Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anordess, Módosítva: 2014. február 17.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

35% aloe vera tartalommal.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

sunflower91

2018. április 17.

Reméltem, hogy ez majd helyreteszi a száraz bőrömet, kitartóan használtam de nem éreztem javulást. Ráadásul eléggé nehezen szívódik fel, ezért nappali krémnek nem a legjobb választás.

sunflower91
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

marta.kisasszony

2014. november 29.

Már-már tökéletes, egy problémám van vele: mivel picit zsíros állagú (ez nekem nem baj, tél van, jól jön a védőréteg), ezért várni kell sminkelés előtt. Néha szemem alá is kenem, úgy látom, jót tesz neki. Nyáron sok lenne, hidegben okés.

marta.kisasszony
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 29.

wanda

2014. július 1.

Sajnos nekem egyáltalán nem vált be. Valami könnyű krémre számítottam, ehelyett ez egy eléggé sűrű, az én bőrömnek nehéz krém. Alig szívódott be, nem éreztem, hogy hidratálna, inkább csak egy zsíros réteget képezett a bőrömön.

wanda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

katka88

2014. június 15.

Megvettem,kb. 1 hete tesztelgetem. Nekem elég száraz a bőröm,kicsit húzódik miutan beszívódik,de nyárra elég. Télen biztos h keves lenne. Pattanásokat meggátolja,ugyhogy nekem ez értékes krém! 5ös.

katka88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 15.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Sodium Hyaluronate, Glycerin

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.