KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   699 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: piperepozitív, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Hidratáló krémek

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Dorottya92

2018. május 20.

Nappali és esti krémnek is ezt használom (kivéve nyáron, mert akkor kell valami UV-szűrős krém). Nagyon szeretem, könnyű, friss nyári illata van, valóban szépen mattít, nem csillog tőle a bőröm.

Dorottya92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

feheremese

2018. május 12.

Gyorsan felszívódik, a bőröm nem kelt zsíros hatást, azonnal lehet sminkeni. Az illata is frissít, télen kifejezetten jól tud esni egy kis "nyár". Imádom!

feheremese
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 12.

hgabi

2018. április 9.

Az illata csodás, főleg így tavaszra/nyárra, és meglepő módon tényleg mattít :) A rozáceás bőrömnek kell rá egy kis korrektor + púder, de ettől függetlenül szuper kence .

hgabi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 9.

Ziiita

2018. február 15.

Meglepő, de tényleg mattít! És közben szépen hidratálja a bőröm...na meg az illata is valami isteni :)

Ziiita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 15.

TKriszta

2018. február 14.

Teljesen elégedett vagyok, ennyi pénzért, meg pláne :) Egész nap tart a matt hatás.

TKriszta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

RCC

2018. január 10.

Nekem inkább zsírosnak tűnik tőle az arcom, nem mattít. Új csomagolása van, sokkal figyelemfelkeltőbb, azért is esett rá a választásom. Este szeretem használni, akkor nem zavar, hogy zsírosnak tűnik tőle a bőröm. Nincs nagyon kiszáradva a bőröm, inkább csak megelőzésre használom. Az illatát nem szeretem, hasonlít a maszk verziónak a szagához, de ez még zavaróbb. Szerencsére pattanásokat nem okozott, nagyon olcsó, nem is száradt ki mellette a bőröm, úgyhogy újravevős. :)

RCC
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 10.

Adry66

2017. szeptember 29.

Már féléve használom a terméket, nem napi szinten. Első pillanattól kezdve imádom az illatát, és a folyósságát, főleg a nagy melegben esett hűsítőnek. Azonban e mellé használok egy kicsit masszívabb nappali arckrémet. Mattitó hatást nem nagyon éreztem, de smink előtt abszolút nem ajánlom, azzal borzasztó.

Adry66
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Beya93

2017. szeptember 10.

Esténként kentem az amúgy száraz arcbőrömre,akkor jó is volt,reggelente viszont zsírosan fénylett az egész fejem...nem is értem. Az illata eleinte nagyon tetszett, most már zavar...a kezemre elkenegetem,de újra nem veszem az biztos. Kézkrémnek jó ezért kapja meg a 3*-ot.

Beya93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

nj521

2017. július 24.

Esténként használom a megtisztított arcbőrömre. A téli időszakban használok csak más krémet, mert ezt nagyon szeretem. Kicsit folyós az állaga. Sokáig elég, mert vékonyan kell kenni. Szeretem az illatát is és a hatását. Tényleg mattít, nem szárít, nem okoz irritációt. Ha elfogy mindig újraveszem.

nj521
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 24.

Nokedlee

2017. július 22.

Nagy reményeket fűztem ehhez a krémhez az itteni vélemények alapján. Hát nálam nagyon nem működik. Egyáltalán nem mattít, és ráadásul képez egy maszkhatású réteget az arcomon, konkrétan olyan, mintha valami zsíros alapozó lenne rajtam,és kipattogott tőle a homlokom. Az egy csillagot csak az illata miatt kapja meg... El sem használom, el fogom ajándékozni,hátha barátnőmön müxik.

Nokedlee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 22.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!