KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Altapharma

Ár:   700 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rebecca1991, Módosítva: 2015. október 7.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépségvitaminok

Bizonyos élethelyzetekben a szervezet több C-vitamint igényel, mint általában. Ilyen pl. a terhesség, a szoptatási ido, vagy a dohányzás. Gyorsan oldódó, praktikus kivitel.

Ella

2017. március 2.

Így van, itthon még a Dove balzsamra is 3 perc van ráírva, angolul csak 1 percig kéne rajta hagyni a hajon. :D

Amúgy a lányoknak adom és néha én is fogyasztom. A csajoknak este, pudingba vagy joghurtba keverve, szeretik a savanyú ízét (én nem). Reggel úgyis vesznek be gyerekvitamint+tablettás C-vitamint, de mivel vízben oldódó vitamin, ezért este kiegészítem ezzel a porral. A takonykóron és köhögésen kívül más bajuk nincs január vége óta, mióta ezzel (is) tömöm őket. :-) Olcsó, sokáig elég, úgyhogy szerintem megéri kipróbálni.

Ella
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

lasvegas7

2016. december 22.

Kedves tenyitomi! Sztem a magyarból azért kell többet szedni,mert abból általában minden silányabb minőségü. Ott van pl. a mosópor/gél, az öblitők és minden másban szinte jobb a német. Gyógyszertárban vettem acc-t,a német használati utasitás szerint 1 elég naponta, a magyar 3-at ir napi adagként. Otthon mindent hamisitanak.

Amugy aranyos kis kanál van benne, kicsit savanykás,de teába, vizbe szoktam adagolni. Remélem ebben az influenzás időszakban fog hatni. Előre is 5 csillag. :)

lasvegas7
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 22.

Catn0va

2016. november 22.

Ez valóban csodaszer! Lila hajszínem (Joanna Naturia - Fekete áfonya árnyalat) volt eddig, azonban több okból úgy döntöttem, hogy visszatérek a Lush Caca Rouge-hoz, újra rézvörös szeretnék lenni. Utánaolvastam a neten a C-vitaminos hajfesték-eltávolító módszernek, megvettem a hennát is és reméltem a legjobbakat. Eredetileg gyógyszertárban akartam megvenni, de megláttam a Rossmann-ban, hogy ők is árulnak aszkorbinsavat. Összekevertem növényi samponnal (Terra Naturi Volumen grapefruit-zöld tea sampon) és fent hagytam másfél órát. Itt következett a döbbenet: Gyönyörű végeredményt kaptam, el sem hittem, amit láttam a tükörben, RÉZVÖRÖS LETT A PAKOLÁS UTÁN A HAJAM! Nagyon örülök, mert mivel eredetileg is rézvörösre akartam behennázni a hajamat, nagyon jól jött ki a lépés, hogy rézvörös lettem így is a c-vitamintól. A hajfesték-leszedő kúra után még nem is hennáztam be a hajamat, annyira szép lett így. Nem számítottam rá, hogy ilyen pozitívan is elsülhet a dolog. Filléres csodaszer!

Catn0va
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 22.

kgergely

2016. február 20.

Igen, a dobozban található kis adagolókanál adja a 120 mg-t.
A teáskanál kicsit sok lenne.
Így a 100 gramm (100.000 mg) 833 adagot jelent.
Szerintem nyugodtan lehet több adagot is szedni egy napon, egyenletesen elosztva.

A dm-ben, a Rossmann-ban és a Müllerben is ugyanebben a kiszerelésben kapható, kb. azonos a beszállító, csak a címke más, illetve az ár.
Amíg az előbbi kettőben 699 Ft, addig a Müllerben 645 Ft volt. Kupon-napokon érdemes belőle betárazni.

Hosszútávon majd elválik, hogy a kapszulás, vagy a poros változat a megfelelő?

kgergely
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 20.

Igen, a dobozban található kis adagolókanál adja a 120 mg-t.
A teáskanál kicsit sok lenne.
Így a 100 gramm (100.000 mg) 833 adagot jelent.

Hosszútávon majd elválik, hogy a kapszulás, vagy a poros változat a megfelelő?

tenyitomi

2015. október 7.

Nemrég vettem,elég jól oldódik vízben,elég savankás az íze,a magyar ill. a német használati útmutató kicsit különbözik egymástól,a magyar azt írja hogy egy teáskanál az 120mg,a német meg azt hogy egy mérőkanál/benne van és elég kicsi/ a 120 mg.Én a német szöveg szerint szedem a benne levő mérőkanálra hagyatkozom.

tenyitomi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 7.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid