Alveola Waxing

Ár:   480 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2013. augusztus 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Normál görgős gyanta széles fejjel.

Kiszerelés: 100 ml

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

bagolylilith

2018. szeptember 14.

Mindig van itthon belőle, gyantamelegítővel szoktam felmelegíteni. Könnyen lehet vele dolgozni, de tényleg érdemes figyelmesen felkenni, mert nagyon könnyen bele lehet nyúlni. Fodrászkellékesnél veszem a drogériákhoz képest nevetségesen kedvező áron. Egyedül a nagy melegben van annyi gondom, hogy nyúlik a gyantapapíron, és nem szed le semmit, csak a bőröm kínozza, így vagy megvárom amíg lehűl a levegő, vagy légkondi alatt használom. Kipróbáltam más típust is ebből a fajtából, de valahogy ez vált be a legjobban, nagyon szeretem! A maradék egyszerűen lejön gyantapapírral és gyantalemosó olajjal.

bagolylilith
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

deezsina

2018. augusztus 22.

Erősen ragad, a színtelensége miatt tényleg nehéz elkerülni, hogy ne maradjon egy pici itt-ott az ember lábán. Kicsit lassan olvad és ki is tud hűlni, szóval néha újra kell melegíteni ha nem használom elég gyorsan. Viszont vigyázni kell, én olvasztottam már szét a görgőfejet a mikrózás közben. Évek óta csak ezt használtam, de a kényszer rávitt egy ilyen illatosított/színezett verzióra, és igazából azzal is elégedett vagyok, pár apróságban eltér a használata.

deezsina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

molnarviki1209

2018. június 14.

Eddigi legjobb gyantapatron amit próbáltam! Újra veszem az biztos. Annyi negatívuma van, hogy felkenve nem nagyon látszik hogy hova lett kenve, így gyakran belenyúlok, és a gyantázás felénél több van a kezemen mint a lábamon :D De olajjal könnyedén lejön, teszi a dolgát. Nekem bevált!

molnarviki1209
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 14.

dizabella01

2018. május 8.

Nagyon szeretem! Könnyen terül, jól tapad, mindent kiszed! Lemosni is könnyű utána olajjal.
Egyetlen hátránya az, hogy átlátszó, így nem mindig látod hol maradtak rajtad gyantafoltok.

dizabella01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 8.

fannus9

2018. március 28.

Eletem elso gyantazasa. Vagy fel orat szenvedtem a melegitessel mert sok helyen azt olvastam hogy mikroba es forro vizzel is mukodik. A mikro fustolt tole es nem olvadt meg. A vizben nagy nehezen jo lett. Elkezdtem hasznalni a labamon ahol egy honapja novesztem a szort es mar jo hosszu. De semmit se szedett ki csak jol megtepte. A masodik huzasnal mar ugy kihult hogy ahogy felkentem tepte a szorom. A ket kezemet ket ora alatt csinaltam meg mert pencenkent ujra kellett melegiteni. Utana kapartam a maradvanyokat amik alig jottek le. Maradok az elore elkeszitett gyantacsikoknal.:(

fannus9
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 28.

Demonshadow

2018. február 26.

Mamám mindig is ilyet használt a munkája során, és úgy gondolom, nem kell a sok flanc, a natúr, egyszerű a legjobb. Lett kísérlet téve a csokissal, ilyennel-olyannal is, de mindig ez vált be a legjobban. Jól felolvad, könnyen szétoszlik a bőrön, aztán teszi a dolgát, ahogy kell. Nem irritál, nem lesz piros pontokkal teli a láb, a szaga se rossz, amolyan gyantaillat.

Demonshadow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

koalace

2018. február 18.

Teljesen jó! Ázsia diszkontban 400-450 Ft/darab aron le lehet csapni rá. Noname gyantamelegítővel tökéletesen működik. Nekem a két lábamra nem egészen a patron fele elég volt. Piros pöttyöket nem okozott. Babaolajjal könnyedén eltávolítottam a maradékot. A többi fajtára is kíváncsi lettem ezek után!

koalace
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

nikimanó

2017. május 19.

teljesen jó bár sokkal drágább a dm-ben. a titánium-dioxidostól teljesen begyulladt és benőtt minden. ez okés, egyszerű, gyors, simán megy minden. egy kis olaj leszedi a végén.

nikimanó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 19.

wijen

2016. február 7.

Én akárhányszor gyantázok teljesen kivörösödik a kezelt rész és általában ki is pattog kicsit másnapra (de pár nap alatt elmúlik) mivel jó ideje itthon gyantázok, kipróbáltam már elég sokféle gyantát, kísérleteztem hátha valamelyikkel csökkenteni tudom ezt a kellemetlenséget. És legutóbb meg is találtam ennek a márkának a she vajas gyantáját. Úgy érzem azzal kevésbé fájdalmas maga a művelet is de ugyanakkor tökéletesen leszedi a szőrszálakat. Bár kicsit gyorsabban fogy mivel vastagabb rétegben kenődik. Egyébként még ezt és az azulénosat szoktam leginkább használni, nem nehéz leszedni a maradékot, a szőrt is tökéletesen eltávolítják egy felkenéssel és sokáig elég egy patron. Jár nekik az 5*.

wijen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 7.

EnCsibe

2016. január 1.

Egyszerű, de nagyszerű. Nem folyik, könnyen lehet vele dolgozni, kiszedi a szőrt maradéktalanul. Nem is szoktam már mást venni.

EnCsibe
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 1.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Illatanyagok: Glyceryl Rosinate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!