KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alterra

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2014. szeptember 23.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Paránytrilla

2014. július 29.

Nagyon szeretem - legalábbis a régi összetevőset! Ez tutira nem irritál, tetszik, hogy illatmentes, éppen ezért nem is unom meg az illatát. De fel lehet dobni valamilyen illóolajjal.

Paránytrilla
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 29.

csokilany

2014. június 15.

Először is: én a régi összetevőssel találkoztam, és hááát... én tisztelem, becsülöm, hogy natúr meg illatmentes, de megszeretni nem sikerült... A hajam borzasztó gubancos volt minden mosás után, pedig balzsammal (szilikonmentessel) kombináltam a sampon használatát, ráadásul már másnap zsírosodni kezdett, lelapult, és még frissen mosva sem volt semmi tartása. Azóta váltottam egy negyedennyibe kerülő samponra, és fellélegeztem, mert újra tisztának érzem a hajam, ami ennél a samponnál nem volt jellemző. Tényleg csak azoknak ajánlom, akik valamilyen allergia vagy extrém-érzékenység miatt rászorulnak az illatmentes sampon használatára, másnak nem nagyon... :/

csokilany
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 15.

francais

2014. március 25.

Nagyon zsírosítja a hajat és viszketek is tőle!

francais
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 25.

Nagyon zsírosítja a hajat és viszketek is tőle!

Gabor

2013. december 4.

Hello,
Érdemes bespájzolni ebből a termékből, mert valószínűleg hamarosan már nem lesz ez sem tiszta:
Változatták (Németországban) az összetevőket, a 2. helyre ugrott a Sodium Coco-Sulfate!!!!

Aki eddig hiányolta a habzást, az most majd megkapja az irritációval egyetemben. :-(

U.i. Most látom, hogy már többen jeleztétek. Én 1 hónapja vettem a Rossmann-ban, akkor még a régi összetevői voltak. Nem árt, ha MINDIG megnézi az ember...

Gabor
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 4.

Hello,

beautifullife

2013. november 21.

Szuper :) Nagyon előnyös,hogy semleges,így azzal az illóolajjal gazdagítom,amire nekem szükségem van.Igaz ebből is több kell,hogy az olajos pakolást kiszedje,de ahogy összehasonlítottam az eddig használt natúrsamponjaimmal : olcsóbb és + 50 ml.Én úgy vettem észre kicsit jobban habzik az eddigieknél és egyáltalán semmi irritációt nem okozott.. még az érzékeny fejbőrre való natúr is irritált. Saját ízlésem szerint toldottam meg olajjal és szuperül szuperál :) Nem lett olyan vészesen száraz,kócos a hajam utána és száradás után pedig csodás fényben tündökölt :) Fényévre leelőzi társait és az első használat után már látható az eredménye. :)Ez az a termék,amire kérdés és gondolkodás nélkül rávágja az öt csillagot,és még borravalót is adna bőkezűen. :)

Szóval ezek az új összetevők irritálják a fejbőrömet..viszket,korpásodik.Mivel kb. az összes samponban van szulfát,így maradok nála,mert mégis csak gazdaságosabb.Az irritációt meg némi önkontrollal(hogy ne vakarjam) és almaecetes öblítéssel,fejmasszázzsal oldom meg.

Még egy frissítés.Nagyon elegem van belőle.Most vagy az új összetevők miatt vagy mit tudom én,de alig várom,hogy elfogyjon. Rettentően szárít. Körülbelül a harmadik flakon lehet ez most,de botrányos,hogy régen a vasalt,szőkített hajam simulékonyabb volt,mint most nem festve és,hogy úgy fogalmazzak: össze-vissza ápolva.
Ami még kicsapja a biztosítékot nálam,hogy semmit nem szed ki a hajamból. Se az olajos pakolást,se a bolti pakolást,se semmit,pedig nem spórolok vele és sajnos a végeimre is kell tenni.Nem egyszer kaptam agyvérzést,mert mivel én nem szárítom a hajam,így estére tapasztalom legtöbbször,hogy még csimbókos a hajam és moshatom meg este tízkor,aztán maxon hajszárítózom a rőzsémet.
Nem azért vigyázok ennyire a hajamra,hogy ez kiszárítsa a hajvégeimet,a fejbőrömet és még duplán is mossam meg. Ennyit nem ér meg,pláne,hogy már nem is olyan natúrak az összetevők.
Az öt csillag módosul háromra,mert azért mégis csak parfümmentes és eddig el voltam vele.

beautifullife
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 21.

ninacska

2013. október 20.

Tusfürdőként használom: normál állagú, könnyen és jól habzik, illatmentes. A bőröm kellemes tapintású tőle, nem szárít, nem irritál. Azt kaptam, amit vártam :).

ninacska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 20.

haloittbarbi

2013. szeptember 5.

Szerencsére közben sikerült beszereznem a régi összetevőkkel rendelkezőt, már a 4-ik flakonnal használok el.
Nekem egész testre bevált, nem szárít, nem irritál, nem csíp és nem is viszketek utána.
Viszont hajra nem igazán vált be..szárít és iszonyatosan gubancol.

Mivel új összetevőkkel bővült, a Sodium Coco Sulfate miatt nem fogom újravenni:(
Kár érte..

haloittbarbi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 5.

Viszont hajra nem igazán vált be..szárít és iszonyatosan gubancol.

Kár érte..

dsophie88

2013. augusztus 8.

Nekem nem jött be, alig bírtam elhasználni. Az egy dolog, hogy nem habzott rendesen,és a szaga sem tetszett, de a hajam nem állt sehogysem utána. Lelapult, tapintásra tényleg ez a sprőd a megfelelő, és nagyon hamar zsírosodott.
(még a régi összetevős volt meg...)
Sajnálom, hogy így le kell húznom, szeretni szerettem volna... :(

dsophie88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

(még a régi összetevős volt meg...)
Sajnálom, hogy így le kell húznom, szeretni szerettem volna... :(

uaim

2013. augusztus 6.

Na a mi rossmanunkból ma hoztam el az utolsó régi összetevőjüt nem birtam otthagyni arra gondoltam hogy vége nem lesz többé és kb ettől nem viszketek a sok natúrból
sajnálom hogy elszúrták az új összetevőket nem tudom miért tesznek mindenbe már kb sulfátokat

uaim
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 6.

KisKormos

2013. július 15.

Az illatmentessége miatt vettem, főleg samponként akartam használni, de annak nagyon nem vált be. Még pakolással meg balzsammal is nagyon kiszárította a hajam. Akkor már inkább a Balea ultra sensitive :) Ez meg majd tusfürdőnek elfogy...

KisKormos
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 15.

Hidratálók: Glycerin, Glucose Glutamate