KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alterra

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsazsa, Módosítva: 2011. szeptember 16.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

Szilikon nélkül. Az illatanyagokat természetes olaj formában tartalmazza.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Naturbella

2017. október 29.

Az első flakon tetszett. Vettem is belőle még kettőt, hogy tuti elég legyen - a kislányom is ezt használja.
Hiba volt! Már az elsőnél is viszketett picit a fejbőröm, de mindig másra fogtam. Most már viszont korpás is lettem!! A nyakamon maradt így, de majd kézmosónak jó lesz.
Az itteni Rossmannban csak ez kapható, úgyhogy visszatérek az Alverdére. Nem is tudom miért váltottam..

Naturbella
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

saretta

2017. július 20.

tényleg fényesebbé teszi a hajat, viszont sajnos a hajtöveimet lelapította és viszonylag hamar zsírosodott tőle a hajam. sajnálom, mert nagy lelkesedéssel vettem meg, de így valószínűleg tusfürdő lesz belőle.

saretta
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 20.

mrs.imperator

2017. május 12.

Az illata annyira jo. Szilikonmentessege miatt vettem meg. Ugyanolyan gyakran kell mosni vele is mint mas samponnal de tetszik hogy termeszetesebb es kimelobb.

mrs.imperator
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 12.

hbscale

(!)
2016. június 11.

Nagyon jó az illata, és nem zsírosít. Nem vettem észre, hogy fényesebb tőle a hajam. Szerintem veszek még ilyet.

hbscale
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 11.

anna21

2016. március 29.

Eleinte nagyon meg voltam elégedve ezzel a samponnal, sosem volt ilyen szép fényes a hajam egy sampontól sem.Mikor már a második flakonnal használtam belőle elkezdte egyre jobban zsírosítani a hajam és elképesztően elektromos volt a hajam de nem tudtam miért.Sosem volt ilyen elektromos a hajam és ez az egy termék volt új a hajápolási termékeim között, úgyhogy megváltam tőle.Utána persze a hajam visszaállt a normális állapotába.Nem tudom hány csillagra értékeljem mert eleinte tényleg nagyon nagyon jó volt de utána meg egy rémálom.

anna21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 29.

ST

2016. január 17.

Amikor először megmostam vele a hajam, mindenki azt kérdezte, fodrásznál voltam-e :D Mert állítólag besötétedett! Én ezt nem ennek tudom be, mert tudom, h. ez a hajam szokása télen... Viszont olyan fényes lett tőle, mint a tükör, még balzsam sem kellett hozzá! Gyorsan vettem is még egy flakonnal. Aztán elkezdtem gyanút fogni... Most a 2. flakon a végén járok, de úgy száll tőle a hajam (mit száll, égnek áll, mint a szénakazal, meg se merem fésülni, pedig ionos hajszárítóm van), hogy nem fogom újra venni :( Először a plüss-sálra gyanakodtam, de másik esetében is fennmaradt a probléma, más újdonság pedig nem jött a képbe, uh. csak ez lehet a bűnös. Kár érte, mert amúgy praktikus volt uszodában pl. h. nem kell balzsam...

ST
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 17.

incibinc

2015. augusztus 2.

Nyaralás előtti bevásárláskor gyorsan csak lekaptam a polcról, 3 hete használom de nekem eddig nagyon bevált ez a sampon. Finom illatú, sokkal fényesebb a hajam tőle mint eddig bármitől, kevésbé is zsírosodik, két nappal kitolhatom a hajmosást és a fejbőrömet sem bántja. Tuti újra veszem!

incibinc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 2.

pannababo

2015. április 8.

Nagyon finom az illata, nekem teszik a zselés állaga, fura ! JÓL HAT
hajam és fejbőröm hibái: túlérzékeny , fura zsírosodás, ezt kezeli elég jól
nem zsírosít, szép és puha lesz a hajam és AZT HITTEM NEM VISZKET a bőröm, ami csoda lett volna , de viszket:) ...balzsamozom a hajam
UPDATE:
5 csillag az illatára, 5 csillag az összetevőkre, bár azért a Sodium Coco-Sulfate ez hangyányival nem jobb mint az SLS , ugyanaz a kettő .... sajnos nem érzem azt , hogyha rajta hagyom sem , hogy csodát tesz , tiszta és jó a hajam max 2 napig , semmi volumen .... van hasonló összetételű nem natúrkozmetikumnak minősített sampon , ami jobb, nem veszem újra

pannababo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 8.

Nagyon finom az illata, nekem teszik a zselés állaga, fura ! JÓL HAT
hajam és fejbőröm hibái: túlérzékeny , fura zsírosodás, ezt kezeli elég jól
UPDATE:

gungu

2015. március 12.

Már nem az első dobozzal használom, és nagyon meg vagyok elégedve! Jó tisztító hatása van, kellemes illata, és nem zsírosodik tőle a hajam. Az összetevői miatt vettem meg először, és nem csalódtam!!!

gungu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 12.

Donovanna

2015. február 21.

Nagyon kellemes az illata, jól tisztít, az én hajamat nem gubancolja. Használok utána balzsamot. A zselés állag fura, de ezen nem tudok annyira megakadni, amíg jól teljesít. Nekem bevált, már legalább 10 flakon fölött járok. Sajnos relatív drága, viszont ez az egyetlen szilikon- és egyben SLS mentes sampon az általam próbáltak közül, amely nem szárít és ki is tudom fésülni a hajam mosás után.

Donovanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

Antioxidánsok: Tocopherol

Növényi eredetű összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), tisztító, hajkondícionáló hatású összetevő, és segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát.