KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   899 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: Theresia, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál

Új összetétel hidrogénezett pálmaolaj nélkül!

A tisztító hab három funkciót nyújt egy lépésben: tisztít, eltvánlítja a sminket és tonizál. Vegán.

• Az organikus lime- és alma-kivonatot tartalmazó formula gyengéden és alaposan megtisztítja a normál és vegyes bőrt a szennyeződésektől, valamint a felesleges faggyútól.
  • Eltávolítja a vízálló sminket és szemfestéket.
  • Felüdíti és tonizálja a bőrt anélkül, hogy kiszárítaná. Ezáltal optimálisan felkészíti a bőrt a további arcápolásra.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

bcsillus

2018. április 17.

Nagyon szerettem ezt a terméket, főként az illata miatt. Nem szárította a bőrömet és elég szépen lemosta a sminket is.

bcsillus
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

Hanachan

2018. április 16.

Nagyon sokfajta sminklemosót kipróbáltam már, ez messze vezet. Valamiért azonnal lekapja a vízálló,fixált sminkemet is, pikk-pakk, az illata kellemes (limeos-zöldalmás illat van meg) és remekül tisztít. Nem szárít, az arcom utána nem ragad.

Hanachan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

zonga

2018. március 21.

Még sosem volt hab állagú arctisztítóm, de ez megtetszett. Kicsit szokni kell az állagát (egyébként kellemes, csak szokatlan), de jó az illata, nem okoz irritációt, nem csíp, nem ragad. Kellemes, tiszta érzésű az arcom használat után, frissítő hatása is van. Én a szememre nem használom, csak az arcomra. Meg vagyok elégedve vele. Az ára is elfogadható.
UPDATE: annyira mégsem szeretem. Különösebb bajom nincs vele, de nem érzem azt, hogy kellőképpen tisztítana. Pedig nem sminkelek igazán, csak a napi koszt kéne leszednie. Leszedi, de más arctisztítóknál gyengébbnek érzem a tisztítóhatását.Viszont tényleg kevésbé szárít. Nehéz az adagolását eltalálni, de meg lehet szokni.
Szóval nem rossz, tetszik is, nem is, de valószínűleg nem fogom újravenni, ha elfogy.

zonga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 21.

Timi2424

2018. március 16.

Sajnos nekem nagyon de nagyon kiszárította a bőröm, kb egy perccel a lemosás után szinte porzott az arcom. Pedig isteni az illata és frissítő.

Timi2424
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

AnettKocsis

2018. március 4.

3. éve kizárólag ezt a terméket használom! :) Érzékeny bőröm van , ezért csak natúr kozmetikumokat használok rá. Nekem tökéletesen tisztít, teljesen eltávolítja a sminket és egyenesen imádom az illatát. Még ennyi idő után is :))

Update: 5. éve töretlenül használom! Imádom!

AnettKocsis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 4.

Update: 5. éve töretlenül használom! Imádom!

Danavi

2018. február 10.

Ha egy darab arcápolási terméket választhatnék csak, akkor biztos, hogy ő lenne az. Rengetegszer újravettem már (a kamillás verziót nem szeretem).
Nem sminkelem magam agyon, de ami rajtam van, azt maradéktalanul leszedi, tiszta érzetet ad, nem szárít, és ha nem hidratálnék utána se érzem azt, hogy gond lenne.
Mindig is szerettem a hab állagú lemosókat, és bátran mondom, hogy hosszú idő óta csak őt használom, lecserélése pedig a fejemben sem fordul meg.

Danavi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

kzsa1

2018. február 9.

Már a másodszor veszem újra, nagyon szeretem. Érzékeny bőröm van, nem szárít és jól tisztít. Nekem 5 csillag :)

kzsa1
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 9.

cicaaholdrol

2018. január 19.

Este tusolás közben szoktam behabozni magam, fél percig fennhagyom. Már a flakon végén járok, irritációt nem okozott. Habár nem csikorgós bőrt eredményez, az arcbőr kíméletes frissítésére jó. Az illatát is nagyon szeretem.

cicaaholdrol
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

szgreta

2018. január 9.

Arclemosóként használom, a szememre nem ezt szoktam. Eleinte nagyon fura volt a hab állag és az Alverde termékekre jellemző alkoholos illata. Azóta mindkettőt megszoktam. Jól tisztít, így megszerettem. Nekem elég belőle 1-2 fújásnyi is,így sokáig elég a flakonban lévő mennyiség. Picit szárít, de én úgyis mindig hidratálok utána, így nem zavar. Jó ár/érték arányú kis lemosó.

szgreta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

lolkabolka

2017. december 27.

Nem jött be ez a termék! A micellás tisztító nagyon jó, minden este használom. Ez olyan gyenge, semmitmondó. A legjobb vizezős lemosó a Weleda calendula babafürdetője. Annál jobbat nem találtam. Krémes, lágy, nem csíp, gyulladás enyhíti, csupa természetes.

lolkabolka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

Antioxidánsok: Tocopherol