KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Altapharma

Ár:   €3   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mse02, Módosítva: 2017. január 9.

Ár:   €3
Kiszerelés:   30 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépségvitaminok

Támogatja a hajat tápanyagokkal, vitaminokkal és nyomelemekkel, mint pl. biotin, szelén és cink. A biotin részt vesz a keratinképzésben, a cink hozzájárul a sejtosztódáshoz, a réz támogatja a  haj pigmentációját (hajszín). A vitaminok, niacin, B1, B2, B6, B12 és pantoténsav központi szerepet játszik a sejtek energia-anyagcseréjében és kiegészítik egymást. A zsurló, az egyik legrégebbi növény a világon, ismert a természetes szilícium-dioxid tartalmáról.

mse02

2017. február 21.

Már beszedtem belőle egy dobozzal, lett tőle sok baba hajam és a lenőtt festésen láttam a gyors növekedést.
Nem okozott allergiát, sem pedig gyomor panaszokat.
Egész biztos újra veszem.

mse02
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 21.

Nem okozott allergiát, sem pedig gyomor panaszokat.
Egész biztos újra veszem.