég nagy, nem szakad, lehetőleg illatmentes, viszont lehúzható a wc-ben.
Ez a termék viszont nem olyan, illetve nem teljes mértékben.

Zaynab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 6.

Update:

Pros and cons.

Pros:

- a 60 darabos csomagban található papírok nagyobbak mint ezek.
- bele lehet dobni a wc-be és le is lehet húzni, mert lebomlós.
- ennek visszaragad a zárószalagja.

Cons:

- az összetevő(k) illata.

A nagy csomag sokkal de sokkal jobban tetszik, mint a kicsi.

- - - -

(Első vélemény: 2017. 11. 01.)

Megvettem én is.
Hol is kezdjem a hibák felsorolását? (Megválaszoltam a saját kérdésemet.)

- szaga az van, csak parfümanyag nincsen benne.
- nagyon vékony.
- kicsi.
- könnyen szakad, már a kézben is, akár kivételkor.

Hasznos-e?

Ez a termék viszont nem olyan, illetve nem teljes mértékben.

cattitude

2017. szeptember 22.

szerintem ezért az árért korrekt vétel. az összetevői jók, nem irritál, elegendő van egy csomagban. nekem nem száradt ki. picit vékonyak a lapok, de annyi baj legyen. a szagával nincsen problémám, én örülök, hogy illatanyag-mentes. a kamillás testvérénél szerintem jobb.

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis Leaf Juice