KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   899 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: Theresia, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál

Új összetétel hidrogénezett pálmaolaj nélkül!

A tisztító hab három funkciót nyújt egy lépésben: tisztít, eltvánlítja a sminket és tonizál. Vegán.

• Az organikus lime- és alma-kivonatot tartalmazó formula gyengéden és alaposan megtisztítja a normál és vegyes bőrt a szennyeződésektől, valamint a felesleges faggyútól.
  • Eltávolítja a vízálló sminket és szemfestéket.
  • Felüdíti és tonizálja a bőrt anélkül, hogy kiszárítaná. Ezáltal optimálisan felkészíti a bőrt a további arcápolásra.

boszetim

2018. november 24.

Szeretem az illatát, állagát. Megfelelően tísztit, kicsit szárít, de hidratálok utána, ezért ez a negatív tulajdonsága nem különösen zavar. Szerintem fogom újra vásárolni.

boszetim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 24.

tiszaboglarka

Korcsoport: < 18
2018. november 17.

Ez volt az első hab állagú arctisztítóm. Az én bőrömet egyáltalán nem szárította. Az állaga nagyon kellemes és jól tisztít. Elhasználtam egy üveggel, de az én problémás bőrömön nem sokat javított így nem fogom újravenni. Majd talán később visszatértek hozzá.

tiszaboglarka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. november 17.

Ciculi

2018. november 1.

Szárítja a bőrömet,utána mindenképp kell hidratálni. A sminket sem viszi le tökéletesen. Azért elhasználom.

Ciculi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

zonga

2018. szeptember 21.

Még sosem volt hab állagú arctisztítóm, de ez megtetszett. Kicsit szokni kell az állagát (egyébként kellemes, csak szokatlan), de jó az illata, nem okoz irritációt, nem csíp, nem ragad. Kellemes, tiszta érzésű az arcom használat után, frissítő hatása is van. Én a szememre nem használom, csak az arcomra. Meg vagyok elégedve vele. Az ára is elfogadható.
UPDATE: annyira mégsem szeretem. Különösebb bajom nincs vele, de nem érzem azt, hogy kellőképpen tisztítana. Pedig nem sminkelek igazán, csak a napi koszt kéne leszednie. Leszedi, de más arctisztítóknál gyengébbnek érzem a tisztítóhatását.Viszont tényleg kevésbé szárít. Nehéz az adagolását eltalálni, de meg lehet szokni.
Szóval nem rossz, tetszik is, nem is, de valószínűleg nem fogom újravenni, ha elfogy.Sőt, alig várom, hogy elfogyjon, számomra semmi extra, maradok a tejeknél/zseléknél.

zonga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

PixieCat

2018. szeptember 15.

Nem volt rossz, de nem veszem újra. Úgy éreztem, hogy nem tisztít eléggé, és kevés is van benne. Az illata jó, de nagyon intenzív, amikor használtam, az egész fürdőszoba ettől illatozott. A hab állag egyébként nagyon kellemes.

PixieCat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

niksss00

2018. július 15.

Nagyon-nagyon szárít és a tisztítással sem voltam maximálisan elégedett. A szárítás miatt megváltam tőle.

niksss00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 15.

WednesdayAddams

2018. július 15.

Hogy én mennyire imádom! Még negyedéig van az üvegben, de már fejvesztve rohantam a dm-be újravenni, hogy nehogy egy napra is nélküle maradjak.
Amikor megvettem, bevallom, hogy csak a csomagolása miatt tettem, egyszerűen annyira cuki volt és olcsó, kombinált bőrre ajánlották, hát nem tudtam otthagyni. Soha nem volt még habállagú arclemosóm, így elég szkeptikus voltam vele szemben, azt gondoltam, hogy biztos nem fog úgy tisztítani, mint egy géles. Hát nem is, annál sokkal jobban. Egy arcmosásra lehozza a primer-vízálló alapozó-púder-fixáló spray kombómat (a zsíros bőr csodái ugye), és ha utána áttörlöm micellás vízzel az arcomat, akkor teljesen tiszta a vatta. Nem szárítja az arcomat, kellemes érzés használni és mintha a zsírosodást is visszafogná picit, bár ebben valószínűleg a krémjének is szerepe van, amivel együtt használom.
Mostanában ráadásul magamhoz képest feltűnően szép a bőröm (már a barátom is észrevette, márpedig ha a férfiak észrevesznek valamit, az már csodaszámba megy), és mivel semmi más nem változott a rutinomban, így azt hiszem ő a "ludas". Öt csillag.

WednesdayAddams

szilvasitimea

2018. június 15.

A Balea Med arclemosóját használom, és imádom is nagyon. Azonban most nyáron a nagy melegben nagyon zsírosodik a T-vonalam, és úgy gondoltam hogy egy erősebb, nem kíméletes arclemosóra van szükségem, hogy valamennyire visszafogja a zsírosodást. Sokáig nézelődtem, míg a vélemények alapján emellett döntöttem.

A kiszerelését imádom, mint minden pumpás kiszerelést. Nagyon kényelmes és praktikus. Nagyon tetszik a csomagolása, aranyos nagyon. Fura volt elsőre a hab, mert eddig géllel mostam, de nagyon jólesően volt fura. Nem vizeztem be előtte az arcom, mivel nem írta, hogy nedves arcon kell. Kb két nyomásnyival tisztítottam le az arcomat (sminket nem szedtem le vele) . Nagyon finom textúrája van, kényelmesen és finoman lehet eloszlatni és masszírozni az arcon. Lemostam, és nagyon tisztának éreztem az arcomat. Csikorgatósra tisztította, ami nekem új, de a melegben ez jó érzés.

Azonban a reggeli és esti lemosás után éreztem, hogy húzódik a bőröm pont ezért. Persze utána egyből tettem rá a további lépéseimet, és már nem éreztem a húzódást.

Nem tudom elképzelni, hogy mindig ezt használjam, csak akkor, ha 30 fok van, vagy csak ha az orromat és a homlokomat mosom le, mert különben a vegyes bőrömet szarrá szárítja. :-)

Ja és az illata elég mű, de nekem bejön.

szilvasitimea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

Ja és az illata elég mű, de nekem bejön.

deezsina

2018. június 5.

Most újfajta csomagolásban kapható, nagyon üdítő a kinézete, illata és az állaga is. Most szereztem be, szerintem nagyon jól fog esni a nyáron a használata.
Érezhető egy tonizáló, hidratáló hatás a használat után, de mondjuk kicsattanó tisztaságérzet nincs, valószínűleg a kettőt együtt nem lehet. Illetve picit olyan érzésem van, mintha nem tudnám 100%-ig lemosni, lehet hogy érdemes melegebb vízzel próbálkozni.
A problémás bőrömön jelentős változás nem látható tőle.

deezsina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 5.

A problémás bőrömön jelentős változás nem látható tőle.

bcsillus

2018. április 17.

Nagyon szerettem ezt a terméket, főként az illata miatt. Nem szárította a bőrömet és elég szépen lemosta a sminket is.

bcsillus
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

Antioxidánsok: Tocopherol