Alterra

Ár:   620 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mia, Módosítva: 2018. január 17.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Dezodorok

A kellemes zsályavíz, citromfűkivonat és hamameliszlevél-kivonat együttesen szabályozzák az izzadtság képződését, gyengéd ápolást és kellemes illatot kölcsönöznek a bőrnek.

Szinezőanyag-, illat-, és tartósítószermentes. Szilikon-, paraffin- és ásványi olajoktól mentes, a növényi összetevők lehetőség szerint ellenőrzött biológiai termesztésből és vad szedésből származnak. BDIH pecséttel ellátva.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

sailorluna

2018. augusztus 2.

nekem semmit sem használt, bár elég izzadós is vagyok. az illata kellemesen natúr, de én magam nem szeretnék ilyen illatú lenni. az alkohol tartalma nagyon zavaró. elfújkáltam, de semmi értelme nem volt.

sailorluna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

lucisunderground

2018. július 12.

Szép összetevők,jó az illata de semmit sem használt nálam:(

lucisunderground
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 12.

Szép összetevők,jó az illata de semmit sem használt nálam:(

Eszterk6

2018. június 21.

Már régóta akartam egy ilyen minden mentes dezodort, bár azért összetevők alapján nem annyira tetszik. Az izzadást nem szűnteti meg de ezt nem is vártam tőle, de a kellemetlen szagokkal elbánik. Nekem nagyon tetszik az illata, hogy ilyen gyógynövényes. Nagyon jó ez a pumpás kiszerelés, jobban is tetszik mint a golyós vagy a krémezős. Szerintem sokáig elég lesz és sikerült akcióban is hozzájutni így ár érték arányban nekem megéri az 5 csillagot.

Eszterk6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

Gardana

2018. június 9.

A golyósával együtt használva remek párost alkotnak!:)

Gardana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 9.

A golyósával együtt használva remek párost alkotnak!:)

bereszsuzsa

2018. május 30.

Alumíniumot tartalmazó dezodor helyett kerestem valami nagyon bio megoldást, rá esett a választásom, éa azóta is csak ezt használom. Tökéletesen megküzd a kellemetlen szagokkal, és mióta használom, sokkal kevésbé vagyok izzadós, nálam csodaszer.

bereszsuzsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

bygleen

2018. május 6.

Nem ez a legjobb termék. Az illata nagyon kellemes, de nem véd az izzadás és a kellemetlen szagok ellen sem. Otthoni használatra tökéletes mert legalább nincs benne aluminium és bármikor újra be tudod fújni magad ha szükséges.:)

bygleen
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

KissMicu

2018. április 5.

évek óta csak ezt használom izzadásgátlásra és nagyon szeretem. Felfrissít, jó az illata, s izzadsággal is jól elbánik, sőt, mióta nem aluminiumosat használok az izzadásom sem annyira büdös, ezért ezzel a termékkel együtt tökéletesen kordában lehet tartani

KissMicu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

Sielu

2018. április 2.

Egyszerűen imádom az illatát. Leginkább testpermetnek használom, de szerintem izzadásgátlóként is jól megállja a helyét. Rendszeresen ezt a dezodort használom, nekem nagyon bevált.

Sielu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 2.

clevergirl

2018. március 28.

Kedvenc dezodorom! Már legalább négyszer újravettem! Teljesen nem akadályozza meg az izzadást, de nem lesz szaga, Nyilván, aki erősebbet keres, annak ez kevés lesz. Nálam ez bejött. 😊

clevergirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

Bonzee

2018. március 2.

Alapvetően nem vagyok büdösen izzadós típus, de ezt használva, egy stresszes munkanap után, esküszöm, éreztem hónaljban a csípős verítékszagot. Úgyhogy "lefokoztam" hétvégi használatra, amikor kevesebb az idegeskedés, vagyis nem akkora kihívás számára, hogy jól teljesítsen.
Ugye amúgy ennek csak szagmentesítő funkciója van (lenne)? Mert ha elvileg izzadásgátló is, akkor elégtelen, leülhet...

Bonzee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 2.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

Citromfű kivonat. Leginkább illatanyagként használt. Potenciális bőrirritáló.