Alterra

Ár:   800 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2014. szeptember 16.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók

Certifikált natúrkozmetikum (Natrue), vegán termék.

lucisunderground

2018. július 12.

Ennek az egy alterras tusfürdőnek tetszett egyedül az illata.:(

lucisunderground
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 12.

Ennek az egy alterras tusfürdőnek tetszett egyedül az illata.:(

Bnemrita

2016. február 18.

Én is vettem akciósan a Rossmannban. Nagyon tetszik. Könnyű, kissé folyós állagú, nagyon könnyen beszívódik, az illata meg valami isteni. Bejön ez a picikét fanyar, picikét édes(ke) citrus illat. Engem meggyőzött, ha nem vonják ki (merthogy most extrán akciózzák...) még tuti veszek ilyet. :)

Bnemrita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 18.

ayse

2016. február 15.

299 a rossmannban.betankoltam

ayse
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 15.

299 a rossmannban.betankoltam

delorean

2016. február 11.

Én is most vettem akciósan, de szerintem nem szüntetik meg, mert újra az eredeti áron sorakoznak a polcon.
Elég jó testápoló, tényleg nagyon hamar beszívódik, és nincs ragacsos érzet utána, reggelre puha a bőröm. De nem fogom újravenni, inkább a parfümmentes társát, és azt turbózom fel illóolajjal.

delorean
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 11.

jkrisztie2

2016. február 10.

Kellemes, friss, citrusos illatú finom natúr testápoló. A bőröm nagyon szereti, puha selymes lesz tőle. Viszonylag gyorsan beszívódik. Most féláron kapható, valószínű hogy kiárusítják, mert megszűnik. Kár, mert szuper jó kis testápoló ez! Ennyi pénzért pedig ajándék!

jkrisztie2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 10.

Aisa

2016. január 25.

Nem rossz ez a testápoló, bár nekem kicsit híg az állaga. Viszont szépen, gyorsan beszívódik.

Aisa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 25.

zsofbar77

2015. július 16.

Az illata jó, de megunható. Engem az alkohol zavar benne, ettől függetlenül még mindig egy jobb alternatívája az Alverde testápolóknak.

zsofbar77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 16.

Adelige

2015. január 18.

Gyorsan beszívódik, tényleg nem hagy maga után zsíros réteget. A márka tusfürdőjével használom - nem minden nap ugyan -, meg vagyok elégedve vele.

Adelige
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 18.

Tvylvis

2014. szeptember 18.

Ez az igazi, erős közepes. Elég híg, emiatt nagyon könnyen eloszlatható, gyorsan beszívódó testápoló. Nem hagy maga után furcsa réteget a bőrön, az illata kellemes, enyhén citrusos. Ápoló hatását tekintve jó, bár én naponta, kétnaponta használok testápolót, tehát hatalmas kihívás nem állt előtte. Egyáltalán nem volt rossz, de nem fogott meg olyan szinten, hogy újból megvegyem. Egynek elment, semmi különös termék. Gyenge négyes, mert hozza, amit ígért.

Tvylvis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 18.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0