KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alterra

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Natalka, Módosítva: 2015. január 21.

Lelőhely:   Rossmann

6 az 1-ben BB krém, mely hibátlan arcbőrt biztosít. A kiváló minőségű formula hialuronsavat, shea vajat és E-vitamint tartalmaz, mely biztosítja a bőr intenzív nedvességellátását. Természetes ásványi pigmentjei elfedik a bőrpírt, dudorokat, és kisimítja a finom ráncokat. Az SPF10 véd az bőr öregedésétől.

Alterra 6 in 1 Beauty Balm közepes árnyalat
Ár: 500 , Eladó: szilvia.mosoly
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Ár: 600 Ft , Eladó: maczkobea
Állapot: 1-szer próbált,új, Helyszín: Sárospatak, fizetés: fizetés banki átutalással a pk a vevőt terheli

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

fodorgilda

2017. szeptember 14.

Csak majdnem problémamentes arcbőrre ajánlanám, kisebb pirosságot elfed, de nem egy magas-fedésű termék.
Az állaga kellemes, arcon alig érezhető, én a kézzel való felvitelt találtam a legjobbnak.
Nekem a világosabb árnyalat van meg, de nagyon-nagyon világos még az én hófehér arcomon is.
Összességében jól bevált, de nem valószínű, hogy újraveszem.

fodorgilda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Összességében jól bevált, de nem valószínű, hogy újraveszem.

Artemisarrow

2017. szeptember 2.

Én teljesen megvagyok elégedve vele,már hónapok óta használom.Valóban hamar szárad de eltünteti a bőrhibákat,egy kis korrektorral kiegészítve tökéletesíti az arcbőrt.

Artemisarrow
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

dbetti93

2017. augusztus 14.

Én is, mint sokan mások, nyárra kerestem egy könnyű kis krémet alapozó helyett. Árban összehasonlítva a többi termékkel, a legolcsóbb szinte, oké próba szerencse. Az illata nekem rettentően zavaró, nem is illan el olyan gyorsan mint ahogy azt reméltem. Amikor először felkened jobb ha igyekszel mert pár másodperc után megszárad és lehetetlen vele bármit is kezdeni. Nem voltak túl nagy elvárásaim a termékkel szemben, de azért na. Valamit illett volna produkálni.Ja igen, a fénylő bőr, tényleg olyan mintha zsírral kente volna be az arcát az ember... Nem újra vevős. Felejtős.

dbetti93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Nihan

2017. augusztus 11.

Nem is tudom mit írjak... Nyílván 40 fok van, de én pont ilyenkor szeretnék egy könnyebb BB krémhez nyúlni, mint egy alapozóhoz. Erre a termékre esett a válaztásom. Színével, állagával nincs bajom. Illata nem túl jó, de az hamar elillan. A problémám vele, hogy egyáltalában nem matt, sőt... Olyan hatása van, mint ha disznózsírral kentem volna be az arcom, és úgy fénylik tőle fejem, mint a glória. Pedig normál bőrom van. Légkondi is van, tehát nem egy izzadt arcra kentem fel. Holnap megpróbálom púderrel, ha azzal sem jön össze, akkor kuka... Ma kipróbáltsm púderrel fixálva, egy fokkal jobb lett, de ettől függetlenül csalódott vagyok, mert egy könnyű kis krémre vágytam, púderozás nélkül.

Nihan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

kiskri

2017. február 28.

Természetes összetevői, ár/érték aránya miatt tettem vele egy próbát. Elsőre a világos árnyalatot vettem csak meg, önmagában hullasápadttá váltam tőle. Viszonylag világos, rózsaszín tónusú a bőröm, de így is az vált be, hogy kb fele-fele arányban keverem a sötét árnyalattal. Az illata nagyon kellemes, pedig féltem tőle az itt olvasottak alapján. Én egyáltalán nem tapasztaltam kukacosodást, pont kellemesen fed, nem maszkszerű. Sajnos egész napra tényleg nem alkalmas, mert átfénylik. Esti programokra azonban tökéletes, illetve napközbeni korrekcióval is jól működik. Nagyon kevés krémet tolerál a bőröm (ekcéma, ugyanakkor mitteszerek), de ezzel semmi baja.

kiskri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

Renichan

2017. február 14.

Jesszusom,de befürödtem ezzel a termékkel.Nagyon megörültem neki,mikor a Rossmannban megláttam.Bio termék,mattít,hidratál,fényvédős.Mivel nem szeretek mindig alapozót használni úgy gondoltam,hogy ez így télre tökéletes lesz.De ez egy borzalom.Semmivel nem tudom szépen eldolgozni,nagyon gyorsan szárad és kis kukacokba göndörödik le,ha esetleg még egyszer végig megyek rajta.Nagyon nem szeretem és nagyon megbántam. :(

Renichan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

MNNiko

2017. február 1.

Szerintem nagyon jó, kellemes a viselete, nincsen maszk hatása, persze ehhez nem kell vastagon felvinni! Ősszel a hideg szeles időben és télen szeretem használni, mert egyébként zsírosodik, fénylik tőle az arcom, de nyárra mindig is inkább púder párti voltam. :)
Fedése nem igazán van, de ezt nem is várom el tőle, hiszen nem alapozó, hanem BB krém.
A világos árnyalata van meg: végre vmi, ami passzol az extra fehér bőrömhöz.

UPDATE: Sajnos csak a felét használtam el, mert nagyon zsírosodik tőle a bőröm hosszabb használat után. Ha teszek rá egy kis púdert fixálásnak, akkor esetleg a délelőttöt kibírja, de amúgy azonnal átfénylik. Valamint az állaga eléggé megváltozott, pedig nem a meleg, párás fürdőben tartom... ahogy mások is írták kukacosodik...
A 2 csillag csak az árnyalata, az összetevői és ára miatt marad.

MNNiko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

A világos árnyalata van meg: végre vmi, ami passzol az extra fehér bőrömhöz.

A 2 csillag csak az árnyalata, az összetevői és ára miatt marad.

szilvasitimea

2016. november 23.

nagyon szuper BB krem! meg sose hasznaltam ilyet, de gondoltam artani nem arthatok vele, plane ha alterra. az illata elsore nagyon intenziv, de hamar elillan, es gyorsan beszivodik. nekem egyenletesse teszi a boromet, szepnek latszik tole,imadom.

szilvasitimea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 23.

ameliemoon

2016. november 18.

Nagyon szeretem! A világos árnyalat hófehér (nincs benne sárga pigment), így rózsás alaptónusú bőrre ajánlom elsősorban. Zsíros bőrre kevésbé ajánlom, vagy sok púder kell hozzá, amit napi kétszer érdemes frissíteni.

A kukacosodást el lehet kerülni nedves kézzel/szivaccsal való felvitellel, bár számomra szárazon is kellemes az állaga. Nem okoz pattanást, nem szárít, szépek az összetevői, spf 10 és nagyon olcsó. Nagyon természetes viselni, nem látszik, hogy rajtam lenne, mégis egységes bőrképet ad.

ameliemoon
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 18.

zsj

2016. november 8.

Olcsónak olcsó, de ahogy mondják - olcsó húsnak híg a leve. "Kukacosodik", nem fed, nem is ápol, csak zsírosít, semennyire sem egységesít. Komolyan, mintha valami zsíros krémet kentem volna az arcomra, fuldoklott alatta a bőröm.

zsj
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Sodium Lactate, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Alcohol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Glycine Soja (Soybean) Oil, Caprylic / Capric Triglyceride, Myristyl Myristate, Glyceryl Stearate Citrate, Olea Europaea (Olive) Oil, Cetyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Stearic Acid, Hydrogenated Palm Glycerides, Tricaprylin, Helianthus Annuus Seed Oil, Brassica Campestris (Rapeseed) Sterols, Lecithin
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate Citrate, Cetyl Alcohol, Xanthan Gum, Stearic Acid, Hydrogenated Palm Glycerides, Lecithin, Lysolecithin, Hydrogenated Lecithin
Fényvédők: Titanium Dioxide
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Xanthan Gum
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Limonene, Benzyl Salicylate, Geraniol, Citronellol, Citral, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Farnesol
Színezékek: CI 77492, CI 77491, CI 77499
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cellulózból (legfontosabb növényi rost) származó töltőanyag. A CosIng besorolása szerint még csomósodás elleni, emulzió stabilizáló, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó segédanyag is.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.