KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alterra

Ár:   449 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mstindigo, Módosítva: 2014. október 1.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kifejezetten az érzékeny, allergiára hajlamos bőrre lett kifejlesztve. Kis mennyiségű összetevői nem terhelik a bőrt. Gyengéd összetevői nyugtatják és nem hagyják kiszáradni bőrét. Bőrsemleges pH-értéke savvédő réteget képez, mely megvédi a bőrét a káros környezeti hatásoktól.

• Illatmentes.
  • Ellenőrzött biológiai termesztésből
  • Színezőanyag -, illat-, és tartósítószer mentes.
  • Szilikon, parafin és ásványi olajoktól mentes, a növényi összetevők lehetőség szerint ellenőrzött biológiai termesztésből és vadszedésből származnak.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

lucisunderground

2018. július 12.

Az érzéken bőröm nem pattogott ki tőle,így teljesen jó volt.

lucisunderground
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 12.

Az érzéken bőröm nem pattogott ki tőle,így teljesen jó volt.

Bezi

2018. április 21.

Időbe telt, mire a boltban találtam egy illatanyag- és nátrium-lauril-szulfát mentes tusfürdőt. De megvan! A natúr illathoz könnyen hozzá lehet szokni.

Bezi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 21.

natasha

2017. november 27.

Az érzékeny zsírosodó fejbőrömre kipróbáltam ezt a sampont. Első hajmosás után baromira tetszett,viszont a másodiknál sajnos ugyanúgy zsírosodik,mint hagyományos samponoknál,ha nem jobban. Száll a hajam tőle és tincsekben áll össze,sőt viszket is.

natasha
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 27.

Evaaaa

2017. november 26.

a páromnak nagyon érzékeny bőre van. gyakran kipattog,elkezd viszketni, stb. elkezdtem érzékeny bőrre való bio dolgokat beszerezni neki, amikkel ápolhatja és tisztíthatja a bőrét. mióta ezt a tusfürdőt használja, zuhanyzás után érezhetően kevésbé viszket a bőre.
jól tisztít és nem szárít. nincs szinte semmilyen illata.

Evaaaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 26.

jól tisztít és nem szárít. nincs szinte semmilyen illata.

Rommie77

2017. április 12.

Samponként nem próbáltam, úgyhogy az 5 csillagot a tusfürdőre adom :) Annak szuper volt, bármikor újravenném.

Rommie77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

Almina

2017. március 24.

Most már csak tusfürdőnek használom, annak elmegy egy kis illatosítással, erős középkategóriás. Korábban használtam samponként is, de pár hét használat után állandóan vakartam a fejem, korpásodott és gyorsan zsírosodott.

Almina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

Anada

2017. február 9.

Abszolút kedvencem, már pár éve mindig van itthon. :) Ezt viszem magammal, ha több napos kirándulásra megyek. Ilyenkor arclemosónak is használom, azért annak hosszú távon nem használnám.
Nagyon jól tisztít, az illatát meg lehet szokni.
Hogy mennyire szárít, azt azért nem tudom, mert nem használom rendszeresen, egyszer-egyszer szoktam.

Anada
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 9.

Nagyon jól tisztít, az illatát meg lehet szokni.

clara12

2017. január 27.

Nagyon megörültem, amikor megtaláltam, mindig vadászok az ilyen típusú termékekre, de sajnos borzalmas. Azon, hogy a "mentes" termékeknek fura szaga van túl tudok lépne, de ez konkrétan olyan szagú, hogy nem szívesen kentem a bőrömre. Ahogy előttem is írta valaki csikorgósra tisztít, de szó szerint. A bőröm egy használat után nem lett száraz, de szerintem pár alakalom után az lenne, a hajam nagyon rossz állagú lett tőle, irritációt nem okozott. Kézmosáshoz fogom elhasználni, +1 csillagot csak az összetevői miatt kap.

clara12
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

dameliepoulain

2016. július 27.

Sajnos csípi az irritált bőröm.Vettem helyette szebb összetételü,kíméletesebb tusfürdőt.

dameliepoulain
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 27.

DianaS

2016. március 4.

Imádtam, jó választás volt kipróbálni, nagyon szuper hidratáló tusfürdő, gyengéd és kíméletes a bőrhöz. Én csak tusfürdőként használtam, a sampon oldaláról nem tudok nyilatkozni.

DianaS
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 4.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Sodium Lactate, Betaine