Alterra

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: rainbow, az összetevőket feltöltötte: csillakov, Módosítva: 2011. október 3.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

GajVivien

2017. július 16.

Imádom :) olyan simává varázsolja az arcomat. Csodát nem tesz, de akkor is nagyon jó érzés.
Mindenképpen újravevős. :)

GajVivien
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 16.

Mindenképpen újravevős. :)

fdorottya

2017. április 27.

L'oréalt használtam eddig. Mivel nekem a bőröm nagyon gyorsan megszokja a krémeket, így kénytelen vagyon sűrűn váltani. Itt olvasott vélemények alapján esett erre most a választásom. Elsőre kicsit nehéz krémnek tűnik, amit úgy érzek, hogy soha nem fog beszívódni. Kell neki egy-két perc még teljesen beszívja a bőr. Nagyon jól hidratál. Kevés kell belőle. Az illata nekem tetszik. Eddig pattanásokat nem okozott. Az ára nagyon jó (1.000,-) forint. Mivel nagyon kevés kell belőle, így nagyon sokáig elég lesz. Pluszt pont, hogy naturkozmetikum.

Up: Lassan a végéhez közeledek, és továbbra is csak jókat tudok mondani róla. Azóta kevesebb a pattanásom is. Nagyon jól hidratál. Újravevős!

fdorottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 27.

nagyeszter18

2016. október 23.

Nekem bevált. Gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Kombinált bőrömet megfelelően hidratálja, sminkalapnak is működik, a zsíros részeket nem zsírosítja tovább. Az ára korrekt, sokáig elég. Plusz még natúrkozmetikum is. :)

nagyeszter18
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 23.

ritariot

2015. április 20.

Akciós volt, gondoltam kipróbálom, mert általában pozitív tapasztalataim vannak az Alterrával. Most sem csalódtam, visszafogott illat, kellően hidratál. Ami negatívum, hogy lassan szívódik fel.

ritariot
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 20.

kisenikoke

2015. február 3.

Nagyon bejött! Tetszik, hogy nincs mű illata, teszik a hatása, pláne,hogy ilyen jó kis ár társul hozzá!

Update: az eső tubust nagyon szerettem, kis kihagyás után újravettem. Sajnos téli időszakban nem volt elég a bőrömre, hiába használtam reggel is este is.

kisenikoke
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 3.

mancikukac

2014. december 30.

Jól hidratál, simává teszi a bőrt, illetve az érzékeny száraz bőrt nyugtatja. Mindenképp megéri az árát!

mancikukac
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 30.

princessina

2014. február 17.

Nekem nem jött be... nem igazán hidratál, nagyon fura ragadós lesz az arcom utána, pedig nem is gél állagú. Ha vizesen kenem az arcomra egy fokkal jobb, de én tuti nem veszek ilyet újra. Meg nekem az illata sem tetszik, olyan túl citromos uborkás.

princessina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 17.

Zsuscsy

2013. december 5.

Nagyon nehéz kenni, erős illatú, nem hidratál semmit és ragacsos érzetet hagy maga után. Mivel nem szeretek pazarolni és attól függetlenül hogy nem jó a bőrömnek igazából ártani sem árt neki, ezért el fogom használni, de sokáig fog tartani az biztos, és nem fogom újra venni.

Upd.: A véleményem sajnos még most sem változott a megvétel után két héttel. Extra zsíros, nehezen szívódik be, inkább olyan kézkrém szerű állaga van. Viszont most kipróbáltam hogy arcmosás után nem töröltem szárazra az arcon hanem nedvesen hagytam és úgy egy fokkal használhatóbb. Így jobban érzem hogy hidratáltabb a bőröm és kevésbé ragadós a tapintása. Ha valakinek szintén nem jön be az állaga de sajnálja kidobni az próbálja ki, aztán írja le a tapasztalatait ezzel kapcsolatban. Köszi.

Zsuscsy
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 5.

Nory08

2013. április 7.

Nem fogom elhasználni sajnos. Ott csücsül a fésülködő asztalon jó pár hónapja, és szerintem ezzel mindent elmondtam.

Nory08
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 7.

orsolyanovak

2013. március 15.

Most rossmann kártyával 700Ft, gondoltam megér egy próbát. Elég érzékeny bőröm van, szóval már az is nagy szó, hogy kárt nem tett a bőrömben. Az illata nekem nem tetszik, elég erőteljes, nem értem minek kellett bele parfüm...Kicsit folyós állagra, de nappali krémből kifejezetten az iylet szeretem. Vízhiányos bőröm van, ami hajlamos kipattogni és kipirosodni. Szerencsére az utóbbi kettőt nem tapasztaltam és szemkörnyéken sem okozott irritációt, viszont nem igazán hidratál, nem elég vizes számomra, de nappali krém ugyebár, így elég könnyű a textúrája is. Felkenés után pedig nagyon vékony filmszerű réteget képez a bőrön, amitől picit zsírosabb tapintású lesz a bőr, de tényleg csak kicsit. Összességében ilyen áron megérte szerintem. Normál bőrűeknek ajánlanám.
Többszöri használat után azt vettem észre, hogy kicsit fényes tőle az arcbőröm, nem az a ragyogó, hanem kicsit zsírosan fénylő. Nem nagy probléma, mert tényleg minimálisan, de emiatt nem lesz a kedvencem; számomra lehetne egy kicsit vizesebb. Ettől függetlenül marad a 4 mert elég jó kis krém, de még nappali krémmel kísérleteznem kell :) Szerintem akiknek normál, kissé szárazba hajló, érzékeny bőrük van azoknak tökéletes lehet. Ja és nem komedogén, sőt szerintem a tág pórusokat és kicsit összébb húzza, ami nem egy utolsó szempont :)

Már több, mint egy hónapja használom. Megérett az 5 csillagra. Kb. borsónyi mennyiséget oszlatok el az arcomon, a szokásos yamuna teafaolajos szappanos mosakodás után és tökéletes. Soha nem volt még ennyire szép a bőröm, soha semmi kis pattanás, nem szárad ki, nem csípi semmi a bőröm, a pórusaimat is összébb húzta ,kevésbé pirosodik ki az orcám, nem irritálja egyik termék sem. Rengeteg mindent próbáltam már a bőrömre 1000-10000 ft-ig és most megtaláltam a tökéletes arcápolási termékeket: yamuna teafaolajos szappan, biomed csipkebogyós krém éjszakára és ez nappalra. Nagyon ajánlom mindenkinek, aki hasonló bőrrel rendelkezik.

orsolyanovak
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 15.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.