KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Altapharma

Ár:   799 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   300 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zsofbar77, az összetevőket feltöltötte: nusi96, Módosítva: 2016. december 5.

Kiszerelés:   300 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépségvitaminok

Tejcukormentes étrend-kiegészítő tabletta. Vegetáriánusok is fogyaszthatják.

Bernus

2017. augusztus 16.

Én két hónapja szedem,maximálisan megvagyok elégedve vele!A hajam láthatóan jobb minöségű lett,és minimálisan hullik..de csak hajmosáskor.A bőrömmel is mondhatni csodát tett..nem csak az arcom lett kevésbé pattis,de a testem minden részén simább ,selymesebb lett a böröm!Nem hiszek a csodaszerekben,de ez 5 csillag.Egyedül talán az illata táp illatú😊De ez legyen a legkevesebb!Napi 3 szemet szedtem.Csak ajánlani tudom!

Bernus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

anduspapp

2017. augusztus 9.

Imádom, a hajam szinte mindennap nő tőle, a körmeim szépek, a bőrömmel is csodát művelt, csak ne szedjétek több, mint 1 évig, nekem kikészítette a gyomrom! Én jóllakott leszek tőle egyébként, nem híztam tőle!

anduspapp
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

anikonagy

2017. február 8.

Én nem tudom eldönteni, hogy van-e hatása. Mondjuk én csak hétköznap szoktam 2-3 szemet bevenni, mert a munkahelyemen kevésé felejtem el. Babahajaim tény, hogy vannak, meg igazából nőtt is, bár nem hiszem, h ennek tudható be. A hajamra keresek valami hatásos, de olcsó megoldást, még 100db kapszulám van, még beszedem, de mást fogok venni. Plusz hallottam olyan hatásáról, hogy étvágynövelő, arra pedig egyáltalán nincs szükségem. :)

anikonagy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 8.

nusi96

2017. február 5.

Valami elképesztően borzalmas illata van, viszont rengeteg babahajam nőt!

nusi96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 5.

Valami elképesztően borzalmas illata van, viszont rengeteg babahajam nőt!

NagyZs

2017. január 3.

A hajamon nincs változás, de a bőröm és a körmöm szebb lett tőle. Ami miatt azonban már régóta szedem, az az immunerősítő hatása. A szedése előtt rengeteget betegeskedtem, most viszont alig kapok el valami betegséget, vagy ha el is kapom, 1-2 nap és túl is megy az egész. Szóval nem nevezném csodaszernek, de mindenképpen jót tesz, ezért 4 csillagot kap.

NagyZs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 3.

scene14

2016. december 12.

Imádom,körmöm erős tőle,nagyon sok babahajam nőtt ki és az arcomon semmi pattanás! :) 5* tényleg csodaszer

scene14
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 12.

Patrisah

2016. szeptember 28.

En mosz kezdtem el egy hete szedni. A szaga az rettenetes kutyatapra emlekeztet. Eleinte nehez is volt emellett a szag mellett a napi 3 kapszulat beszedni. Akciosan vettem a Rossmannba. Hatasarol meg nem tudok nyilatkozni, de en nagy remenyeket fuzok hozza :)

Patrisah
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 28.