KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Altapharma

Ár:   799 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   300 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zsofbar77, az összetevőket feltöltötte: nusi96, Módosítva: 2016. december 5.

Kiszerelés:   300 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépségvitaminok

Tejcukormentes étrend-kiegészítő tabletta. Vegetáriánusok is fogyaszthatják.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

tinyblackpaw

2017. december 5.

Általában az étrendkiegészítők nem okoznak jelentős változást esetemben viszont ennyi pénzért ilyen mennyiséget megérte megvenni. Nagyjából kevesebb, mint a felét vettem be és egy ideje azt vettem észre, hogy jobban nőnek a babahajak és hajam is növekedésnek indult (mindig évekbe telik amíg sikerül visszanöveszteni a töredezés miatt levágott hosszt). A bőröm pedig jobb állapotban van mint a szedés előtti időszakban, mintha kevesebb pattanás jönne ki mint korábban (nyilván ez az arcápoló termékeknek is köszönhető részben). Ami viszont leginkább meglepett az az immunerősítő hatása. Régebben majdnem minden második hónapban szenvedtem a megfázással most pedig annak ellenére is sikerült megúszni megfázás nélkül, hogy meglehetősen kitettem a szervezetem a kockázatának. Eddig nagyon meg vagyok elégedve vele és engem a szag sem zavar, sokáig elég és ennyi pénzért ajándék :D

tinyblackpaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 5.

zsofbar77

2017. november 5.

Nekem bevált. Megerősödött tőle a körmöm, ami azelőtt mindig letört!!!!! Imádom! Érdemes egyébként D-vitaminnal kombinálni. :)

zsofbar77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 5.

lovemyplants

2017. október 30.

Spórolás céljából vettem meg ezt a tablettát...nehéz elhinni, hogy 800 ft-ért 300db-os kiszerelést kapsz, ami használ is...kicsit kételkedtem, de nagyon jól végzi a dolgát. Én csak reggel veszek be 3 szemet, nem az előírás szerint adagolom, de még így is érződik a hatása. Rettentő gyenge körmöm van, de ennek a tablettának és az Essence-s körömertősítő lakknak köszönhetően szép hosszúra megnő, nem töredezik. :) A hajam is gyorsabban nő tőle. A hajhullással kapcsolatban sajnos nem tudok nyilatkozni, mert a gyógyszerem miatt sok hullik...de ha nem szedném, lehet még ennél is több hullana...:D Az egyetlen hátránya, hogy elég büdös, de mindegyik sörélesztő az. Használtam kisebb kiszerelésű, drágább sörélesztőt is, de ugyanazt a hatást tapasztalom ennél az olcsóbb terméknél is. :) Sörélesztő kategóriában tökéletes. Nem feltétlenül jelent magasabb minőséget a magasabb ár. :)

lovemyplants
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 30.

nusi96

2017. szeptember 13.

Valami elképesztően borzalmas illata van, viszont rengeteg babahajam nőtt!

update: megkapja azt a maradék 1csillagot is, ha az ember túlteszi magát a szagán akkor egy kis olcsó csodaszerre lel ebben a termékben :D

nusi96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Valami elképesztően borzalmas illata van, viszont rengeteg babahajam nőtt!

Bernus

2017. augusztus 16.

Én két hónapja szedem,maximálisan megvagyok elégedve vele!A hajam láthatóan jobb minöségű lett,és minimálisan hullik..de csak hajmosáskor.A bőrömmel is mondhatni csodát tett..nem csak az arcom lett kevésbé pattis,de a testem minden részén simább ,selymesebb lett a böröm!Nem hiszek a csodaszerekben,de ez 5 csillag.Egyedül talán az illata táp illatú😊De ez legyen a legkevesebb!Napi 3 szemet szedtem.Csak ajánlani tudom!

Bernus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

anduspapp

2017. augusztus 9.

Imádom, a hajam szinte mindennap nő tőle, a körmeim szépek, a bőrömmel is csodát művelt, csak ne szedjétek több, mint 1 évig, nekem kikészítette a gyomrom! Én jóllakott leszek tőle egyébként, nem híztam tőle!

anduspapp
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

anikonagy

2017. február 8.

Én nem tudom eldönteni, hogy van-e hatása. Mondjuk én csak hétköznap szoktam 2-3 szemet bevenni, mert a munkahelyemen kevésé felejtem el. Babahajaim tény, hogy vannak, meg igazából nőtt is, bár nem hiszem, h ennek tudható be. A hajamra keresek valami hatásos, de olcsó megoldást, még 100db kapszulám van, még beszedem, de mást fogok venni. Plusz hallottam olyan hatásáról, hogy étvágynövelő, arra pedig egyáltalán nincs szükségem. :)

anikonagy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 8.

NagyZs

2017. január 3.

A hajamon nincs változás, de a bőröm és a körmöm szebb lett tőle. Ami miatt azonban már régóta szedem, az az immunerősítő hatása. A szedése előtt rengeteget betegeskedtem, most viszont alig kapok el valami betegséget, vagy ha el is kapom, 1-2 nap és túl is megy az egész. Szóval nem nevezném csodaszernek, de mindenképpen jót tesz, ezért 4 csillagot kap.

NagyZs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 3.

scene14

2016. december 12.

Imádom,körmöm erős tőle,nagyon sok babahajam nőtt ki és az arcomon semmi pattanás! :) 5* tényleg csodaszer

scene14
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 12.

Patrisah

2016. szeptember 28.

En mosz kezdtem el egy hete szedni. A szaga az rettenetes kutyatapra emlekeztet. Eleinte nehez is volt emellett a szag mellett a napi 3 kapszulat beszedni. Akciosan vettem a Rossmannba. Hatasarol meg nem tudok nyilatkozni, de en nagy remenyeket fuzok hozza :)

Patrisah
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 28.