KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   699 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: piperepozitív, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Lime és alma kivonattal.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Adry66

2017. szeptember 29.

Már féléve használom a terméket, nem napi szinten. Első pillanattól kezdve imádom az illatát, és a folyósságát, főleg a nagy melegben esett hűsítőnek. Azonban e mellé használok egy kicsit masszívabb nappali arckrémet. Mattitó hatást nem nagyon éreztem, de smink előtt abszolút nem ajánlom, azzal borzasztó.

Adry66
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Beya93

2017. szeptember 10.

Esténként kentem az amúgy száraz arcbőrömre,akkor jó is volt,reggelente viszont zsírosan fénylett az egész fejem...nem is értem. Az illata eleinte nagyon tetszett, most már zavar...a kezemre elkenegetem,de újra nem veszem az biztos. Kézkrémnek jó ezért kapja meg a 3*-ot.

Beya93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

nj521

2017. július 24.

Esténként használom a megtisztított arcbőrömre. A téli időszakban használok csak más krémet, mert ezt nagyon szeretem. Kicsit folyós az állaga. Sokáig elég, mert vékonyan kell kenni. Szeretem az illatát is és a hatását. Tényleg mattít, nem szárít, nem okoz irritációt. Ha elfogy mindig újraveszem.

nj521
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 24.

Nokedlee

2017. július 22.

Nagy reményeket fűztem ehhez a krémhez az itteni vélemények alapján. Hát nálam nagyon nem működik. Egyáltalán nem mattít, és ráadásul képez egy maszkhatású réteget az arcomon, konkrétan olyan, mintha valami zsíros alapozó lenne rajtam,és kipattogott tőle a homlokom. Az egy csillagot csak az illata miatt kapja meg... El sem használom, el fogom ajándékozni,hátha barátnőmön müxik.

Nokedlee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 22.

Rossmannmanias1996

Korcsoport: < 18
2017. július 7.

Szörnyű volt. Egyszer használtam. Borzasztóan zsírosodott tőle a bőröm, és 10 perc után úgy virítottam, mint egy disco-gömb.

Rossmannmanias1996
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 7.

miti08

Korcsoport: < 18
2017. június 30.

Eleinte imádtam a terméket,de sajnos csalódnom kellett. Nagyjából 1 hete használtam,amikor észrevettem,hogy nem hagyja lélegezni a bőrömet. Amúgy mást nem tapasztaltam, jót például egyáltalán nem.

miti08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 30.

Naturbella

2017. június 21.

Először tetszett a hatása, mintha összehúzta volna a bőröm, egész nap éreztem. De pár nap használat után kiszárította még jobban, mint amennyire volt. Száraz foltjaim lettek az orcáimon tőle. Nem használtam el az egészet, kidobtam, mielőtt még inkább rontott volna a helyzeten.

Naturbella
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

Diuszkaa

2017. május 21.

Eleinte nagyon odavoltam érte, nem zsírosodott be a bőröm tőle. Aztán 1-2 hét használat után észrevettem, hogy nem hagyja valószínű szellőzni a bőröm, és tele lett a homlokom apró pattanásokkal, de mint egy dombvidék, olyan hullámosan :( Hetekbe telt, mire rendbe jött utána. Én naiv, még egyszer megpróbáltam utána, hátha nem az volt az oka, ám akkor is kipattogtam, és viszketni is kezdett a homlokom. Szinte jobban kiszárította, mint amilyen előtte volt.
Ráadásul az illata felkenve finomnak tűnt, de kb. fél óra elteltével nagyon furcsa szaga lett az arcomon. Többet vártam tőle. :( Majd anyukám talán elhasználja, az ő bőre jobban bír mindent...

Diuszkaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 21.

Martu0508

2017. május 2.

A maszkja miatt vettem meg. Valamennyit hidratál, mattìtani viszont nem mattìt. Összessègèben semmi extra.

Martu0508
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 2.

Jotunderkeresztanyu

2017. április 14.

Nekem egy hétig jó volt, talán egy picit szárított, viszont utána begyullasztotta az arcom :(

Jotunderkeresztanyu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 14.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cellulózból (legfontosabb növényi rost) származó töltőanyag. A CosIng besorolása szerint még csomósodás elleni, emulzió stabilizáló, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó segédanyag is.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!