KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Altapharma

Ár:   799 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   300 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zsofbar77, az összetevőket feltöltötte: nusi96, Módosítva: 2016. december 5.

Kiszerelés:   300 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépségvitaminok

Tejcukormentes étrend-kiegészítő tabletta. Vegetáriánusok is fogyaszthatják.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Barackvirag1

2018. június 20.

Több doboz elfogyasztása után (napi 3 szem) az égvilágon semmi hatását nem látom, egy szál új babahajam nem nőtt, a körmöm ugyanúgy törik, a bőrömön sincs semmilyen változás, és még a szaga is rettenetes, de attól eltekintenék, ha használna valamit.

Barackvirag1
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

nyarivani

2018. május 25.

1 hete használom, jobb lett tőle a közérzetem. Ha elfogy updatelek :)

nyarivani
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 25.

1 hete használom, jobb lett tőle a közérzetem. Ha elfogy updatelek :)

bedonori

2018. április 4.

Jo ár/ertek arány, de én különösebb változást nem veszek eszre magamon pedig mar tulvagyok 2 havi kúrán is. A kormom szebb tőle, a hajammal illetve bőrömmel viszont semmit nem csinal, igy 3 csillag

bedonori
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

Zsuzsi216

2018. március 24.

800 forintért 300 darab szinte ajándék. Nekem nincs gondom az ízével.
A körmömre biztos, hogy hatással van. Gyorsabban nő és erősebb is.
Csak remélni tudom, hogy a hajamat is felturbózza. Talán a bőröm is szebb kicsit.

Zsuzsi216
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 24.

800 forintért 300 darab szinte ajándék. Nekem nincs gondom az ízével.
A körmömre biztos, hogy hatással van. Gyorsabban nő és erősebb is.

Picieri

2018. február 16.

Régen kisgyerekként tépdestem a hajam és sajnos olyan szintre tudtam emelni a műveletet, hogy elöl teljesen kikopott, kikopaszodott a hajam. Kaptam rá minden csili vili csodaszert, hajszeszt stb, de a gyerekdoki mondta, hogy szedjük a sörélesztőt és várjunk. Azóta állandó vitamin nálam, ilyen-olyan formában(létezik por is, de a tabletta egyszerűbb kezelhetőséget biztosít) Semmi bajom vele, van, hogy kicsit elszopogatom, mielőtt lenyelem. Ez ízlés dolga, mondjuk én szeretem a sima élesztő ízét is, úgyhogy ebből adódóan nem irtózom az ízétől. Nagyon jó a a hajnak, körömnek és bőrnek. Sztem sokkal többet ér a sörélesztő, mint a többi drága vitamin, amit kifejezetten hajra, körömre gyártanak. Nem is használok mást, ezen felül komplex b-vitamin forrás.

Picieri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

cattitude

2018. február 8.

őszintén szólva nemrég vettem csak akcióban, szóval csak első benyomásokról tudok írni. eddig a dm-es hajvitamint meg a kovaföld tablettát vettem, egyikkel se volt bajom, de pont elfogytak, amikor most a Rossmannban leárazták a sajátmárkás kovaföld kapszulát és ezt a sörélesztőt, szóval kipróbálom ezeket.
nekem semmi bajom a szagával (mondjuk nagy sörfogyasztó is vagyok, az élesztősebb söröktől se riadok vissza), a mérete pont kellemes, nem kell nyeldekelnem. nem szoktam elosztani, ebéd vagy reggeli után 3 darabot egyszerre elfogyazstok bögre vízzel vagy teával. nem látok egyelőre semmilyen mellékhatást, pattanásaim nem lettek, a gyomromat nem bántja. 5 csillagot előlegezek meg neki, figyelembevéve a jó árat és nagy kiszerelést. majd jövök update-tel.

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

Yavanna

2018. január 26.

Megkapja az 5 csillagot, főleg az ára miatt, de szerintem esetleg annak lehet csodaszer, aki a körme miatt szedi, ugyanis az biztos, hogy nagyon gyorsan nő tőle és jól meg is erősíti. Én viszont a hajamra szedem, mivel már régóta szeretném megnöveszteni, használok rá ápoló olajokat,nagyon jól tápláló balzsamot, illetve még a sörélesztős próbálkozás előtt szedtem rá kovaföldet is, így az utóbbival összehasonlítva tudom leírni a hatását.
Ahogy elkezdtem szedni a kovaföldet, rögtön elmúlt a hajhullásom, és rengeteg babahaj bújt elő, ráadásul az egyik halántékom felett volt egy folt, ahol alig nőtt haj (amikor felfogva hordtam, elég csúnya is volt az a rész), és most már végre az a rész is kezd hajasodni. Mondhatni, elég drasztikus hatása volt, csakhogy sajnos a bőrömön is ilyen drasztikus változásokat fedeztem fel, ugyanis most már lassan 1 éve, hogy nem szedem, de még mindig megjelennek nagyon nagy, ronda pattanások (nem sok, de az az 1-2 is bőven elég ezekből), amik akár hetekig is díszei lehetnek a homlokomnak. Ezután el is döntöttem, hogy nem szedek többet ilyesmit. Viszont valahogy belebotlottam november környékén a sörélesztőbe, és beugrott, hogy persze, ez az a csodaszer, ami jó a hajnak, bőrnek, körömnek, talán egy próbát megér, főleg ennyiért.
Na ennek viszont sokáig nem nagyon éreztem a hatását, de azért szedegettem becsületesen. Kb másfél hónap után tűnt fel, hogy nem hullik annyira a hajam. És bár nem nő gyorsan, de mégis értékelendő, mivel már régen voltam fodrásznál, eléggé töredezett, ilyenkor általában már egyáltalán nem lehet észrevenni, hogy nőne, úgyhogy ehhez képest mégiscsak nagy eredmény :)
Sajnos a bőrömre semmilyen hatással sem volt, pedig arra is ráférne egy kis javulás.

Yavanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 26.

Liana88

2018. január 9.

Nèhány hete szereztem be a PLUS változatát. Napi 3 db-ot szedek be. Kb 2 hèt után a körmeim látványosan megerősödtek, ès szèpen meg is nőttek. Hajat illetően úgy látom gyorsabban nő. Nem okoz gyomorproblèmát, èlènkítő hatást tapasztaltam. Nagyon szeretem.

Liana88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

tinyblackpaw

2017. december 5.

Általában az étrendkiegészítők nem okoznak jelentős változást esetemben viszont ennyi pénzért ilyen mennyiséget megérte megvenni. Nagyjából kevesebb, mint a felét vettem be és egy ideje azt vettem észre, hogy jobban nőnek a babahajak és hajam is növekedésnek indult (mindig évekbe telik amíg sikerül visszanöveszteni a töredezés miatt levágott hosszt). A bőröm pedig jobb állapotban van mint a szedés előtti időszakban, mintha kevesebb pattanás jönne ki mint korábban (nyilván ez az arcápoló termékeknek is köszönhető részben). Ami viszont leginkább meglepett az az immunerősítő hatása. Régebben majdnem minden második hónapban szenvedtem a megfázással most pedig annak ellenére is sikerült megúszni megfázás nélkül, hogy meglehetősen kitettem a szervezetem a kockázatának. Eddig nagyon meg vagyok elégedve vele és engem a szag sem zavar, sokáig elég és ennyi pénzért ajándék :D

tinyblackpaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 5.

zsofbar77

2017. november 5.

Nekem bevált. Megerősödött tőle a körmöm, ami azelőtt mindig letört!!!!! Imádom! Érdemes egyébként D-vitaminnal kombinálni. :)

zsofbar77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 5.