KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Altapharma

Ár:   699 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: punkyorange, Módosítva: 2015. január 29.

Kiszerelés:   60 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépségvitaminok

Vasat tartalmazó étrendkiegészítő tabletta C-vitaminnal, B-komplex vitaminnal és folsavval.

Hatóanyag (egy tabletta):

•  B12-vitamin: 7,6 µg;
  •  folsav: 200 µg.

HomlokPuszi

2017. március 1.

Végre nem vagyok folyamatosan fáradt, és sápadt. Mindeddig azt hittem, hogy mivel hófehér a bőröm, így a sápadtság egy velejáró dolog, de mióta szedek vasat már nem nézek ki úgy, mint egy leépült drogos. Nem gondoltam volna, hogy a fehér bőr is tűnhet egészségesnek. :D

HomlokPuszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 1.

danna113

2016. október 25.

Sajnos mostanában kevés húst, illetve vasat tartalmazó zöldséget ettem, és a gének előhoztak a vérszegénységemet is ezzel együtt, ezért vettem meg. Azt kell mondjam, hogy ár-érték arányban verhetetlen. Fél év alatt teljesen rendbe hozta a vashiányomat. Más vastabletták is hasonlóak (tehát ugyan ezt tartalmazzák), csak a márka miatt drágábbak, de nincs értelme azért fizetni pluszban. Enyhe vérszegénységre megér egy próbát (természetesen ha valakinek nagyon alacsony a vasa, akkor az orvos által felírt adag a nyerő).

danna113
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 25.

MyBlackberryNight

2016. szeptember 6.

Valahol olvastam a tippet, hogy töredezett körmökre nagyon hatásos a vas, így kipróbáltam ezt a terméket. A második doboz közepénél járok, a körmömet csak nagyon ritkán festem, viszont mindig szépen rövidre visszareszelem, valamint használom az Alverde körömolaját is. Ezek így együtt csodát tettek: az eddig lemezesen töredező, állandóan csúnya körmöm megerősödött, nem jönnek le róla egész rétegek.
Az árához képest rengeteg van benne, és azt hiszem, a hajam is kevésbé hullik, mióta szedem. Nagyon szeretem!

MyBlackberryNight
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

LathatatlanOzike

2016. július 3.

Mostanában sok hajszálam hullik ki, csomókban is jön, ami nem tudom, hogy mi miatt lehet. Elkezdtem drogériás étrendkiegészítők, vitaminok után kutakodni, hátha meglelem közöttük a megoldást. A Das gesunde plus vas tablettánál olvastam, hogy valakinél bevált hajra is, megerősítette az egész szerkezetét, minimalizálta a hajhullást stb. Megláttam, hogy van Altapharma is, nem hinném, hogy sok különbség lehet, max. annyi, hogy ebben többet adnak kevesebbért, ezért is döntöttem mellette.
Szóval igen, elkezdtem szorgalmasan szedni, és kíváncsian várom, hogy mi sül ki ebből.
Eddig ami pozitív: nem hatalmas nagyok a tabletták. Hála a jó égnek! :D

LathatatlanOzike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 3.

Eddig ami pozitív: nem hatalmas nagyok a tabletták. Hála a jó égnek! :D

nagyerika28

2016. május 13.

Étvágytalanság miatt kezdtem el szedni, mivel a B vitaminok kedvezően hatnak erre a problémára.Többet is eszem mostanság és külön öröm, hogy a vas miatt nem okoz szorulást, mint eddig bármilyen vastartalmú étrendkiegészítő.Hihetetlenül olcsó!

nagyerika28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 13.

kvitta.girl

2016. március 25.

Terhességi vashiányomat olyan szépen eltüntette és feltornázta, hogy a második trimeszteri hiányból a harmadik trimeszterre tökéletes vérképet kaptam, sőt több mint jó lett az eredményem, nyomtalanul eltűnt a vashiányom napi 1 tablettától :) Ajánlom nagyon !

kvitta.girl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 25.

palacka11

2016. március 3.

Az ára nagyon kedvező és sokat segített kicsit vashiányos állapotomon, a sötét karikák is enyhültek a szemem alatt. Csak ajánlani tudom!

palacka11
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 3.

vador

2015. február 9.

Kb. ugyanaz az összetétele, mint a Dm sajátmárkásának, csak valamivel olcsóbb, ezért ezt veszem. Tényleg hasznos, nekem szépen helyreállt a vérképem mellette.

vador
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 9.

csillainez

2014. május 29.

Nőgyógyászati problémákra használom, azt tapasztalom, hogy jó, a vérzés kellő ideig tart és megfelelő mennyiségű lett.

csillainez
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 29.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Magnesium Stearate, Sucrose
Vitaminok: Ascorbic Acid, Folic Acid, Cyanocobalamin (Vitamin B12)

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

B2 vitamin. Vízoldékony, könnyen felszívódó anyag. Szerepet játszik a bőr, haj, köröm egészségének megőrzésében. Narancssárga színe miatt színezőként is használják. Paula Begoun szerint nincsenek olyan kutatások, amik az mutatnák, hogy a bőrön használva van bármi hatása. Viszont van néhány arra utaló vizsgálat, hogy a riboflavinnak fényérzékenyítő hatása lehet.

Folsav vagy B9-vitamin. Szájon át bevéve antioxidáns hatása van, Paula Begoun szerint viszont a bőrön alkalmazva nem tartja meg ezt a tulajdonságát. A Beiersdorfhoz kötődő kutatások szerint a folsav kreatinnal kombinálva hatásos lehet a nap által károsított bőr regenerálásában, védi a bőrt a további UV-sugárzás okozta DNS-károk ellen, és segít a ráncok csökkentésében.