KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   599 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zolabori, Módosítva: 2012. augusztus 29.

Kategória:   Fog- és szájápolók

5 az 1-ben fogkrém nanamentaolajjal és fluoriddal. Hatékonyan véd a fogszuvasodás ellen. Gyengéd tisztítószemcséi alaposan eltávolítják a lepedéket, mely a fogszuvasodás, fogkő és fogínygyulladás fő okozója. Az értékes gyógynövénykivonatok ápolják és erősítik a fogínyt. A nanamentaolaj gondoskodik a friss lehelletről.

Nem tartalmaz nátriumlauril-szulfátot. Nátrium-fluoridot tartalmaz. 6 éven aluli gyermekeknek nem ajánlott.

Elyana

2018. május 28.

Most, hogy elfogyott, nyugodt szívvel írok róla. Azért vettük meg, mert szépek az összetevői. Látom, néhányan kifogásolják a fluoridot, de nekem nem hátrány, mert a fluorid mentes fogkrémek mellett sajnos csak tovább romlottak a fogaim. Az is tetszik, hogy vegán(!) és kellemes, halványabb mentás íze van.
A habzásával kapcsolatban: Én valahogy olyan alaposan és sokáig mosok fogat, hogy a sima fogkrémeket is kétszer adagolom, fogsoronként. Így ezen nem kellett változtatnom, ugyanúgy kitartott és nem volt gond, hogy nem habzik annyira. Külön tetszik, hogy fogmosás után nem az erős fogkrémíz marad meg, hanem ahogy lennie kéne, tiszta száj érzés, simán minden "parfüm" nélkül. A fogaim azért persze tisztának érződnek, tehát a tisztító hatása megvan. Ami még plusz pont, hogy az érzékeny fogaim sem sajogtak bele. Pedig tartottam tőle, mert nem kifejezetten érzékeny fogra való krém.
Nekem az jutott eszembe róla, hogy szívesebben csókolom meg a férjem miután ezzel mosott fogat, mintha tipikus reklámfogkrémet használna azzal a szintén tipikus, erős mentaillattal.

Elyana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

zorka1

2018. április 4.

Régóta használjuk. Valóban kevésbé habzik és az utóíze sem olyan friss és üde, mint egy alap fogkrémnek. Viszont ez egy natur kozmetikum, pont ez a lényege, nem is vártam tőle mást. Kezdetben engem is zavart a fluorid tartalma, de azóta fogászati asszisztensként tudom, hogy a helyi fluoridálással nincs gond, úgysem esszük meg. :)

zorka1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 4.

szzh01

2018. január 13.

Természetessége és kedvező ára miatt vettem meg, azonban itthon vettem csak észre, hogy fluorid is van benne, amit el szerettem volna kerülni - szerintem natúr fogrémbe nem való. Az én tubusomon nem volt rajta a bal felső sarokban a "mit fluorid" felirat, mert a helyén az öko-test tanúsítvány van, csak a hátulján olvastam később apró betűkkel.

Ez a fogkrém szerintem olyan semmilyen. Valahogy nem érzem utána igazán tisztának a fogaimat, és az íze is legfeljebb enyhén gyógynövényes, de egyáltalán nem frissítő, hiányzik belőle (még több) menta.
Szinte egyáltalán nem habzik, bár ezt természetes fogkrémnek nem róhatom fel.

Azt is észrevettem, hogy ha ezzel mosok fogat, elkezd vérezni az ínyem - ezt a Schüssler citromos fogkrémjénél vettem csak eddig észre, de most ő is beállt a sorba. Fogalmam sincs mitől lehet ez, de ha visszaállok más fogkrémre, megszűnik a fogíny vérzés.

szzh01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 13.

Szinte egyáltalán nem habzik, bár ezt természetes fogkrémnek nem róhatom fel.

Black Fairy

2018. január 12.

Nem rossz...
Nekem nem adott eléggé tiszta érzetet, és olyan fura, szárazkás állaga volt - mint minden természetes fogkrémnek - amit annyira nem kedvelek, de szépen tisztított, és általában az ínyem ha leváltom a parodontax vagy himalaya fogkrémeket két napon belül vérezni kezd, ezzel pedig nem volt ilyen bajom.
Nem volt elég frissítő, de a szájvizet nagyon kedvelem - ugyanez a fajta - és tűrhetővé teszi a fogkrém hatását is...ha SOS kell fogkrémet vennem, újra veszem, ugyanis az ár-érték arány teljesen rendben van, de amúgy nem lett kedvenc.

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 12.

Nem rossz...

Morgen

2017. december 30.

Nem éreztem tökéletesen tisztának a fogaimat, Az illata kellemes az állaga híg az elektromos fogkeféről lefolyt,

Morgen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 30.

p1th0n

2017. december 23.

Hát nekem ez nem jött be. Tisztítani tisztít, de még egy kellemetlen érzést hagy fogmosás után és nem habzik fel úgy, mint a hogy szeretném.
Egyébként az ára remek, de én sajnos nem veszem újra ezt a terméket.

p1th0n
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 23.

Egyébként az ára remek, de én sajnos nem veszem újra ezt a terméket.

IKeakati

2017. október 18.

Nekem túl híg volt az állaga, ezért többet használtam belőle, mint más fogkrémekből.Az íze sem jött be, nem volt friss érzés a számban fogmosás után. Tudom, hogy a bio és natúr fogkrémeknek enyhébb a mentolos íze, de ez kimondottan rossz volt. Egyedül az ára, ami nagyon jó, ezért is tettem vele egy próbát, de nem fogom újra megvenni.

IKeakati
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 18.

edibo

2017. szeptember 26.

Ár-érték aránya nagyon jó. Tetszik, hogy természetes fogkrém. A hatása szerintem szuper, teljesen kellemes tiszta érzetet hagy maga után, finom, sima a fogam tőle. Nincs az a maró, száraz érzés, mint a hagyományos fogkrémek többségénél. Az íze annyira enyhe, hogy elsőre nem tetszett, de megszoktam. Azért adok 4 csillagot, mert egy hangyányit lehetne finomabb is, mint pl. néhány organikus társa.

edibo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Gardana

2017. augusztus 23.

Elektromos fogkefével használom.Enyhe mentolos az íze és szerintem jól tisztít.Összességében szeretem.

Gardana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

Bigflower

2017. augusztus 5.

Nem tetszett. Brutális a fluorid tartalma, amit egy natúrkozmetikumnak nem kellene tartalmaznia, nem véletlenül nem ajánlja 6 éven aluli gyermekeknek. Ezen túl nem gazdaságos, egy fogmosás alkalmával nagyobb mennyiséget elhasználtam, hogy azt érezzem, fogat mostam.

Bigflower
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Xylitol, Sorbitol

Sorbitol h 1 1